Salus Invest OÜ
Salus Invest OÜ (OÜ), Haapse küla, registrikood 11259310, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 2 649 | 2 649 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 2 649 | 2 649 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 2 649 | 2 649 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 2 649 | 2 649 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 2 649 | 2 649 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 2 649 | 2 649 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 2 649 | 2 649 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 12.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 20.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 21.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 23.04.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 22.04.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 22.04.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Kaisa VälkJuhatuse liige · alates 17.09.2015
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Meelis VälkFüüsiline isik · 40 000 €
Tegelikud kasusaajad
- Meelis Välkotsene osalus · alates 02.11.2018
Asutajad ja muud isikud
- Osaühing Kermon InvestAsutaja · 40 000 € · 01.06.2006
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 70221Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10099136 / 12 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10099136 / M6 22.04.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 22.05.2021 | Puudused kõrvaldatud 22.04.2021 |
|
| Ä 10099136 / 11 22.04.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.04.2021 |
||
| Ä 10099136 / 10 26.06.2018 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 26.06.2018 |
||
| Ä 10099136 / 9 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10099136 / 8 30.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.11.2017 |
||
| Ä 10099136 / 7 19.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.09.2017 |
||
| Ä 10099136 / M5 30.08.2016 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | 29.10.2016 | Puudused kõrvaldatud 04.09.2016 |
|
| Ä 10099136 / M4 28.07.2016 |
Korraldav määrus | 27.08.2016 | Puudused kõrvaldatud 04.09.2016 |
|
| Ä 10099136 / 6 17.09.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.09.2015 |
||
| Ä 99136 / M3 25.01.2010 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 31.12.2010 | Puudused kõrvaldatud 02.07.2010 |
|
| Ä 99136 / M2 09.10.2009 |
Aruandetrahvimäärus | 02.12.2009 | Jõustunud 17.11.2009 |
|
| Ä 99136 / 5 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 03.12.2008 |
||
| Ä 99136 / 4 15.08.2006 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 15.08.2006 |
||
| Ä 99136 / 3 08.08.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.08.2006 |
||
| Ä 99136 / M1 05.07.2006 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 23.10.2006 | Jõustunud 25.07.2006 |
|
| Ä 99136 / 2 26.06.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.06.2006 |
||
| Ä 99136 01.06.2006 |
Esmakanne | Jõustunud 01.06.2006 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes