OÜ PEREARST MARGIT KIVASTE

Registrisse kantud Registrikood 11320370 OÜ Viljandi linn Registreeritud 18.01.2007
Võrdle

OÜ PEREARST MARGIT KIVASTE (OÜ), Viljandi linn, registrikood 11320370, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Üldarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 340 023 € ja töötajaid 3.

Käive
—
Riiklikud maksud
21 576 €
↑ 28,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
14 414 €
↓ 18,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 7 207 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 340 023 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 9,2 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 7 207 € · +21,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 5 545 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 080 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 6 007 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 864 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 4 227 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 432 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 5 332 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 487 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 6 457 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 8 125 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 5 913 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 207 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 4 227 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 6 432 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 332 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 5 487 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 457 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 8 125 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 913 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 7 207 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · −33,3% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 2III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 21 576 € · +28,0% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 17 480 €IV·232024 I kv Ettevõte: 17 338 €2024 II kv Ettevõte: 17 137 €II·242024 III kv Ettevõte: 21 657 €2024 IV kv Ettevõte: 22 314 €IV·242025 I kv Ettevõte: 18 285 €2025 II kv Ettevõte: 15 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 13 148 €2025 IV kv Ettevõte: 18 641 €IV·252026 I kv Ettevõte: 23 352 €2026 II kv Ettevõte: 16 855 €II·262026 III kv Ettevõte: 21 576 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 22 314 €2025 I kv Ettevõte: 18 285 €I·252025 II kv Ettevõte: 15 301 €2025 III kv Ettevõte: 13 148 €III·252025 IV kv Ettevõte: 18 641 €2026 I kv Ettevõte: 23 352 €I·262026 II kv Ettevõte: 16 855 €2026 III kv Ettevõte: 21 576 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 21 576 14 414 2
2026 II kv — 16 855 17 740 3
2026 I kv — 23 352 24 376 3
2025 IV kv — 18 641 19 371 3
2025 III kv — 13 148 16 462 3
2025 II kv — 15 301 15 995 3
2025 I kv — 18 285 19 296 3
2024 IV kv — 22 314 16 908 4
2024 III kv — 21 657 20 593 3
2024 II kv — 17 137 18 020 3
2024 I kv — 17 338 18 241 3
2023 IV kv — 17 480 16 635 3
2023 III kv — 14 690 15 433 3
2023 II kv — 13 502 14 172 3
2023 I kv — 15 569 16 357 3
2022 IV kv — 11 144 9 886 3
2022 III kv — 15 166 15 925 3
2022 II kv — 14 534 15 238 3
2022 I kv — 14 907 15 639 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
2 402 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 340 023 € · −10,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 203 825 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 212 607 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 244 200 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 264 224 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 312 464 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 379 634 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 340 023 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 203 825 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 212 607 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 244 200 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 264 224 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 312 464 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 379 634 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 340 023 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 31 347 € · −56,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 23 549 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 18 937 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 40 587 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 19 692 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 47 572 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 72 722 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 31 347 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 23 549 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 18 937 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 40 587 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 19 692 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 47 572 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 72 722 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 31 347 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 9,2 % · −9,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 8,9 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 7,5 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 19,2 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 11,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 8,9 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 7,5 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 19,2 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 275 501 € · +17,4% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 81 460 €20192020 Ettevõte: 94 152 €20202021 Ettevõte: 138 968 €20212022 Ettevõte: 153 615 €20222023 Ettevõte: 198 805 €20232024 Ettevõte: 234 600 €20242025 Ettevõte: 275 501 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 81 460 €20192020 Ettevõte: 94 152 €2021 Ettevõte: 138 968 €20212022 Ettevõte: 153 615 €2023 Ettevõte: 198 805 €20232024 Ettevõte: 234 600 €2025 Ettevõte: 275 501 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 241 101 € · +14,9% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 65 745 €20192020 Ettevõte: 80 181 €20202021 Ettevõte: 120 768 €20212022 Ettevõte: 132 460 €20222023 Ettevõte: 172 032 €20232024 Ettevõte: 209 754 €20242025 Ettevõte: 241 101 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 65 745 €20192020 Ettevõte: 80 181 €2021 Ettevõte: 120 768 €20212022 Ettevõte: 132 460 €2023 Ettevõte: 172 032 €20232024 Ettevõte: 209 754 €2025 Ettevõte: 241 101 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 340 023 31 347 170 923 275 501 241 101 3
2024 379 634 72 722 174 993 234 600 209 754 3
2023 312 464 47 572 149 784 198 805 172 032 3
2022 264 224 19 692 133 915 153 615 132 460 3
2021 244 200 40 587 118 806 138 968 120 768 3
2020 212 607 18 937 114 753 94 152 80 181 3
2019 203 825 23 549 101 910 81 460 65 745 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 3
2007 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
9,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
13,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
11,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
87,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
12,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,35
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
113 341 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 748 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 02.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 05.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 07.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86211Üldarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20037549 / 7
19.08.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
19.08.2025
PDF
Ä 20037549 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20037549 / 5
20.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.03.2018
PDF
Ä 20037549 / 4
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20037549 / 3
16.06.2011
Muutmiskanne Jõustunud
16.06.2011
PDF
Ä 20037549 / M1
13.06.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
13.06.2011
PDF
Ä 20037549 / 2
19.04.2010
Muutmiskanne Jõustunud
19.04.2010
PDF
Ä 37549
18.01.2007
Esmakanne Jõustunud
18.01.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes