Sulliwan Music OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11311803 OÜ Tallinn Registreeritud 31.10.2006
Võrdle

Sulliwan Music OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11311803, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 503 € ja töötajaid 2.

Käive
8 503 €
↑ 0,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 582 €
↑ 13,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 980 €
↑ 21,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2026 III kv 8 503 €
    tegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 990 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2025 25 398 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 0,2 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 8 503 € · +0,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 4 070 € Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 939 € Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: 5 088 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 393 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 5 760 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 880 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 7 917 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 284 € Tegevusala mediaan: 9 025 €2025 IV kv Ettevõte: 8 803 € Tegevusala mediaan: 8 820 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 737 € Tegevusala mediaan: 9 182 €2026 II kv Ettevõte: 8 447 € Tegevusala mediaan: 9 921 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 503 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 5 760 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 5 880 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 917 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 7 284 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 803 € Tegevusala mediaan: 8 820 €2026 I kv Ettevõte: 6 737 € Tegevusala mediaan: 9 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 447 € Tegevusala mediaan: 9 921 €2026 III kv Ettevõte: 8 503 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 990 € · +21,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 288 € Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: 708 € Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: 773 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 417 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: 1 005 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 238 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 638 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: 675 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 838 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 005 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 818 € Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 990 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 005 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: 1 238 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 638 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: 675 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 838 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: 1 005 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 818 € Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 990 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 582 € · +13,7% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 311 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 690 €2024 II kv Ettevõte: 2 372 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 508 €2024 IV kv Ettevõte: 2 849 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 664 €2025 II kv Ettevõte: 2 245 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 716 €2025 IV kv Ettevõte: 2 908 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 351 €2026 II kv Ettevõte: 3 151 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 582 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 849 €2025 I kv Ettevõte: 2 664 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 245 €2025 III kv Ettevõte: 2 716 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 908 €2026 I kv Ettevõte: 3 351 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 151 €2026 III kv Ettevõte: 3 582 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 8 503 3 582 1 980 2
2026 II kv 8 447 3 151 1 636 2
2026 I kv 6 737 3 351 2 009 2
2025 IV kv 8 803 2 908 1 675 2
2025 III kv 7 284 2 716 1 350 2
2025 II kv 7 917 2 245 1 276 2
2025 I kv 5 880 2 664 1 238 1
2024 IV kv 5 760 2 849 2 010 2
2024 III kv 5 393 1 508 833 2
2024 II kv 5 088 2 372 1 546 2
2024 I kv 6 939 2 690 1 415 2
2023 IV kv 4 070 1 311 575 2
2023 III kv 8 364 2 387 1 366 2
2023 II kv 5 951 2 159 1 199 2
2023 I kv 6 048 2 028 1 015 2
2022 IV kv 4 007 1 603 1 114 2
2022 III kv 4 563 1 269 541 1
2022 II kv 4 075 1 428 812 1
2022 I kv 3 297 774 350 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
330 €
Käive töötaja kohta kvartalis
4 252 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 25 398 € · +18,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 22 887 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 17 450 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 13 354 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 16 961 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 25 318 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 21 357 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 25 398 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 22 887 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 17 450 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 13 354 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 16 961 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 25 318 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 21 357 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 25 398 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 44 € · +143,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 45 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: 228 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 282 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: 264 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -101 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: 44 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025-50005001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 296 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 45 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: 228 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 282 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: 264 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -101 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: 44 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,2 % · +0,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 10 954 € · +27,9% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 704 €20192020 Ettevõte: 9 217 €20202021 Ettevõte: 8 457 €20212022 Ettevõte: 10 635 €20222023 Ettevõte: 11 452 €20232024 Ettevõte: 8 567 €20242025 Ettevõte: 10 954 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 704 €20192020 Ettevõte: 9 217 €2021 Ettevõte: 8 457 €20212022 Ettevõte: 10 635 €2023 Ettevõte: 11 452 €20232024 Ettevõte: 8 567 €2025 Ettevõte: 10 954 €2025
Omakapital, € 2025: 2 633 € · +1,7% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 053 €20192020 Ettevõte: 2 098 €20202021 Ettevõte: 2 144 €20212022 Ettevõte: 2 426 €20222023 Ettevõte: 2 690 €20232024 Ettevõte: 2 589 €20242025 Ettevõte: 2 633 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 053 €20192020 Ettevõte: 2 098 €2021 Ettevõte: 2 144 €20212022 Ettevõte: 2 426 €2023 Ettevõte: 2 690 €20232024 Ettevõte: 2 589 €2025 Ettevõte: 2 633 €2025
Töötajad 2025: 2 · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 25 398 44 21 168 10 954 2 633 2
2024 21 357 -101 18 066 8 567 2 589 1
2023 25 318 264 15 894 11 452 2 690 1
2022 16 961 282 10 660 10 635 2 426 1
2021 13 354 228 7 321 8 457 2 144 1
2020 17 450 45 11 564 9 217 2 098 1
2019 22 887 1 296 12 229 8 704 2 053 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 1
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
24,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
76,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,77
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
12 699 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
882 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 16.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 23.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 12.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
  • 90202Muusikute lavaline tegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10103376 / 7
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10103376 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10103376 / 5
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10103376 / 4
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10103376 / 3
27.03.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata 12.04.2012 Jõustunud
28.03.2012
PDF
Ä 10103376 / M2
27.02.2012
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 27.08.2012 Puudused kõrvaldatud
29.08.2012
PDF
Ä 10103376 / M1
24.01.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.03.2012 Jõustunud
24.01.2012
PDF
Ä 103376 / 2
09.07.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
09.07.2008
PDF
Ä 103376
30.10.2006
Esmakanne Jõustunud
31.10.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes