Kodu Fassaad OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11219061 OÜ Tallinn Registreeritud 03.02.2006
Võrdle

Kodu Fassaad OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11219061, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 19 924 € ja töötajaid 1.

Käive
19 924 €
↑ 37,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 830 €
↑ 147,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 090 €
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 19 924 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 090 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 51 478 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 25,9 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 19 924 € · +37,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 63 549 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 73 952 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 15 140 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 61 616 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 82 134 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 295 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 15 421 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 17 656 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 7 331 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 16 227 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 14 505 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 19 924 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 82 134 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 10 295 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 15 421 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 17 656 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 331 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 16 227 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 505 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 19 924 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 090 € · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 905 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 3 794 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 996 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 324 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 090 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 324 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 1 090 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 830 € · +147,6% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 3 055 €IV·232024 I kv Ettevõte: 14 997 €2024 II kv Ettevõte: 3 601 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 700 €2024 IV kv Ettevõte: 6 333 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 211 €2025 II kv Ettevõte: 25 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 223 €2025 IV kv Ettevõte: 377 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 334 €2026 II kv Ettevõte: 1 143 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 830 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 6 333 €2025 I kv Ettevõte: 1 211 €I·252025 II kv Ettevõte: 25 €2025 III kv Ettevõte: 2 223 €III·252025 IV kv Ettevõte: 377 €2026 I kv Ettevõte: 1 334 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 143 €2026 III kv Ettevõte: 2 830 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 19 924 2 830 1 090 1
2026 II kv 14 505 1 143 — 1
2026 I kv 16 227 1 334 — —
2025 IV kv 7 331 377 — —
2025 III kv 17 656 2 223 324 1
2025 II kv 15 421 25 — —
2025 I kv 10 295 1 211 274 —
2024 IV kv 82 134 6 333 1 056 —
2024 III kv 61 616 2 700 1 996 1
2024 II kv 15 140 3 601 3 794 1
2024 I kv 73 952 14 997 2 716 3
2023 IV kv 63 549 3 055 — 1
2023 III kv 37 784 738 269 —
2023 II kv 22 152 2 304 806 1
2023 I kv 11 303 1 291 1 057 1
2022 IV kv 17 240 1 739 554 1
2022 III kv 36 174 1 461 1 083 1
2022 II kv 56 284 17 822 1 570 1
2022 I kv 88 701 1 276 825 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
363 €
Käive töötaja kohta kvartalis
19 924 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 51 478 € · −72,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 286 176 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 203 922 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 436 178 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 173 930 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 172 471 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 186 020 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 51 478 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 286 176 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 203 922 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 436 178 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 173 930 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 172 471 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 186 020 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 51 478 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 13 351 € · +37,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 30 224 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -27 143 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 18 672 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 1 854 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 29 042 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 9 713 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 13 351 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 30 224 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -27 143 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 18 672 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 1 854 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 29 042 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 9 713 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 13 351 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 25,9 % · +20,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
-20-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -13,3 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 16,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-20-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -13,3 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 16,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 100 750 € · +21,2% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 59 418 €20192020 Ettevõte: 23 866 €20202021 Ettevõte: 53 516 €20212022 Ettevõte: 45 185 €20222023 Ettevõte: 82 179 €20232024 Ettevõte: 83 148 €20242025 Ettevõte: 100 750 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 59 418 €20192020 Ettevõte: 23 866 €2021 Ettevõte: 53 516 €20212022 Ettevõte: 45 185 €2023 Ettevõte: 82 179 €20232024 Ettevõte: 83 148 €2025 Ettevõte: 100 750 €2025
Omakapital, € 2025: 96 499 € · +16,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 51 009 €20192020 Ettevõte: 23 866 €20202021 Ettevõte: 42 538 €20212022 Ettevõte: 44 392 €20222023 Ettevõte: 73 434 €20232024 Ettevõte: 83 148 €20242025 Ettevõte: 96 499 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 51 009 €20192020 Ettevõte: 23 866 €2021 Ettevõte: 42 538 €20212022 Ettevõte: 44 392 €2023 Ettevõte: 73 434 €20232024 Ettevõte: 83 148 €2025 Ettevõte: 96 499 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 51 478 13 351 1 097 100 750 96 499 1
2024 186 020 9 713 25 441 83 148 83 148 1
2023 172 471 29 042 7 591 82 179 73 434 1
2022 173 930 1 854 12 837 45 185 44 392 1
2021 436 178 18 672 9 321 53 516 42 538 1
2020 203 922 -27 143 11 196 23 866 23 866 1
2019 286 176 30 224 23 713 59 418 51 009 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2007 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
25,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
13,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
13,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
17,05
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
51 478 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
91 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 05.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 06.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 06.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10095725 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10095725 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10095725 / 6
29.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2017
PDF
Ä 10095725 / 5
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10095725 / 4
16.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2012
PDF
Ä 95725 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF
Ä 95725 / 2
04.09.2008
Muutmiskanne Jõustunud
04.09.2008
PDF
Ä 95725 / M1
03.09.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 08.10.2008 Jõustunud
03.09.2008
PDF
Ä 95725
03.02.2006
Esmakanne Jõustunud
03.02.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes