Jansen Rehvid Osaühing

Registrisse kantud Registrikood 11295524 OÜ Märjamaa alev Registreeritud 03.11.2006
Võrdle

Jansen Rehvid Osaühing (OÜ), Märjamaa alev, registrikood 11295524, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 18 891 € ja töötajaid 2.

Käive
18 891 €
↓ 42,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 906 €
↑ 3,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 358 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 18 891 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 179 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 86 080 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -2,2 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 18 891 € · −42,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 37 917 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 16 850 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 28 445 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 15 458 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 39 178 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 335 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 35 627 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 16 031 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 28 358 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 17 045 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 32 920 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 18 891 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 39 178 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 13 335 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 35 627 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 16 031 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 28 358 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 17 045 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 32 920 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 18 891 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 179 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 883 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 883 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 883 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 883 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 883 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 895 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 1 087 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 087 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 1 087 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 108 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 1 179 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 179 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 883 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 895 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 087 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 087 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 087 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 108 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 179 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 179 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 906 € · +3,3% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 017 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 716 €2024 II kv Ettevõte: 3 499 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 123 €2024 IV kv Ettevõte: 3 034 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 270 €2025 II kv Ettevõte: 4 017 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 467 €2025 IV kv Ettevõte: 3 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 388 €2026 II kv Ettevõte: 3 781 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 906 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 034 €2025 I kv Ettevõte: 2 270 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 017 €2025 III kv Ettevõte: 3 467 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 812 €2026 I kv Ettevõte: 3 388 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 781 €2026 III kv Ettevõte: 3 906 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 18 891 3 906 2 358 2
2026 II kv 32 920 3 781 2 358 2
2026 I kv 17 045 3 388 2 215 2
2025 IV kv 28 358 3 812 2 174 2
2025 III kv 16 031 3 467 2 174 2
2025 II kv 35 627 4 017 2 174 2
2025 I kv 13 335 2 270 1 790 2
2024 IV kv 39 178 3 034 1 766 2
2024 III kv 15 458 3 123 1 766 2
2024 II kv 28 445 3 499 1 766 2
2024 I kv 16 850 3 716 1 766 2
2023 IV kv 37 917 3 017 1 766 2
2023 III kv 20 001 2 796 1 766 2
2023 II kv 27 137 3 549 1 766 2
2023 I kv 21 773 3 475 1 667 2
2022 IV kv 50 977 4 452 1 702 2
2022 III kv 24 699 2 658 1 406 2
2022 II kv 35 886 2 751 812 2
2022 I kv 22 188 2 800 1 270 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
393 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 446 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 86 080 € · −14,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
02550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 65 635 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 72 109 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 111 531 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 111 136 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 91 414 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 100 702 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 86 080 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 65 635 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 72 109 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 111 531 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 111 136 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 91 414 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 100 702 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 86 080 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 874 € · −1 410,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 787 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 140 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 512 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 254 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: -855 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 143 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -1 874 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-2 000-1 00001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 787 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 140 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 512 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 254 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: -855 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 143 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -1 874 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -2,2 % · −2,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
-4-20242016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-4-20242018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 63 717 € · −3,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 54 632 €20192020 Ettevõte: 55 912 €20202021 Ettevõte: 60 533 €20212022 Ettevõte: 66 093 €20222023 Ettevõte: 69 886 €20232024 Ettevõte: 66 156 €20242025 Ettevõte: 63 717 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 54 632 €20192020 Ettevõte: 55 912 €2021 Ettevõte: 60 533 €20212022 Ettevõte: 66 093 €2023 Ettevõte: 69 886 €20232024 Ettevõte: 66 156 €2025 Ettevõte: 63 717 €2025
Omakapital, € 2025: 4 701 € · −28,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 381 €20192020 Ettevõte: 6 521 €20202021 Ettevõte: 7 033 €20212022 Ettevõte: 7 287 €20222023 Ettevõte: 6 432 €20232024 Ettevõte: 6 575 €20242025 Ettevõte: 4 701 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 381 €20192020 Ettevõte: 6 521 €2021 Ettevõte: 7 033 €20212022 Ettevõte: 7 287 €2023 Ettevõte: 6 432 €20232024 Ettevõte: 6 575 €2025 Ettevõte: 4 701 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 86 080 -1 874 26 332 63 717 4 701 2
2024 100 702 143 23 657 66 156 6 575 2
2023 91 414 -855 24 084 69 886 6 432 2
2022 111 136 254 17 116 66 093 7 287 2
2021 111 531 512 19 813 60 533 7 033 2
2020 72 109 140 11 882 55 912 6 521 1
2019 65 635 787 10 115 54 632 6 381 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2007 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-2,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-39,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
7,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
92,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
16,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
43 768 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 097 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Rivo Jansen
    Asutaja · 40 000 € · 01.11.2006
  • Lii Simmo
    Mitterahalist sissemakset hinnanud audiitor · 01.11.2006

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47821Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük Põhitegevus
  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30032423 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30032423 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30032423 / 3
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30032423 / M2
22.02.2011
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
22.12.2011
PDF
Ä 32423 / M1
30.10.2009
Aruandetrahvimäärus 05.12.2009 Jõustunud
05.11.2009
PDF
Ä 32423 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 32423
03.11.2006
Esmakanne Jõustunud
03.11.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes