OÜ NINA SPEDITION

Registrisse kantud Registrikood 11342241 OÜ Tallinn Registreeritud 25.01.2007
Võrdle

OÜ NINA SPEDITION (OÜ), Tallinn, registrikood 11342241, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 421 681 € ja töötajaid .

Käive
421 681 €
↑ 71,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
12 816 €
↑ 161,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Laondus ja veondust abistavad tegevusalad · EMTAK 52

  • Käive · 2026 III kv 421 681 €
    tegevusala mediaan 38 439 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 299
  • Müügitulu · 2025 576 697 €
    tegevusala mediaan 36 293 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
  • Puhasrentaablus · 2025 4,3 %
    tegevusala mediaan 2,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 539

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 421 681 € · +71,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 38 439 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 149 539 € Tegevusala mediaan: 43 017 €IV·232024 I kv Ettevõte: 87 789 € Tegevusala mediaan: 39 730 €2024 II kv Ettevõte: 187 348 € Tegevusala mediaan: 42 377 €II·242024 III kv Ettevõte: 260 260 € Tegevusala mediaan: 43 191 €2024 IV kv Ettevõte: 334 096 € Tegevusala mediaan: 43 044 €IV·242025 I kv Ettevõte: 247 911 € Tegevusala mediaan: 38 591 €2025 II kv Ettevõte: 159 585 € Tegevusala mediaan: 39 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 296 885 € Tegevusala mediaan: 38 108 €2025 IV kv Ettevõte: 350 999 € Tegevusala mediaan: 36 775 €IV·252026 I kv Ettevõte: 275 097 € Tegevusala mediaan: 31 616 €2026 II kv Ettevõte: 245 493 € Tegevusala mediaan: 38 825 €II·262026 III kv Ettevõte: 421 681 € Tegevusala mediaan: 38 439 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 334 096 € Tegevusala mediaan: 43 044 €2025 I kv Ettevõte: 247 911 € Tegevusala mediaan: 38 591 €I·252025 II kv Ettevõte: 159 585 € Tegevusala mediaan: 39 388 €2025 III kv Ettevõte: 296 885 € Tegevusala mediaan: 38 108 €III·252025 IV kv Ettevõte: 350 999 € Tegevusala mediaan: 36 775 €2026 I kv Ettevõte: 275 097 € Tegevusala mediaan: 31 616 €I·262026 II kv Ettevõte: 245 493 € Tegevusala mediaan: 38 825 €2026 III kv Ettevõte: 421 681 € Tegevusala mediaan: 38 439 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 12 816 € · +161,7% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 2 005 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 640 €2024 II kv Ettevõte: 3 944 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 186 €2024 IV kv Ettevõte: 2 677 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 863 €2025 II kv Ettevõte: 4 844 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 349 €2025 IV kv Ettevõte: 5 489 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 353 €2026 II kv Ettevõte: 4 897 €II·262026 III kv Ettevõte: 12 816 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 2 677 €2025 I kv Ettevõte: 11 863 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 844 €2025 III kv Ettevõte: 7 349 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 489 €2026 I kv Ettevõte: 4 353 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 897 €2026 III kv Ettevõte: 12 816 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 421 681 12 816 — —
2026 II kv 245 493 4 897 — —
2026 I kv 275 097 4 353 — —
2025 IV kv 350 999 5 489 — —
2025 III kv 296 885 7 349 — —
2025 II kv 159 585 4 844 — —
2025 I kv 247 911 11 863 185 —
2024 IV kv 334 096 2 677 218 —
2024 III kv 260 260 4 186 218 —
2024 II kv 187 348 3 944 1 522 —
2024 I kv 87 789 2 640 1 421 —
2023 IV kv 149 539 2 005 1 371 —
2023 III kv 149 512 5 155 1 371 —
2023 II kv 126 408 3 730 1 371 —
2023 I kv 109 061 19 030 1 298 —
2022 IV kv 289 903 1 921 1 378 —
2022 III kv 364 533 3 404 1 262 —
2022 II kv 253 022 2 635 1 262 —
2022 I kv 204 251 3 522 1 189 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 576 697 € · +17,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 36 293 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 588 361 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 517 896 € Tegevusala mediaan: 45 642 €20202021 Ettevõte: 598 353 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 567 649 € Tegevusala mediaan: 51 350 €20222023 Ettevõte: 275 871 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 490 470 € Tegevusala mediaan: 37 221 €20242025 Ettevõte: 576 697 € Tegevusala mediaan: 36 293 €202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 588 361 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 517 896 € Tegevusala mediaan: 45 642 €2021 Ettevõte: 598 353 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 567 649 € Tegevusala mediaan: 51 350 €2023 Ettevõte: 275 871 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 490 470 € Tegevusala mediaan: 37 221 €2025 Ettevõte: 576 697 € Tegevusala mediaan: 36 293 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 24 704 € · +57,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 123 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -4 274 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: 19 296 € Tegevusala mediaan: 692 €20202021 Ettevõte: 25 695 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: 27 653 € Tegevusala mediaan: 1 182 €20222023 Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: 15 716 € Tegevusala mediaan: 45 €20242025 Ettevõte: 24 704 € Tegevusala mediaan: 123 €2025-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -4 274 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: 19 296 € Tegevusala mediaan: 692 €2021 Ettevõte: 25 695 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: 27 653 € Tegevusala mediaan: 1 182 €2023 Ettevõte: 557 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: 15 716 € Tegevusala mediaan: 45 €2025 Ettevõte: 24 704 € Tegevusala mediaan: 123 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 4,3 % · +1,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
-202462016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 3,7 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 5,4 %20222023 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 3,2 %20242025 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025-202462018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -0,7 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 3,7 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2023 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 173 331 € · +14,8% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 79 397 €20192020 Ettevõte: 139 168 €20202021 Ettevõte: 121 529 €20212022 Ettevõte: 138 320 €20222023 Ettevõte: 51 749 €20232024 Ettevõte: 150 939 €20242025 Ettevõte: 173 331 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 79 397 €20192020 Ettevõte: 139 168 €2021 Ettevõte: 121 529 €20212022 Ettevõte: 138 320 €2023 Ettevõte: 51 749 €20232024 Ettevõte: 150 939 €2025 Ettevõte: 173 331 €2025
Omakapital, € 2025: 27 282 € · −12,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 130 €20192020 Ettevõte: 28 426 €20202021 Ettevõte: 54 122 €20212022 Ettevõte: 81 775 €20222023 Ettevõte: 15 332 €20232024 Ettevõte: 31 048 €20242025 Ettevõte: 27 282 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 130 €20192020 Ettevõte: 28 426 €2021 Ettevõte: 54 122 €20212022 Ettevõte: 81 775 €2023 Ettevõte: 15 332 €20232024 Ettevõte: 31 048 €2025 Ettevõte: 27 282 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 576 697 24 704 0 173 331 27 282 0
2024 490 470 15 716 4 362 150 939 31 048 1
2023 275 871 557 11 571 51 749 15 332 1
2022 567 649 27 653 10 765 138 320 81 775 1
2021 598 353 25 695 9 139 121 529 54 122 1
2020 517 896 19 296 8 978 139 168 28 426 1
2019 588 361 -4 274 10 055 79 397 9 130 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
4,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
90,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
14,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
15,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
84,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,17
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 21.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 08.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 52261Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10105229 / 7
31.07.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
31.07.2025
PDF
Ä 10105229 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10105229 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10105229 / 4
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10105229 / 3
01.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2016
PDF
Ä 105229 / 2
31.01.2007
Kandemäärus ex officio Jõustunud
31.01.2007
PDF
Ä 105229
25.01.2007
Esmakanne Jõustunud
25.01.2007
PDF
Ä 105229 / M1
12.01.2007
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 12.04.2007 Jõustunud
26.02.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes