Safesound Ventures OÜ
Safesound Ventures OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11333804, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Fondide valitsemine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 888 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 888 €parem kui 11% ettevõteteltegevusala mediaan 13 814 € · ettevõtteid tegevusalal: 339
- Müügitulu · 2025 114 662 €parem kui 85% ettevõteteltegevusala mediaan 3 200 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 215
- Puhasrentaablus · 2025 -49,5 %parem kui 10% ettevõteteltegevusala mediaan 23,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 667
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 888 | 1 650 | 1 650 | — |
| 2026 II kv | 966 | 2 627 | 1 650 | — |
| 2026 I kv | 15 948 | 1 650 | 1 650 | — |
| 2025 IV kv | 2 822 | 2 103 | 1 650 | — |
| 2025 III kv | 1 623 | 1 650 | 1 650 | — |
| 2025 II kv | 3 394 | 2 064 | 1 650 | — |
| 2025 I kv | 1 070 | 1 630 | 1 630 | — |
| 2024 IV kv | 2 209 | 1 629 | 1 590 | — |
| 2024 III kv | 2 550 | 1 607 | 1 590 | — |
| 2024 II kv | 102 | 1 737 | 1 590 | — |
| 2024 I kv | 3 623 | 1 590 | 1 590 | — |
| 2023 IV kv | 2 966 | 1 658 | 1 590 | — |
| 2023 III kv | 1 072 | 1 590 | 1 590 | — |
| 2023 II kv | 88 | 2 026 | 2 084 | — |
| 2023 I kv | 492 | 1 746 | 1 749 | 1 |
| 2022 IV kv | 2 138 | 1 643 | 1 590 | — |
| 2022 III kv | 2 248 | 1 590 | 1 590 | — |
| 2022 II kv | 767 | 1 794 | 1 823 | — |
| 2022 I kv | 2 751 | 2 373 | 2 390 | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Finantsteenuste ja kindlustustegevuse abitegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 114 662 | -56 779 | 15 960 | 1 413 468 | 1 351 816 | 0 |
| 2024 | 122 338 | 5 628 | 15 960 | 1 470 761 | 1 408 595 | 1 |
| 2023 | 461 099 | 356 260 | 18 295 | 1 464 541 | 1 402 967 | 1 |
| 2022 | 410 718 | 336 096 | 16 794 | 1 108 297 | 1 046 769 | 1 |
| 2021 | 199 453 | 124 709 | 28 904 | 790 660 | 710 673 | 2 |
| 2020 | 379 500 | 325 089 | 15 960 | 647 079 | 586 034 | 1 |
| 2019 | 238 149 | 189 218 | 9 310 | 321 677 | 300 945 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 29.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 20.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Stanislav IvanovJuhatuse liige · alates 04.01.2007
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Stanislav IvanovFüüsiline isik · 2 556 €
Tegelikud kasusaajad
- Stanislav Ivanovotsene osalus · alates 26.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Stanislav IvanovAsutaja · 40 000 € · 04.01.2007
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 66301Fondide valitsemine Põhitegevus
- 47401Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10105011 / 10 29.10.2025 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 29.10.2025 |
||
| Ä 10105011 / 9 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10105011 / 8 08.02.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 08.02.2021 |
||
| Ä 10105011 / 7 15.01.2019 |
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) | Jõustunud 15.01.2019 |
||
| Ä 10105011 / M1 03.01.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.02.2019 | Puudused kõrvaldatud 15.01.2019 |
|
| Ä 10105011 / 6 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10105011 / 5 30.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2017 |
||
| Ä 10105011 / 4 12.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.09.2016 |
||
| Ä 10105011 / 3 06.01.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2012 |
||
| Ä 105011 / 2 01.07.2009 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 01.07.2009 |
||
| Ä 105011 04.01.2007 |
Esmakanne | Jõustunud 04.01.2007 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes