OÜ AruAndeAbi

Registrisse kantud Registrikood 11352050 OÜ Tallinn Registreeritud 09.02.2007
Võrdle

OÜ AruAndeAbi (OÜ), Tallinn, registrikood 11352050, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 11 143 € ja töötajaid 1.

Käive
11 143 €
↑ 22,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 003 €
↑ 16,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 180 €
↑ 1,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2026 III kv 11 143 €
    tegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 180 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2025 36 264 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 -0,7 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 11 143 € · +22,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 10 584 € Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 176 € Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: 10 638 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 646 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 10 084 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 305 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 9 039 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 719 € Tegevusala mediaan: 9 025 €2025 IV kv Ettevõte: 8 048 € Tegevusala mediaan: 8 820 €IV·252026 I kv Ettevõte: 8 648 € Tegevusala mediaan: 9 182 €2026 II kv Ettevõte: 9 064 € Tegevusala mediaan: 9 921 €II·262026 III kv Ettevõte: 11 143 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 10 084 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 11 305 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 039 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 8 719 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 048 € Tegevusala mediaan: 8 820 €2026 I kv Ettevõte: 8 648 € Tegevusala mediaan: 9 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 064 € Tegevusala mediaan: 9 921 €2026 III kv Ettevõte: 11 143 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 180 € · +1,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 1 553 € Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 013 € Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: 727 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 667 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: 2 104 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 928 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 2 885 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 196 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 2 310 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 042 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 2 139 € Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 180 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 104 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: 1 928 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 885 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: 2 196 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 310 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: 2 042 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 139 € Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 2 180 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 003 € · +16,8% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 4 348 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 744 €2024 II kv Ettevõte: 3 014 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 849 €2024 IV kv Ettevõte: 5 191 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 124 €2025 II kv Ettevõte: 3 548 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 034 €2025 IV kv Ettevõte: 3 147 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 463 €2026 II kv Ettevõte: 3 426 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 003 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 5 191 €2025 I kv Ettevõte: 5 124 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 548 €2025 III kv Ettevõte: 3 034 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 147 €2026 I kv Ettevõte: 3 463 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 426 €2026 III kv Ettevõte: 4 003 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 11 143 4 003 2 180 1
2026 II kv 9 064 3 426 2 139 1
2026 I kv 8 648 3 463 2 042 1
2025 IV kv 8 048 3 147 2 310 1
2025 III kv 8 719 3 034 2 196 1
2025 II kv 9 039 3 548 2 885 1
2025 I kv 11 305 5 124 3 855 2
2024 IV kv 10 084 5 191 4 207 2
2024 III kv 11 646 6 849 5 333 2
2024 II kv 10 638 3 014 1 453 2
2024 I kv 11 176 3 744 2 026 2
2023 IV kv 10 584 4 348 3 105 2
2023 III kv 9 858 4 422 3 105 2
2023 II kv 9 328 4 087 2 974 2
2023 I kv 9 327 3 946 2 627 2
2022 IV kv 8 547 3 653 2 575 2
2022 III kv 8 940 4 085 2 805 2
2022 II kv 9 530 3 954 2 805 2
2022 I kv 9 170 3 755 2 640 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
727 €
Käive töötaja kohta kvartalis
11 143 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 36 264 € · −15,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32 790 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 32 690 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 33 185 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 36 272 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 40 682 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 42 677 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 36 264 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 32 790 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 32 690 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 33 185 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 36 272 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 40 682 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 42 677 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 36 264 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -243 € · +87,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 268 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 1 249 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: -720 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: -229 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: -1 220 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -1 878 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: -243 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025-2 00002 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7 268 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 1 249 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: -720 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: -229 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: -1 220 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -1 878 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: -243 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -0,7 % · +3,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 22,2 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: -0,6 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: -3,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 22,2 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: -0,6 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: -3,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 30 560 € · +37,6% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 585 €20192020 Ettevõte: 8 800 €20202021 Ettevõte: 8 862 €20212022 Ettevõte: 13 149 €20222023 Ettevõte: 17 236 €20232024 Ettevõte: 22 212 €20242025 Ettevõte: 30 560 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 585 €20192020 Ettevõte: 8 800 €2021 Ettevõte: 8 862 €20212022 Ettevõte: 13 149 €2023 Ettevõte: 17 236 €20232024 Ettevõte: 22 212 €2025 Ettevõte: 30 560 €2025
Omakapital, € 2025: 2 626 € · −8,5% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 11 338 €20192020 Ettevõte: 6 917 €20202021 Ettevõte: 6 197 €20212022 Ettevõte: 5 967 €20222023 Ettevõte: 4 747 €20232024 Ettevõte: 2 870 €20242025 Ettevõte: 2 626 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 11 338 €20192020 Ettevõte: 6 917 €2021 Ettevõte: 6 197 €20212022 Ettevõte: 5 967 €2023 Ettevõte: 4 747 €20232024 Ettevõte: 2 870 €2025 Ettevõte: 2 626 €2025
Töötajad 2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 36 264 -243 25 195 30 560 2 626 1
2024 42 677 -1 878 33 120 22 212 2 870 2
2023 40 682 -1 220 30 506 17 236 4 747 2
2022 36 272 -229 29 375 13 149 5 967 2
2021 33 185 -720 26 559 8 862 6 197 2
2020 32 690 1 249 24 408 8 800 6 917 2
2019 32 790 7 268 18 161 12 585 11 338 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-0,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-9,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
8,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
91,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,09
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
36 264 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 100 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 20.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 09.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Imbi Kaur
    Asutaja · 20 000 € · 09.02.2007
  • Maive Amor
    Asutaja · 20 000 € · 09.02.2007
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10106188 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10106188 / M3
03.04.2020
Korraldav määrus 03.05.2020 Jõustunud
03.04.2020
PDF
Ä 10106188 / M2
09.04.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 09.05.2018 Puudused kõrvaldatud
10.05.2018
PDF
Ä 10106188 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10106188 / 4
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10106188 / 3
09.06.2015
Muutmiskanne Jõustunud
09.06.2015
PDF
Ä 10106188 / 2
10.04.2012
Muutmiskanne Jõustunud
10.04.2012
PDF
Ä 10106188 / M1
31.01.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.03.2012 Jõustunud
31.01.2012
PDF
Ä 106188
09.02.2007
Esmakanne Jõustunud
09.02.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes