Farlink Group OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11246968 OÜ Tallinn Registreeritud 25.04.2006
Võrdle

Farlink Group OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11246968, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 119 € · +11,2% võrreldes 2025 IV kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 71 €II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 71 €IV·242025 I kv Ettevõte: 107 €2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 107 €IV·252026 I kv Ettevõte: 119 €2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 71 €2025 I kv Ettevõte: 107 €I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 107 €2026 I kv Ettevõte: 119 €I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — 119 — —
2025 IV kv — 107 — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — 107 — —
2024 IV kv — 71 — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — 71 — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -20 668 € · −30,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 165 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 595 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: -37 372 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: -13 915 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -15 836 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: -20 668 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 165 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 595 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: -37 372 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: -13 915 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -15 836 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: -20 668 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 355 591 € · −1,6% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 68 688 €20192020 Ettevõte: 69 283 €20202021 Ettevõte: 190 €20212022 Ettevõte: 190 €20222023 Ettevõte: 359 487 €20232024 Ettevõte: 361 475 €20242025 Ettevõte: 355 591 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 68 688 €20192020 Ettevõte: 69 283 €2021 Ettevõte: 190 €20212022 Ettevõte: 190 €2023 Ettevõte: 359 487 €20232024 Ettevõte: 361 475 €2025 Ettevõte: 355 591 €2025
Omakapital, € 2025: -47 229 € · −77,8% võrreldes 2024
-60 000-40 000-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 36 967 €20192020 Ettevõte: 37 562 €20202021 Ettevõte: 190 €20212022 Ettevõte: 190 €20222023 Ettevõte: -13 725 €20232024 Ettevõte: -26 561 €20242025 Ettevõte: -47 229 €2025-60 000-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 36 967 €20192020 Ettevõte: 37 562 €2021 Ettevõte: 190 €20212022 Ettevõte: 190 €2023 Ettevõte: -13 725 €20232024 Ettevõte: -26 561 €2025 Ettevõte: -47 229 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -20 668 0 355 591 -47 229 0
2024 — -15 836 0 361 475 -26 561 0
2023 — -13 915 0 359 487 -13 725 0
2022 0 0 0 190 190 0
2021 0 -37 372 0 190 190 0
2020 0 595 0 69 283 37 562 0
2019 0 1 165 0 68 688 36 967 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Varade rentaablus (ROA)
-5,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-13,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
113,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
440,97
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 31.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 03.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Inku OÜ
    Juriidiline isik · 16447884 · 1 789 €
  • GRI ASSETS OÜ
    Juriidiline isik · 14742811 · 767 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • OÜ Altius Consult
    Asutaja · 40 000 € · 17.04.2006
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10097970 / M6
08.09.2026
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 08.03.2027 Jõustunud
08.09.2026
PDF
Ä 10097970 / 16
12.04.2025
Muutmiskanne Jõustunud
12.04.2025
PDF
Ä 10097970 / 15
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10097970 / M5
08.08.2023
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 08.02.2024 Puudused kõrvaldatud
26.09.2024
PDF
Ä 10097970 / 14
15.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
15.03.2023
PDF
Ä 10097970 / M4
14.03.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 04.04.2023 Puudused kõrvaldatud
15.03.2023
PDF
Ä 10097970 / M3
15.02.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.03.2023 Puudused kõrvaldatud
15.03.2023
PDF
Ä 10097970 / 13
05.08.2022
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
31.08.2022
PDF
Ä 10097970 / M2
21.06.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.07.2022 Jõustunud
21.06.2022
PDF
Ä 10097970 / 12
15.06.2022
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
01.07.2022
PDF
Ä 10097970 / M1
09.05.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 29.05.2022 Jõustunud
09.05.2022
PDF
Ä 10097970 / 11
05.04.2022
Muutmiskanne Jõustunud
05.04.2022
PDF
Ä 10097970 / 10
31.03.2022
Muutmiskanne Jõustunud
31.03.2022
PDF
Ä 10097970 / 9
29.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
29.06.2018
PDF
Ä 10097970 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10097970 / 7
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10097970 / 6
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10097970 / 5
25.03.2011
Muutmiskanne Jõustunud
25.03.2011
PDF
Ä 97970 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
22.12.2008
PDF
Ä 97970 / 3
06.08.2007
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
06.08.2007
PDF
Ä 97970 / 2
31.05.2006
Muutmiskanne Jõustunud
31.05.2006
PDF
Ä 97970
21.04.2006
Esmakanne Jõustunud
25.04.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes