Osaühing Roovet Ehitus

Registrisse kantud Registrikood 11291302 OÜ Rakvere linn Registreeritud 23.10.2006
Võrdle

Osaühing Roovet Ehitus (OÜ), Rakvere linn, registrikood 11291302, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 5 544 € ja töötajaid 1.

Käive
5 544 €
↑ 68,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
383 €
↑ 14,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
86 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 5 544 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 86 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 15 940 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 -3,6 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 5 544 € · +68,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 5 795 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 908 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 18 829 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 468 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 5 403 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 544 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 4 237 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 260 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 3 034 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 851 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 3 282 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 544 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 5 403 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 3 544 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 237 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 4 260 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 034 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 4 851 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 282 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 5 544 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 86 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 85 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 85 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 85 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 85 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 85 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 88 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 86 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 86 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 86 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 86 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 85 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 88 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 86 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 86 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 86 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 86 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 383 € · +14,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 584 €IV·232024 I kv Ettevõte: 361 €2024 II kv Ettevõte: 2 491 €II·242024 III kv Ettevõte: 78 €2024 IV kv Ettevõte: 621 €IV·242025 I kv Ettevõte: 544 €2025 II kv Ettevõte: 479 €II·252025 III kv Ettevõte: 299 €2025 IV kv Ettevõte: 165 €IV·252026 I kv Ettevõte: 996 €2026 II kv Ettevõte: 336 €II·262026 III kv Ettevõte: 383 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 621 €2025 I kv Ettevõte: 544 €I·252025 II kv Ettevõte: 479 €2025 III kv Ettevõte: 299 €III·252025 IV kv Ettevõte: 165 €2026 I kv Ettevõte: 996 €I·262026 II kv Ettevõte: 336 €2026 III kv Ettevõte: 383 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 5 544 383 86 1
2026 II kv 3 282 336 86 1
2026 I kv 4 851 996 86 1
2025 IV kv 3 034 165 86 1
2025 III kv 4 260 299 87 1
2025 II kv 4 237 479 88 1
2025 I kv 3 544 544 87 1
2024 IV kv 5 403 621 85 1
2024 III kv 2 468 78 85 1
2024 II kv 18 829 2 491 85 1
2024 I kv 6 908 361 85 1
2023 IV kv 5 795 584 85 1
2023 III kv 8 680 1 473 85 1
2023 II kv 8 669 169 85 1
2023 I kv 5 087 669 85 —
2022 IV kv 10 357 643 85 —
2022 III kv 5 657 274 56 —
2022 II kv 7 394 309 56 1
2022 I kv 1 851 236 56 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
29 €
Käive töötaja kohta kvartalis
5 544 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 15 940 € · −48,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
02550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 105 877 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 35 017 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 13 225 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 28 776 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 30 845 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 30 815 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 15 940 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 105 877 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 35 017 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 13 225 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 28 776 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 30 845 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 30 815 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 15 940 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -580 € · −126,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 727 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -12 502 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 111 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 115 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 3 368 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 2 171 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: -580 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-15 000-10 000-5 00005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 727 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -12 502 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 111 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 115 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 3 368 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 2 171 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: -580 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -3,6 % · −10,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-40-30-20-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -35,7 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-40-30-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -35,7 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: -3,6 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 9 683 € · −22,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 26 260 €20192020 Ettevõte: 10 865 €20202021 Ettevõte: 16 015 €20212022 Ettevõte: 13 973 €20222023 Ettevõte: 16 360 €20232024 Ettevõte: 12 407 €20242025 Ettevõte: 9 683 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 26 260 €20192020 Ettevõte: 10 865 €2021 Ettevõte: 16 015 €20212022 Ettevõte: 13 973 €2023 Ettevõte: 16 360 €20232024 Ettevõte: 12 407 €2025 Ettevõte: 9 683 €2025
Omakapital, € 2025: 7 874 € · −6,9% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 191 €20192020 Ettevõte: 2 689 €20202021 Ettevõte: 2 800 €20212022 Ettevõte: 2 915 €20222023 Ettevõte: 6 283 €20232024 Ettevõte: 8 454 €20242025 Ettevõte: 7 874 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 15 191 €20192020 Ettevõte: 2 689 €2021 Ettevõte: 2 800 €20212022 Ettevõte: 2 915 €2023 Ettevõte: 6 283 €20232024 Ettevõte: 8 454 €2025 Ettevõte: 7 874 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 15 940 -580 803 9 683 7 874 0
2024 30 815 2 171 803 12 407 8 454 0
2023 30 845 3 368 803 16 360 6 283 0
2022 28 776 115 803 13 973 2 915 0
2021 13 225 111 803 16 015 2 800 0
2020 35 017 -12 502 18 707 10 865 2 689 2
2019 105 877 4 727 24 640 26 260 15 191 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 4
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 5
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-3,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-7,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-6,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
81,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
18,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,12
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 47911Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40019190 / 10
17.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
17.10.2024
PDF
Ä 40019190 / 9
21.09.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
21.09.2023
PDF
Ä 40019190 / 8
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40019190 / 7
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 40019190 / 6
20.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
20.11.2017
PDF
Ä 40019190 / 5
16.02.2012
Muutmiskanne Jõustunud
16.02.2012
PDF
Ä 40019190 / M4
04.01.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.05.2012 Jõustunud
04.01.2012
PDF
Ä 40019190 / 4
13.07.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
13.07.2010
PDF
Ä 40019190 / 3
25.06.2010
Muutmiskanne Jõustunud
25.06.2010
PDF
Ä 40019190 / M3
07.06.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.09.2010 Jõustunud
07.06.2010
PDF
Ä 40019190 / M2
01.06.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.09.2010 Jõustunud
01.06.2010
PDF
Ä 19190 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
05.12.2008
PDF
Ä 19190 / M1
09.09.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
09.10.2008
PDF
Ä 19190
23.10.2006
Esmakanne Jõustunud
23.10.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes