Kergo Kapital OÜ
Kergo Kapital OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11352239, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 117 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 117 €parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
- Müügitulu · 2025 1 825 €parem kui 35% ettevõteteltegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
- Puhasrentaablus · 2025 2 906,7 %parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 117 | 726 | — | — |
| 2026 II kv | 84 | — | — | — |
| 2026 I kv | 1 880 | 3 227 | — | — |
| 2025 IV kv | 111 | 4 231 | — | — |
| 2025 III kv | 52 | 3 206 | — | — |
| 2025 II kv | 40 | 7 103 | — | — |
| 2025 I kv | 15 | 2 821 | — | — |
| 2024 IV kv | 1 058 | 5 202 | 1 505 | — |
| 2024 III kv | 10 142 | 7 536 | 2 597 | — |
| 2024 II kv | 14 348 | 10 337 | 2 974 | — |
| 2024 I kv | 5 757 | 2 956 | 527 | — |
| 2023 IV kv | 1 950 | 4 414 | 1 280 | — |
| 2023 III kv | — | 2 003 | 602 | — |
| 2023 II kv | — | 5 006 | 1 505 | — |
| 2023 I kv | — | 11 009 | 2 258 | — |
| 2022 IV kv | 2 300 | 2 651 | — | — |
| 2022 III kv | — | 23 508 | 1 929 | — |
| 2022 II kv | — | 8 010 | 2 409 | — |
| 2022 I kv | — | 6 258 | 1 882 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 825 | 53 048 | 0 | 1 808 209 | 1 779 920 | 0 |
| 2024 | 30 152 | 58 326 | 5 320 | 1 832 059 | 1 807 055 | 1 |
| 2023 | 2 990 | 21 653 | 0 | 1 851 349 | 1 826 148 | 0 |
| 2022 | 2 300 | 1 261 078 | 0 | 1 888 704 | 1 885 141 | 0 |
| 2021 | 0 | 407 029 | 0 | 805 404 | 805 282 | 0 |
| 2020 | 1 100 | 379 537 | 2 594 | 580 262 | 578 760 | 0 |
| 2019 | 0 | -7 774 | 0 | 242 236 | 242 234 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 25.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 03.03.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 25.04.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 24.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 23.02.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 04.02.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 14.05.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Enn ParelJuhatuse liige · alates 12.02.2007
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Enn ParelFüüsiline isik · 12 782 €
Omanikuna ettevõtetes
- 0%
Tegelikud kasusaajad
- Enn Parelotsene osalus · alates 05.09.2018
Asutajad ja muud isikud
- Enn ParelAsutaja · 200 000 € · 30.11.2006
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10105450 / M4 29.06.2026 |
Lõivu tagastamise määrus (NAP) | Jõustunud 29.06.2026 |
||
| Ä 10105450 / M3 29.06.2026 |
Määruse tühistamise määrus | Jõustunud 29.06.2026 |
||
| Ä 10105450 / 9 29.06.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.06.2026 |
||
| Ä 10105450 / 8 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10105450 / 7 06.10.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.10.2020 |
||
| Ä 10105450 / 6 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10105450 / 5 30.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2017 |
||
| Ä 10105450 / 4 16.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.09.2016 |
||
| Ä 10105450 / 3 14.07.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.07.2011 |
||
| Ä 10105450 / 2 12.07.2010 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 12.07.2010 |
||
| Ä 105450 12.02.2007 |
Esmakanne | Jõustunud 12.02.2007 |
||
| Ä 105450 / M1 19.01.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 05.03.2007 | Jõustunud 19.01.2007 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes