Gazirchat Norosinhopur OÜ
Gazirchat Norosinhopur OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11284756, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. 2020. aasta aruande järgi oli müügitulu 151 686 € ja töötajaid 3.
2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2020 151 686 €parem kui 74% ettevõteteltegevusala mediaan 35 421 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 887
- Puhasrentaablus · 2020 -23,8 %parem kui 10% ettevõteteltegevusala mediaan 4,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 549
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 I kv | — | 2 | — | — |
| 2025 IV kv | — | 6 935 | 2 398 | — |
| 2022 III kv | — | — | — | — |
| 2022 II kv | — | — | — | — |
| 2022 I kv | 2 250 | — | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 151 686 | -36 136 | 36 242 | 110 977 | 46 350 | 3 |
| 2019 | 468 173 | 65 866 | 81 854 | 158 503 | 82 486 | 7 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 13 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 2 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2020
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.11.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 05.11.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
Juhatuse andmed puuduvad.
Omanikud
- Gerbavoltanto Lefantequila OÜJuriidiline isik · 16351670 · 2 556 €
Tegelikud kasusaajad
- Igor Luškinotsene osalus · alates 07.06.2019
Asutajad ja muud isikud
- Igor LuškinAsutaja · 40 000 € · 01.09.2006
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10101548 / M12 13.09.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 26.10.2026 | Jõustunud 26.09.2026 |
|
| Ä 10101548 / M11 30.04.2026 |
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) | 30.05.2026 | Jõustunud 01.06.2026 |
|
| Ä 10101548 / 12 30.04.2026 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 30.04.2026 |
||
| Ä 10101548 / M10 10.04.2026 |
Korraldav määrus | 24.04.2026 | Jõustunud 10.04.2026 |
|
| Ä 10101548 / M9 20.10.2025 |
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks | 18.01.2026 | Jõustunud 20.10.2025 |
|
| Ä 10101548 / M8 29.08.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 13.10.2025 | Jõustunud 13.09.2025 |
|
| Ä 10101548 / 11 29.01.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.01.2025 |
||
| Ä 10101548 / M7 06.08.2024 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 07.09.2024 | Jõustunud 08.09.2024 |
|
| Ä 10101548 / M6 25.03.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 26.04.2024 | Jõustunud 27.04.2024 |
|
| Ä 10101548 / M5 01.02.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 02.03.2024 | Jõustunud 01.02.2024 |
|
| Ä 10101548 / 10 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10101548 / M4 04.08.2023 |
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: juhatuse koosseisu mittevastavus | 31.01.2024 | Puudused kõrvaldatud 16.12.2023 |
|
| Ä 10101548 / 9 26.08.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.08.2022 |
||
| Ä 10101548 / 8 08.04.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.04.2021 |
||
| Ä 10101548 / 7 23.05.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.05.2018 |
||
| Ä 10101548 / 6 18.05.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.05.2018 |
||
| Ä 10101548 / 5 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10101548 / M3 21.02.2017 |
Korraldav määrus | Jõustunud 21.02.2017 |
||
| Ä 10101548 / 4 21.01.2015 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 21.01.2015 |
||
| Ä 10101548 / 3 03.12.2014 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 15.01.2015 |
||
| Ä 10101548 / M2 18.11.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 28.11.2014 | Jõustunud 18.11.2014 |
|
| Ä 10101548 / 2 27.12.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.12.2011 |
||
| Ä 10101548 / M1 04.11.2010 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | 04.12.2010 | Puudused kõrvaldatud 10.01.2011 |
|
| Ä 101548 01.09.2006 |
Esmakanne | Jõustunud 01.09.2006 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes