Attela Advokaadibüroo OÜ
Attela Advokaadibüroo OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11329281, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 186 192 € ja töötajaid 9.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 186 192 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
- Tööjõumaksud töötaja kohta 2 160 €parem kui 78% ettevõteteltegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
- Müügitulu · 2025 682 016 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
- Puhasrentaablus · 2025 25,1 %parem kui 61% ettevõteteltegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 186 192 | 65 392 | 19 439 | 9 |
| 2026 II kv | 207 188 | 73 116 | 19 439 | 9 |
| 2026 I kv | 212 905 | 70 940 | 20 390 | 9 |
| 2025 IV kv | 168 724 | 53 929 | 19 580 | 9 |
| 2025 III kv | 145 274 | 54 271 | 18 277 | 9 |
| 2025 II kv | 186 201 | 63 572 | 18 532 | 9 |
| 2025 I kv | 250 064 | 66 394 | 18 161 | 9 |
| 2024 IV kv | 227 429 | 61 978 | 19 399 | 9 |
| 2024 III kv | 182 351 | 48 514 | 20 108 | 9 |
| 2024 II kv | 198 383 | 52 712 | 19 028 | 9 |
| 2024 I kv | 181 530 | 66 689 | 19 534 | 9 |
| 2023 IV kv | 162 598 | 44 800 | 18 182 | 4 |
| 2023 III kv | 179 623 | 42 613 | 16 831 | 4 |
| 2023 II kv | 266 463 | 46 317 | 13 410 | 4 |
| 2023 I kv | 132 103 | 32 898 | 10 651 | 3 |
| 2022 IV kv | 120 046 | 33 532 | 10 091 | 3 |
| 2022 III kv | 77 410 | 16 451 | 9 378 | 3 |
| 2022 II kv | 162 468 | 32 842 | 11 269 | 3 |
| 2022 I kv | 196 864 | 37 124 | 10 429 | 3 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 682 016 | 170 896 | 175 889 | 331 823 | 182 546 | 9 |
| 2024 | 724 426 | 217 953 | 164 877 | 406 434 | 198 828 | 8 |
| 2023 | 605 474 | 166 315 | 122 832 | 464 468 | 304 627 | 8 |
| 2022 | 431 457 | 765 | 82 389 | 431 013 | 332 563 | 7 |
| 2021 | 500 605 | 186 205 | 80 614 | 546 140 | 495 799 | 7 |
| 2020 | 469 884 | 114 351 | 89 577 | 499 634 | 460 794 | 7 |
| 2019 | 569 209 | 210 077 | 124 628 | 535 752 | 452 642 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 4 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 15.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 01.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 27.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 27.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 11.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 02.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 20.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Kaspar LindJuhatuse liige · alates 22.02.2017
- Madis UusorgJuhatuse liige · alates 22.02.2017
- Marek HermJuhatuse liige · alates 01.06.2017
- Marko SaagJuhatuse liige · alates 01.06.2017
- Andi TubinJuhatuse liige · alates 07.03.2023
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Marek HermFüüsiline isik · 900 €
- Kaspar LindFüüsiline isik · 900 €
- Marko SaagFüüsiline isik · 900 €
- Cardo SoosaarFüüsiline isik · 900 €
- Andi TubinFüüsiline isik · 900 €
- Madis UusorgFüüsiline isik · 900 €
Omanikuna ettevõtetes
- 100%
Tegelikud kasusaajad
- Andi Tubinotsene osalus · alates 01.03.2023
- Marko Saagotsene osalus · alates 15.01.2019
- Cardo Soosaarotsene osalus · alates 04.10.2018
- Kaspar Lindotsene osalus · alates 04.10.2018
- Madis Uusorgotsene osalus · alates 04.10.2018
- Marek Hermotsene osalus · alates 04.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Kaspar LindAsutaja · 40 000 € · 08.12.2006
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 69101Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10104323 / 16 12.04.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 12.04.2024 |
||
| Ä 10104323 / 15 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10104323 / 14 07.03.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.03.2023 |
||
| Ä 10104323 / 13 02.01.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.01.2019 |
||
| Ä 10104323 / 12 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10104323 / 11 30.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2017 |
||
| Ä 10104323 / 10 01.06.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.06.2017 |
||
| Ä 10104323 / 9 31.05.2017 |
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) | Jõustunud 31.05.2017 |
||
| Ä 10104323 / 8 01.03.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.03.2017 |
||
| Ä 10104323 / 7 22.02.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.02.2017 |
||
| Ä 10104323 / M2 21.02.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.03.2017 | Puudused kõrvaldatud 22.02.2017 |
|
| Ä 10104323 / 6 28.04.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.04.2016 |
||
| Ä 10104323 / 5 19.11.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.11.2013 |
||
| Ä 10104323 / M1 12.11.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 12.12.2013 | Puudused kõrvaldatud 19.11.2013 |
|
| Ä 10104323 / 4 05.03.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.03.2010 |
||
| Ä 104323 / 3 13.05.2009 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 13.05.2009 |
||
| Ä 104323 / 2 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 10.12.2008 |
||
| Ä 104323 04.12.2006 |
Esmakanne | Jõustunud 08.12.2006 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes