S.A.K.S. Ehitus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11242965 OÜ Tallinn Registreeritud 07.04.2006
Võrdle

S.A.K.S. Ehitus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11242965, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Värvimine ja klaasimine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 23 176 € ja töötajaid .

Käive
23 176 €
↑ 1 260,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 664 €
↑ 1 085,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 23 176 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Müügitulu · 2025 51 691 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 -10,5 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 23 176 € · +1 260,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 10 983 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 547 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 30 460 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 702 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 10 834 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 17 491 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 17 399 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 15 536 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 1 591 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 293 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 1 703 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 23 176 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 10 834 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 17 491 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 17 399 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 15 536 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 591 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 12 293 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 703 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 23 176 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 II kv: 1 445 € · +1 184,4% võrreldes 2024 I kv · tegevusala mediaan 1 083 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 47 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 113 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 1 445 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 II kv: 1 · −50,0% võrreldes 2024 I kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 664 € · +1 085,8% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 766 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 175 €2024 II kv Ettevõte: 6 210 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 646 €2024 IV kv Ettevõte: 2 210 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 750 €2025 II kv Ettevõte: 2 706 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 291 €2025 IV kv Ettevõte: 246 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 440 €2026 II kv Ettevõte: 309 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 664 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 210 €2025 I kv Ettevõte: 3 750 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 706 €2025 III kv Ettevõte: 2 291 €III·252025 IV kv Ettevõte: 246 €2026 I kv Ettevõte: 2 440 €I·262026 II kv Ettevõte: 309 €2026 III kv Ettevõte: 3 664 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 23 176 3 664 — —
2026 II kv 1 703 309 — —
2026 I kv 12 293 2 440 205 —
2025 IV kv 1 591 246 — —
2025 III kv 15 536 2 291 1 441 —
2025 II kv 17 399 2 706 1 300 —
2025 I kv 17 491 3 750 1 134 —
2024 IV kv 10 834 2 210 551 —
2024 III kv 14 702 4 646 2 786 —
2024 II kv 30 460 6 210 1 445 1
2024 I kv 8 547 1 175 225 2
2023 IV kv 10 983 766 47 1
2023 III kv 5 497 396 396 1
2023 II kv 13 867 2 368 1 035 1
2023 I kv 9 594 1 715 1 371 1
2022 IV kv 43 513 9 563 2 945 1
2022 III kv 34 725 6 314 1 947 1
2022 II kv 12 650 2 609 1 634 1
2022 I kv 28 839 5 515 1 598 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 51 691 € · −22,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
02550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 77 280 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 74 269 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 103 691 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 102 210 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 38 557 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 66 781 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 51 691 € Tegevusala mediaan: 37 328 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 77 280 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 74 269 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 103 691 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 102 210 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 38 557 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 66 781 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 51 691 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -5 447 € · −67,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 349 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: -7 261 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 21 792 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 18 209 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: -18 184 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -3 250 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: -5 447 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7 349 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: -7 261 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 21 792 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 18 209 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: -18 184 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: -3 250 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: -5 447 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -10,5 % · −5,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
-60-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: -9,8 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 21,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 17,8 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: -47,2 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -4,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: -10,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-60-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: -9,8 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 21,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 17,8 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: -47,2 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: -4,9 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: -10,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 15 939 € · −29,6% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 17 995 €20192020 Ettevõte: 10 241 €20202021 Ettevõte: 33 759 €20212022 Ettevõte: 48 154 €20222023 Ettevõte: 24 772 €20232024 Ettevõte: 22 632 €20242025 Ettevõte: 15 939 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 17 995 €20192020 Ettevõte: 10 241 €2021 Ettevõte: 33 759 €20212022 Ettevõte: 48 154 €2023 Ettevõte: 24 772 €20232024 Ettevõte: 22 632 €2025 Ettevõte: 15 939 €2025
Omakapital, € 2025: 14 156 € · −27,8% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 12 297 €20192020 Ettevõte: 5 036 €20202021 Ettevõte: 26 827 €20212022 Ettevõte: 45 037 €20222023 Ettevõte: 22 853 €20232024 Ettevõte: 19 603 €20242025 Ettevõte: 14 156 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 12 297 €20192020 Ettevõte: 5 036 €2021 Ettevõte: 26 827 €20212022 Ettevõte: 45 037 €2023 Ettevõte: 22 853 €20232024 Ettevõte: 19 603 €2025 Ettevõte: 14 156 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 51 691 -5 447 9 084 15 939 14 156 0
2024 66 781 -3 250 14 226 22 632 19 603 1
2023 38 557 -18 184 10 928 24 772 22 853 0
2022 102 210 18 209 23 487 48 154 45 037 1
2021 103 691 21 792 20 579 33 759 26 827 1
2020 74 269 -7 261 20 583 10 241 5 036 1
2019 77 280 7 349 11 234 17 995 12 297 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 5
2006 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-10,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-38,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-34,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
88,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
11,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
8,94
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Hans Saks
    Juhatuse liige · alates 02.07.2014

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Hans Saks
    Füüsiline isik · 2 556 €

Tegelikud kasusaajad

  • Hans Saks
    otsene osalus · alates 17.06.2019

Asutajad ja muud isikud

  • Comdirect Consult OÜ
    Asutaja · 40 000 € · 07.04.2006

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43341Värvimine ja klaasimine Põhitegevus
  • 43222Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
  • 43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
  • 43411Katusetööd
  • 43999Muud eriehitustööd
  • 81101Hoonehalduse kombineeritud teenus
  • 81301Maastiku hooldus ja korrashoid
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10097536 / 11
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10097536 / 10
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10097536 / 9
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10097536 / 8
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10097536 / 7
02.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
02.07.2014
PDF
Ä 10097536 / 6
31.08.2011
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2011
PDF
Ä 97536 / 5
20.02.2009
Muutmiskanne Jõustunud
20.02.2009
PDF
Ä 97536 / M1
19.02.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.03.2009 Jõustunud
19.02.2009
PDF
Ä 97536 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
12.12.2008
PDF
Ä 97536 / 3
31.05.2006
Muutmiskanne Jõustunud
31.05.2006
PDF
Ä 97536 / 2
15.05.2006
Muutmiskanne Jõustunud
15.05.2006
PDF
Ä 97536
06.04.2006
Esmakanne Jõustunud
07.04.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes