OÜ Alacarte Identity Clothing Service

Registrisse kantud Registrikood 11291489 OÜ Narva linn Registreeritud 02.11.2006
Võrdle

OÜ Alacarte Identity Clothing Service (OÜ), Narva linn, registrikood 11291489, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubaladude töö. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 58 764 € ja töötajaid 6.

Käive
58 764 €
↑ 10,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
29 032 €
↑ 139,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
13 751 €
↑ 9,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
−2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Laondus ja veondust abistavad tegevusalad · EMTAK 52

  • Käive · 2026 III kv 58 764 €
    tegevusala mediaan 38 439 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 299
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 292 €
    tegevusala mediaan 1 714 € · ettevõtteid tegevusalal: 884
  • Müügitulu · 2025 193 409 €
    tegevusala mediaan 36 293 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
  • Puhasrentaablus · 2025 -12,6 %
    tegevusala mediaan 2,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 539

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 58 764 € · +10,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 38 439 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 65 010 € Tegevusala mediaan: 43 017 €IV·232024 I kv Ettevõte: 54 278 € Tegevusala mediaan: 39 730 €2024 II kv Ettevõte: 48 188 € Tegevusala mediaan: 42 377 €II·242024 III kv Ettevõte: 45 000 € Tegevusala mediaan: 43 191 €2024 IV kv Ettevõte: 46 003 € Tegevusala mediaan: 43 044 €IV·242025 I kv Ettevõte: 62 623 € Tegevusala mediaan: 38 591 €2025 II kv Ettevõte: 46 855 € Tegevusala mediaan: 39 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 45 500 € Tegevusala mediaan: 38 108 €2025 IV kv Ettevõte: 45 126 € Tegevusala mediaan: 36 775 €IV·252026 I kv Ettevõte: 57 380 € Tegevusala mediaan: 31 616 €2026 II kv Ettevõte: 53 353 € Tegevusala mediaan: 38 825 €II·262026 III kv Ettevõte: 58 764 € Tegevusala mediaan: 38 439 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 46 003 € Tegevusala mediaan: 43 044 €2025 I kv Ettevõte: 62 623 € Tegevusala mediaan: 38 591 €I·252025 II kv Ettevõte: 46 855 € Tegevusala mediaan: 39 388 €2025 III kv Ettevõte: 45 500 € Tegevusala mediaan: 38 108 €III·252025 IV kv Ettevõte: 45 126 € Tegevusala mediaan: 36 775 €2026 I kv Ettevõte: 57 380 € Tegevusala mediaan: 31 616 €I·262026 II kv Ettevõte: 53 353 € Tegevusala mediaan: 38 825 €2026 III kv Ettevõte: 58 764 € Tegevusala mediaan: 38 439 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 292 € · +45,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 714 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 497 € Tegevusala mediaan: 1 553 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 504 € Tegevusala mediaan: 1 665 €2024 II kv Ettevõte: 1 669 € Tegevusala mediaan: 1 643 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 156 € Tegevusala mediaan: 1 681 €2024 IV kv Ettevõte: 1 544 € Tegevusala mediaan: 1 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 055 € Tegevusala mediaan: 1 829 €2025 II kv Ettevõte: 1 902 € Tegevusala mediaan: 1 693 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 896 € Tegevusala mediaan: 1 747 €2025 IV kv Ettevõte: 1 645 € Tegevusala mediaan: 1 706 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 536 € Tegevusala mediaan: 1 665 €2026 II kv Ettevõte: 1 575 € Tegevusala mediaan: 1 577 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 292 € Tegevusala mediaan: 1 714 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 544 € Tegevusala mediaan: 1 663 €2025 I kv Ettevõte: 2 055 € Tegevusala mediaan: 1 829 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 902 € Tegevusala mediaan: 1 693 €2025 III kv Ettevõte: 1 896 € Tegevusala mediaan: 1 747 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 645 € Tegevusala mediaan: 1 706 €2026 I kv Ettevõte: 1 536 € Tegevusala mediaan: 1 665 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 575 € Tegevusala mediaan: 1 577 €2026 III kv Ettevõte: 2 292 € Tegevusala mediaan: 1 714 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · −25,0% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 7IV·232024 I kv Ettevõte: 72024 II kv Ettevõte: 7II·242024 III kv Ettevõte: 62024 IV kv Ettevõte: 6IV·242025 I kv Ettevõte: 62025 II kv Ettevõte: 6II·252025 III kv Ettevõte: 62025 IV kv Ettevõte: 7IV·252026 I kv Ettevõte: 82026 II kv Ettevõte: 8II·262026 III kv Ettevõte: 6III·26024682024 IV kv Ettevõte: 62025 I kv Ettevõte: 6I·252025 II kv Ettevõte: 62025 III kv Ettevõte: 6III·252025 IV kv Ettevõte: 72026 I kv Ettevõte: 8I·262026 II kv Ettevõte: 82026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 29 032 € · +139,6% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 9 954 €IV·232024 I kv Ettevõte: 10 464 €2024 II kv Ettevõte: 11 153 €II·242024 III kv Ettevõte: 12 628 €2024 IV kv Ettevõte: 8 827 €IV·242025 I kv Ettevõte: 12 138 €2025 II kv Ettevõte: 10 922 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 881 €2025 IV kv Ettevõte: 11 020 €IV·252026 I kv Ettevõte: 13 455 €2026 II kv Ettevõte: 12 119 €II·262026 III kv Ettevõte: 29 032 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 8 827 €2025 I kv Ettevõte: 12 138 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 922 €2025 III kv Ettevõte: 10 881 €III·252025 IV kv Ettevõte: 11 020 €2026 I kv Ettevõte: 13 455 €I·262026 II kv Ettevõte: 12 119 €2026 III kv Ettevõte: 29 032 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 58 764 29 032 13 751 6
2026 II kv 53 353 12 119 12 598 8
2026 I kv 57 380 13 455 12 289 8
2025 IV kv 45 126 11 020 11 512 7
2025 III kv 45 500 10 881 11 377 6
2025 II kv 46 855 10 922 11 412 6
2025 I kv 62 623 12 138 12 330 6
2024 IV kv 46 003 8 827 9 265 6
2024 III kv 45 000 12 628 12 934 6
2024 II kv 48 188 11 153 11 683 7
2024 I kv 54 278 10 464 10 528 7
2023 IV kv 65 010 9 954 10 476 7
2023 III kv 37 178 10 362 10 788 8
2023 II kv 85 696 10 338 9 408 9
2023 I kv 54 113 9 155 9 310 9
2022 IV kv 30 534 7 588 7 974 9
2022 III kv 29 196 8 526 8 967 8
2022 II kv 28 950 7 460 7 860 9
2022 I kv 26 631 7 984 8 313 8
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
764 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 794 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 193 409 € · −3,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 36 293 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 219 122 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 130 784 € Tegevusala mediaan: 45 642 €20202021 Ettevõte: 106 987 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 155 055 € Tegevusala mediaan: 51 350 €20222023 Ettevõte: 213 412 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 200 970 € Tegevusala mediaan: 37 221 €20242025 Ettevõte: 193 409 € Tegevusala mediaan: 36 293 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 219 122 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 130 784 € Tegevusala mediaan: 45 642 €2021 Ettevõte: 106 987 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 155 055 € Tegevusala mediaan: 51 350 €2023 Ettevõte: 213 412 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 200 970 € Tegevusala mediaan: 37 221 €2025 Ettevõte: 193 409 € Tegevusala mediaan: 36 293 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -24 321 € · −404,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 123 € · parem kui 9% tegevusala ettevõtetel
-125-100-75-50-250252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 848 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: -33 121 € Tegevusala mediaan: 692 €20202021 Ettevõte: -105 691 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: -27 800 € Tegevusala mediaan: 1 182 €20222023 Ettevõte: 236 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: -4 821 € Tegevusala mediaan: 45 €20242025 Ettevõte: -24 321 € Tegevusala mediaan: 123 €2025-125-100-75-50-250252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 848 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: -33 121 € Tegevusala mediaan: 692 €2021 Ettevõte: -105 691 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: -27 800 € Tegevusala mediaan: 1 182 €2023 Ettevõte: 236 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: -4 821 € Tegevusala mediaan: 45 €2025 Ettevõte: -24 321 € Tegevusala mediaan: 123 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -12,6 % · −10,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-100-75-50-250252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: -25,3 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: -98,8 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: -17,9 % Tegevusala mediaan: 5,4 %20222023 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -2,4 % Tegevusala mediaan: 3,2 %20242025 Ettevõte: -12,6 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025-100-75-50-250252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: -25,3 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: -98,8 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: -17,9 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2023 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: -2,4 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025 Ettevõte: -12,6 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 247 396 € · −9,7% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 520 169 €20192020 Ettevõte: 279 142 €20202021 Ettevõte: 215 879 €20212022 Ettevõte: 268 268 €20222023 Ettevõte: 283 753 €20232024 Ettevõte: 274 027 €20242025 Ettevõte: 247 396 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 520 169 €20192020 Ettevõte: 279 142 €2021 Ettevõte: 215 879 €20212022 Ettevõte: 268 268 €2023 Ettevõte: 283 753 €20232024 Ettevõte: 274 027 €2025 Ettevõte: 247 396 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 3 629 € · −87,0% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 199 147 €20192020 Ettevõte: 166 026 €20202021 Ettevõte: 60 335 €20212022 Ettevõte: 32 535 €20222023 Ettevõte: 32 771 €20232024 Ettevõte: 27 950 €20242025 Ettevõte: 3 629 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 199 147 €20192020 Ettevõte: 166 026 €2021 Ettevõte: 60 335 €20212022 Ettevõte: 32 535 €2023 Ettevõte: 32 771 €20232024 Ettevõte: 27 950 €2025 Ettevõte: 3 629 €2025
Töötajad 2025: 8 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 2202502468102018 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 193 409 -24 321 129 405 247 396 3 629 8
2024 200 970 -4 821 129 804 274 027 27 950 8
2023 213 412 236 120 374 283 753 32 771 8
2022 155 055 -27 800 98 967 268 268 32 535 8
2021 106 987 -105 691 88 665 215 879 60 335 7
2020 130 784 -33 121 91 712 279 142 166 026 7
2019 219 122 3 848 117 190 520 169 199 147 9
2018 — — — — — 9
2017 — — — — — 7
2016 — — — — — 6
2015 — — — — — 6
2014 — — — — — 7
2013 — — — — — 9
2012 — — — — — 8
2011 — — — — — 6
2010 — — — — — 6
2009 — — — — — 7
2008 — — — — — 6
2007 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-12,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-670,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-9,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
1,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
98,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,99
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
24 176 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 348 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • A la Carte Identity Clothing Aktiebolag
    Juriidiline isik · 2 556 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • A la Carte Identity Clothing Aktiebolag
    Asutaja · 40 000 € · 12.10.2006
  • Made Tamm
    Audiitorettevõtja · 11.04.2008
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 52101Kaubaladude töö Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40019166 / 10
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40019166 / 9
25.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
25.10.2018
PDF
Ä 40019166 / 8
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 40019166 / 7
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 40019166 / 6
13.03.2014
Muutmiskanne Jõustunud
13.03.2014
PDF
Ä 40019166 / 5
18.01.2011
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2011
PDF
Ä 19166 / 4
14.12.2009
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2009
PDF
Ä 19166 / M3
26.05.2009
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s 04.08.2009 Jõustunud
05.07.2009
PDF
Ä 19166 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
05.12.2008
PDF
Ä 19166 / M2
13.11.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 12.01.2010 Puudused kõrvaldatud
14.10.2009
PDF
Ä 19166 / 2
08.05.2008
Muutmiskanne Jõustunud
08.05.2008
PDF
Ä 19166
02.11.2006
Esmakanne Jõustunud
02.11.2006
PDF
Ä 19166 / M1
17.10.2006
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 15.04.2007 Jõustunud
15.01.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes