Osaühing PIIROJA INVEST

Registrisse kantud Registrikood 11321747 OÜ Pärnu linn Registreeritud 14.12.2006
Võrdle

Osaühing PIIROJA INVEST (OÜ), Pärnu linn, registrikood 11321747, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata erimasinate tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 54 965 € ja töötajaid 5.

Käive
54 965 €
↓ 59,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
13 551 €
↓ 72,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
10 678 €
↑ 11,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Mujal liigitamata masinate ja seadmete tootmine · EMTAK 28

  • Käive · 2026 III kv 54 965 €
    tegevusala mediaan 130 544 € · ettevõtteid tegevusalal: 217
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 136 €
    tegevusala mediaan 3 287 € · ettevõtteid tegevusalal: 159
  • Müügitulu · 2025 520 561 €
    tegevusala mediaan 111 300 € · ettevõtteid tegevusalal: 279
  • Puhasrentaablus · 2025 14,7 %
    tegevusala mediaan 3,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 216

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 54 965 € · −59,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 130 544 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
01002003002023 IV kv Ettevõte: 24 598 € Tegevusala mediaan: 169 313 €IV·232024 I kv Ettevõte: 24 885 € Tegevusala mediaan: 104 294 €2024 II kv Ettevõte: 65 762 € Tegevusala mediaan: 149 915 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 858 € Tegevusala mediaan: 116 819 €2024 IV kv Ettevõte: 30 688 € Tegevusala mediaan: 125 620 €IV·242025 I kv Ettevõte: 56 591 € Tegevusala mediaan: 107 376 €2025 II kv Ettevõte: 112 315 € Tegevusala mediaan: 120 320 €II·252025 III kv Ettevõte: 82 344 € Tegevusala mediaan: 113 462 €2025 IV kv Ettevõte: 55 444 € Tegevusala mediaan: 118 117 €IV·252026 I kv Ettevõte: 276 862 € Tegevusala mediaan: 121 481 €2026 II kv Ettevõte: 134 258 € Tegevusala mediaan: 134 270 €II·262026 III kv Ettevõte: 54 965 € Tegevusala mediaan: 130 544 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 30 688 € Tegevusala mediaan: 125 620 €2025 I kv Ettevõte: 56 591 € Tegevusala mediaan: 107 376 €I·252025 II kv Ettevõte: 112 315 € Tegevusala mediaan: 120 320 €2025 III kv Ettevõte: 82 344 € Tegevusala mediaan: 113 462 €III·252025 IV kv Ettevõte: 55 444 € Tegevusala mediaan: 118 117 €2026 I kv Ettevõte: 276 862 € Tegevusala mediaan: 121 481 €I·262026 II kv Ettevõte: 134 258 € Tegevusala mediaan: 134 270 €2026 III kv Ettevõte: 54 965 € Tegevusala mediaan: 130 544 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mujal liigitamata masinate ja seadmete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 136 € · +11,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 3 287 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 968 € Tegevusala mediaan: 2 757 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 025 € Tegevusala mediaan: 2 612 €2024 II kv Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 2 939 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 269 € Tegevusala mediaan: 2 942 €2024 IV kv Ettevõte: 252 € Tegevusala mediaan: 2 826 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 325 € Tegevusala mediaan: 3 204 €2025 II kv Ettevõte: 1 919 € Tegevusala mediaan: 3 161 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 483 € Tegevusala mediaan: 3 238 €2025 IV kv Ettevõte: 1 640 € Tegevusala mediaan: 3 419 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 180 € Tegevusala mediaan: 3 110 €2026 II kv Ettevõte: 1 909 € Tegevusala mediaan: 3 050 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 136 € Tegevusala mediaan: 3 287 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 252 € Tegevusala mediaan: 2 826 €2025 I kv Ettevõte: 1 325 € Tegevusala mediaan: 3 204 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 919 € Tegevusala mediaan: 3 161 €2025 III kv Ettevõte: 2 483 € Tegevusala mediaan: 3 238 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 640 € Tegevusala mediaan: 3 419 €2026 I kv Ettevõte: 2 180 € Tegevusala mediaan: 3 110 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 909 € Tegevusala mediaan: 3 050 €2026 III kv Ettevõte: 2 136 € Tegevusala mediaan: 3 287 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mujal liigitamata masinate ja seadmete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 5III·260123452024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 13 551 € · −72,7% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 4 686 €IV·232024 I kv Ettevõte: 949 €2024 II kv Ettevõte: 13 032 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 150 €2024 IV kv Ettevõte: 1 638 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 691 €2025 II kv Ettevõte: 26 316 €II·252025 III kv Ettevõte: 17 675 €2025 IV kv Ettevõte: 23 746 €IV·252026 I kv Ettevõte: 68 688 €2026 II kv Ettevõte: 49 559 €II·262026 III kv Ettevõte: 13 551 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 1 638 €2025 I kv Ettevõte: 11 691 €I·252025 II kv Ettevõte: 26 316 €2025 III kv Ettevõte: 17 675 €III·252025 IV kv Ettevõte: 23 746 €2026 I kv Ettevõte: 68 688 €I·262026 II kv Ettevõte: 49 559 €2026 III kv Ettevõte: 13 551 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 54 965 13 551 10 678 5
2026 II kv 134 258 49 559 9 544 5
2026 I kv 276 862 68 688 10 899 5
2025 IV kv 55 444 23 746 8 202 5
2025 III kv 82 344 17 675 9 930 4
2025 II kv 112 315 26 316 7 677 4
2025 I kv 56 591 11 691 5 299 4
2024 IV kv 30 688 1 638 1 007 4
2024 III kv 2 858 1 150 1 269 1
2024 II kv 65 762 13 032 1 161 1
2024 I kv 24 885 949 1 025 1
2023 IV kv 24 598 4 686 968 1
2023 III kv 1 621 862 968 1
2023 II kv 147 622 24 164 979 1
2023 I kv 15 274 — 923 1
2022 IV kv 47 567 6 726 1 060 1
2022 III kv 1 504 724 1 060 1
2022 II kv 27 644 5 110 1 060 1
2022 I kv 20 243 2 138 922 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
712 €
Käive töötaja kohta kvartalis
10 993 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 520 561 € · +267,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 111 300 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 83 192 € Tegevusala mediaan: 219 409 €20192020 Ettevõte: 59 739 € Tegevusala mediaan: 181 444 €20202021 Ettevõte: 224 003 € Tegevusala mediaan: 156 036 €20212022 Ettevõte: 91 377 € Tegevusala mediaan: 131 130 €20222023 Ettevõte: 180 158 € Tegevusala mediaan: 122 716 €20232024 Ettevõte: 141 861 € Tegevusala mediaan: 128 580 €20242025 Ettevõte: 520 561 € Tegevusala mediaan: 111 300 €202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 83 192 € Tegevusala mediaan: 219 409 €20192020 Ettevõte: 59 739 € Tegevusala mediaan: 181 444 €2021 Ettevõte: 224 003 € Tegevusala mediaan: 156 036 €20212022 Ettevõte: 91 377 € Tegevusala mediaan: 131 130 €2023 Ettevõte: 180 158 € Tegevusala mediaan: 122 716 €20232024 Ettevõte: 141 861 € Tegevusala mediaan: 128 580 €2025 Ettevõte: 520 561 € Tegevusala mediaan: 111 300 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mujal liigitamata masinate ja seadmete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 76 720 € · +385,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 685 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
-500501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 66 197 € Tegevusala mediaan: 6 767 €20192020 Ettevõte: 505 € Tegevusala mediaan: 5 345 €20202021 Ettevõte: 100 588 € Tegevusala mediaan: 6 468 €20212022 Ettevõte: -32 793 € Tegevusala mediaan: 2 794 €20222023 Ettevõte: 16 173 € Tegevusala mediaan: 1 070 €20232024 Ettevõte: -26 890 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 76 720 € Tegevusala mediaan: 685 €2025-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 66 197 € Tegevusala mediaan: 6 767 €20192020 Ettevõte: 505 € Tegevusala mediaan: 5 345 €2021 Ettevõte: 100 588 € Tegevusala mediaan: 6 468 €20212022 Ettevõte: -32 793 € Tegevusala mediaan: 2 794 €2023 Ettevõte: 16 173 € Tegevusala mediaan: 1 070 €20232024 Ettevõte: -26 890 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 76 720 € Tegevusala mediaan: 685 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mujal liigitamata masinate ja seadmete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 14,7 % · +33,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,0 % · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
-50-2502550751002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 79,6 % Tegevusala mediaan: 5,8 %20192020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20202021 Ettevõte: 44,9 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20212022 Ettevõte: -35,9 % Tegevusala mediaan: 4,6 %20222023 Ettevõte: 9,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20232024 Ettevõte: -19,0 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20242025 Ettevõte: 14,7 % Tegevusala mediaan: 3,0 %2025-50-2502550751002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 79,6 % Tegevusala mediaan: 5,8 %20192020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 6,7 %2021 Ettevõte: 44,9 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20212022 Ettevõte: -35,9 % Tegevusala mediaan: 4,6 %2023 Ettevõte: 9,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20232024 Ettevõte: -19,0 % Tegevusala mediaan: 3,3 %2025 Ettevõte: 14,7 % Tegevusala mediaan: 3,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mujal liigitamata masinate ja seadmete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 677 751 € · +44,3% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 226 559 €20192020 Ettevõte: 263 971 €20202021 Ettevõte: 556 439 €20212022 Ettevõte: 517 325 €20222023 Ettevõte: 461 577 €20232024 Ettevõte: 469 643 €20242025 Ettevõte: 677 751 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 226 559 €20192020 Ettevõte: 263 971 €2021 Ettevõte: 556 439 €20212022 Ettevõte: 517 325 €2023 Ettevõte: 461 577 €20232024 Ettevõte: 469 643 €2025 Ettevõte: 677 751 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 276 030 € · +38,5% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 154 587 €20192020 Ettevõte: 150 816 €20202021 Ettevõte: 251 403 €20212022 Ettevõte: 218 610 €20222023 Ettevõte: 234 783 €20232024 Ettevõte: 199 310 €20242025 Ettevõte: 276 030 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 154 587 €20192020 Ettevõte: 150 816 €2021 Ettevõte: 251 403 €20212022 Ettevõte: 218 610 €2023 Ettevõte: 234 783 €20232024 Ettevõte: 199 310 €2025 Ettevõte: 276 030 €2025
Töötajad 2025: 4 · +300,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 820182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 820192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 820202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 8,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 820222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 720232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 820242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 8202502468102018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 82019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 820192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 82021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 8,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 82023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 720232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 82025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 82025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Mujal liigitamata masinate ja seadmete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 520 561 76 720 99 185 677 751 276 030 4
2024 141 861 -26 890 19 754 469 643 199 310 1
2023 180 158 16 173 12 845 461 577 234 783 1
2022 91 377 -32 793 12 845 517 325 218 610 1
2021 224 003 100 588 9 473 556 439 251 403 1
2020 59 739 505 9 473 263 971 150 816 1
2019 83 192 66 197 8 831 226 559 154 587 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
14,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
27,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
11,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
40,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
59,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,50
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
131 538 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 066 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 13.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 28991Mujal liigitamata erimasinate tootmine Põhitegevus
  • 03111Merekalapüük
  • 50101Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes
  • 93111Spordiehitiste käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30032653 / 11
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30032653 / 10
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30032653 / 9
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 30032653 / 8
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30032653 / 7
01.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.03.2017
PDF
Ä 30032653 / 6
19.11.2015
Muutmiskanne Jõustunud
19.11.2015
PDF
Ä 30032653 / 5
11.10.2013
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
11.10.2013
PDF
Ä 30032653 / 4
10.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
10.01.2012
PDF
Ä 30032653 / M2
19.02.2010
Trahvi tühistamise määrus Jõustunud
19.02.2010
PDF
Ä 32653 / 3
02.02.2007
Muutmiskanne Jõustunud
02.02.2007
PDF
Ä 32653 / 2
29.12.2006
Muutmiskanne Jõustunud
29.12.2006
PDF
Ä 32653
14.12.2006
Esmakanne Jõustunud
14.12.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes