M.M.G.Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11214709 OÜ Tallinn Registreeritud 01.02.2006
Võrdle

M.M.G.Invest OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11214709, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 6 000 € ja töötajaid .

Käive
6 000 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 358 €
↓ 13,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 221 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 6 000 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Müügitulu · 2025 85 500 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -26,4 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 6 000 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 12 800 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 6 020 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 66 000 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 500 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 66 000 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 7 500 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 358 € · −13,2% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 3 050 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 954 €2024 II kv Ettevõte: 3 775 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 670 €2024 IV kv Ettevõte: 1 581 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 626 €2025 II kv Ettevõte: 2 083 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 448 €2025 IV kv Ettevõte: 2 896 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 093 €2026 II kv Ettevõte: 2 717 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 358 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 581 €2025 I kv Ettevõte: 1 626 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 083 €2025 III kv Ettevõte: 2 448 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 896 €2026 I kv Ettevõte: 2 093 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 717 €2026 III kv Ettevõte: 2 358 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 6 000 2 358 1 221 —
2026 II kv 6 000 2 717 1 221 —
2026 I kv 6 000 2 093 1 221 —
2025 IV kv 6 000 2 896 1 221 —
2025 III kv 7 500 2 448 1 221 —
2025 II kv 6 000 2 083 1 221 —
2025 I kv 66 000 1 626 1 171 —
2024 IV kv 6 000 1 581 1 072 —
2024 III kv 6 000 1 670 1 072 —
2024 II kv 6 020 3 775 1 772 —
2024 I kv 6 000 1 954 1 538 —
2023 IV kv 12 800 3 050 1 072 —
2023 III kv 6 500 1 719 1 072 —
2023 II kv 6 000 1 341 1 072 —
2023 I kv 6 000 1 677 1 054 —
2022 IV kv 73 598 2 869 1 045 —
2022 III kv 5 606 5 717 1 045 —
2022 II kv 15 000 2 871 1 255 —
2022 I kv 8 000 3 450 1 045 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 85 500 € · +256,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
02550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 28 000 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 57 797 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 48 000 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 100 203 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 31 300 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 24 000 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 85 500 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 28 000 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 57 797 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 48 000 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 100 203 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 31 300 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 24 000 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 85 500 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -22 585 € · −131,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
-500501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 56 011 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 187 559 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 226 461 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 9 297 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 119 960 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 71 641 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -22 585 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-500501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 56 011 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 187 559 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 226 461 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 9 297 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 119 960 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 71 641 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -22 585 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -26,4 % · −324,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-10001002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 200,0 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 324,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 471,8 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 9,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 383,3 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 298,5 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -26,4 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-10001002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 200,0 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 324,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 471,8 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 9,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 383,3 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 298,5 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -26,4 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 805 718 € · +1,9% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 686 569 €20192020 Ettevõte: 582 178 €20202021 Ettevõte: 962 472 €20212022 Ettevõte: 706 231 €20222023 Ettevõte: 801 345 €20232024 Ettevõte: 790 926 €20242025 Ettevõte: 805 718 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 686 569 €20192020 Ettevõte: 582 178 €2021 Ettevõte: 962 472 €20212022 Ettevõte: 706 231 €2023 Ettevõte: 801 345 €20232024 Ettevõte: 790 926 €2025 Ettevõte: 805 718 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 729 670 € · −3,0% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 582 379 €20192020 Ettevõte: 579 939 €20202021 Ettevõte: 644 399 €20212022 Ettevõte: 650 653 €20222023 Ettevõte: 750 613 €20232024 Ettevõte: 752 254 €20242025 Ettevõte: 729 670 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 582 379 €20192020 Ettevõte: 579 939 €2021 Ettevõte: 644 399 €20212022 Ettevõte: 650 653 €2023 Ettevõte: 750 613 €20232024 Ettevõte: 752 254 €2025 Ettevõte: 729 670 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 85 500 -22 585 10 884 805 718 729 670 1
2024 24 000 71 641 10 480 790 926 752 254 1
2023 31 300 119 960 10 443 801 345 750 613 1
2022 100 203 9 297 10 179 706 231 650 653 1
2021 48 000 226 461 10 179 962 472 644 399 1
2020 57 797 187 559 10 179 582 178 579 939 1
2019 28 000 56 011 11 841 686 569 582 379 1
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-26,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-3,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
90,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
9,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
258,64
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
85 500 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
907 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 27.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47821Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük Põhitegevus
  • 74991Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10095571 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10095571 / 8
27.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
27.07.2022
PDF
Ä 10095571 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10095571 / 6
29.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2017
PDF
Ä 10095571 / 5
07.08.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.08.2017
PDF
Ä 10095571 / M1
01.08.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.08.2017 Puudused kõrvaldatud
07.08.2017
PDF
Ä 10095571 / 4
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 95571 / 3
11.06.2009
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
11.06.2009
PDF
Ä 95571 / 2
06.11.2007
Muutmiskanne Jõustunud
06.11.2007
PDF
Ä 95571
01.02.2006
Esmakanne Jõustunud
01.02.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes