OÜ UVR Investments

Registrisse kantud Registrikood 11224797 OÜ Tallinn Registreeritud 28.02.2006
Võrdle

OÜ UVR Investments (OÜ), Tallinn, registrikood 11224797, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 14 965 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
795 €
↓ 5,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
879 €
↓ 6,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 879 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 14 965 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 0,4 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 879 € · −6,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 933 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 932 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 932 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 932 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 932 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 999 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 1 033 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 857 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 1 033 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 033 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 935 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 879 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 932 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 999 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 033 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 857 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 033 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 1 033 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 935 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 879 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 795 € · −5,6% võrreldes 2026 II kv
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 847 €IV·232024 I kv Ettevõte: 846 €2024 II kv Ettevõte: 846 €II·242024 III kv Ettevõte: 850 €2024 IV kv Ettevõte: 847 €IV·242025 I kv Ettevõte: 912 €2025 II kv Ettevõte: 951 €II·252025 III kv Ettevõte: 790 €2025 IV kv Ettevõte: 940 €IV·252026 I kv Ettevõte: 944 €2026 II kv Ettevõte: 842 €II·262026 III kv Ettevõte: 795 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 847 €2025 I kv Ettevõte: 912 €I·252025 II kv Ettevõte: 951 €2025 III kv Ettevõte: 790 €III·252025 IV kv Ettevõte: 940 €2026 I kv Ettevõte: 944 €I·262026 II kv Ettevõte: 842 €2026 III kv Ettevõte: 795 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 795 879 1
2026 II kv — 842 935 1
2026 I kv — 944 1 033 1
2025 IV kv — 940 1 033 1
2025 III kv — 790 857 1
2025 II kv — 951 1 033 1
2025 I kv — 912 999 1
2024 IV kv — 847 932 1
2024 III kv — 850 932 1
2024 II kv — 846 932 1
2024 I kv — 846 932 1
2023 IV kv — 847 933 1
2023 III kv — 845 931 1
2023 II kv — 846 932 1
2023 I kv — 596 659 1
2022 IV kv — 736 813 1
2022 III kv — 621 684 1
2022 II kv — 392 425 1
2022 I kv — 557 616 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
293 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 14 965 € · −8,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21 276 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 16 181 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 9 605 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 10 647 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 15 674 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 16 333 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 14 965 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 21 276 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 16 181 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 9 605 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 10 647 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 15 674 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 16 333 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 14 965 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 54 € · −51,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
-8 000-6 000-4 000-2 00002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 541 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 771 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: -6 300 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -297 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 205 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 111 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 54 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-8 000-6 000-4 000-2 00002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 541 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 771 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: -6 300 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -297 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 205 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 111 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 54 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,4 % · −0,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
-80-60-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: -65,6 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -2,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-80-60-40-200202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: -65,6 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -2,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 3 499 € · +2,3% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 10 332 €20192020 Ettevõte: 9 725 €20202021 Ettevõte: 3 434 €20212022 Ettevõte: 3 405 €20222023 Ettevõte: 3 645 €20232024 Ettevõte: 3 422 €20242025 Ettevõte: 3 499 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 10 332 €20192020 Ettevõte: 9 725 €2021 Ettevõte: 3 434 €20212022 Ettevõte: 3 405 €2023 Ettevõte: 3 645 €20232024 Ettevõte: 3 422 €2025 Ettevõte: 3 499 €2025
Omakapital, € 2025: 3 165 € · +1,7% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 622 €20192020 Ettevõte: 9 393 €20202021 Ettevõte: 3 093 €20212022 Ettevõte: 2 795 €20222023 Ettevõte: 3 000 €20232024 Ettevõte: 3 111 €20242025 Ettevõte: 3 165 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 622 €20192020 Ettevõte: 9 393 €2021 Ettevõte: 3 093 €20212022 Ettevõte: 2 795 €2023 Ettevõte: 3 000 €20232024 Ettevõte: 3 111 €2025 Ettevõte: 3 165 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 14 965 54 10 891 3 499 3 165 1
2024 16 333 111 10 503 3 422 3 111 1
2023 15 674 205 10 407 3 645 3 000 1
2022 10 647 -297 6 526 3 405 2 795 1
2021 9 605 -6 300 9 069 3 434 3 093 1
2020 16 181 771 9 377 9 725 9 393 1
2019 21 276 541 8 670 10 332 8 622 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2007 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
90,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
9,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
10,48
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
14 965 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
908 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46191Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10096389 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10096389 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10096389 / 6
30.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.11.2017
PDF
Ä 10096389 / 5
08.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
08.09.2016
PDF
Ä 10096389 / 4
16.08.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
16.08.2016
PDF
Ä 10096389 / 3
07.05.2012
Muutmiskanne Jõustunud
07.05.2012
PDF
Ä 96389 / M2
26.01.2010
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
11.02.2010
PDF
Ä 96389 / M1
20.10.2009
Aruandetrahvimäärus 19.12.2009 Jõustunud
04.12.2009
PDF
Ä 96389 / 2
20.03.2006
Muutmiskanne Jõustunud
20.03.2006
PDF
Ä 96389
28.02.2006
Esmakanne Jõustunud
28.02.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes