AANEL-REISID OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11210812 OÜ Haabneeme alevik Registreeritud 18.01.2006
Võrdle

AANEL-REISID OÜ (OÜ), Haabneeme alevik, registrikood 11210812, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sõitjate juhuvedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 12 713 € ja töötajaid .

Käive
12 713 €
↑ 91,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 281 €
↑ 22,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 138 €
↑ 7,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Käive · 2026 III kv 12 713 €
    tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
  • Müügitulu · 2025 76 702 €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
  • Puhasrentaablus · 2025 40,9 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 12 713 € · +91,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 64 424 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: 20 226 € Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 II kv Ettevõte: 21 983 € Tegevusala mediaan: 26 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 13 407 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 23 339 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 16 716 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 17 694 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 16 020 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 25 326 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 16 230 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 II kv Ettevõte: 6 638 € Tegevusala mediaan: 29 392 €II·262026 III kv Ettevõte: 12 713 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 23 339 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 16 716 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 17 694 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 16 020 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 25 326 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 16 230 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 638 € Tegevusala mediaan: 29 392 €2026 III kv Ettevõte: 12 713 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 I kv: 1 201 € · tegevusala mediaan 1 106 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 366 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 366 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 I kv: 1
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 281 € · +22,3% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 977 €2024 II kv Ettevõte: 1 569 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 372 €2024 IV kv Ettevõte: 2 780 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 228 €2025 II kv Ettevõte: 1 320 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 873 €2025 IV kv Ettevõte: 3 165 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 569 €2026 II kv Ettevõte: 1 047 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 281 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 780 €2025 I kv Ettevõte: 1 228 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 320 €2025 III kv Ettevõte: 1 873 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 165 €2026 I kv Ettevõte: 1 569 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 047 €2026 III kv Ettevõte: 1 281 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 12 713 1 281 1 138 —
2026 II kv 6 638 1 047 1 056 —
2026 I kv 16 230 1 569 1 201 1
2025 IV kv 25 326 3 165 1 329 —
2025 III kv 16 020 1 873 1 366 1
2025 II kv 17 694 1 320 1 222 —
2025 I kv 16 716 1 228 648 —
2024 IV kv 23 339 2 780 1 441 —
2024 III kv 13 407 1 372 637 —
2024 II kv 21 983 1 569 1 044 —
2024 I kv 20 226 977 891 —
2023 IV kv 64 424 — 903 —
2023 III kv 18 008 2 145 1 188 —
2023 II kv 14 715 1 359 1 275 2
2023 I kv 11 296 1 127 777 1
2022 IV kv 12 768 923 858 —
2022 III kv 16 815 2 387 1 019 1
2022 II kv 8 363 734 748 —
2022 I kv 2 879 573 582 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 76 702 € · +1,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 68 903 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 12 645 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 18 097 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 41 724 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 63 215 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 75 346 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 76 702 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 68 903 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 12 645 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 18 097 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 41 724 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 63 215 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 75 346 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 76 702 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 31 337 € · +388,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -35 653 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: -29 342 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 23 251 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 3 061 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: -10 874 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: 31 337 € Tegevusala mediaan: 421 €2025-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -35 653 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: -29 342 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 23 251 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: 3 061 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: -10 874 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: 31 337 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 40,9 % · +55,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-200-150-100-500501002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -51,7 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: 6,4 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: -162,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 55,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: -14,4 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: 40,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025-200-150-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -51,7 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: 6,4 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: -162,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 55,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: -14,4 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: 40,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 171 532 € · −13,2% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 203 891 €20192020 Ettevõte: 179 375 €20202021 Ettevõte: 163 237 €20212022 Ettevõte: 143 698 €20222023 Ettevõte: 258 560 €20232024 Ettevõte: 197 645 €20242025 Ettevõte: 171 532 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 203 891 €20192020 Ettevõte: 179 375 €2021 Ettevõte: 163 237 €20212022 Ettevõte: 143 698 €2023 Ettevõte: 258 560 €20232024 Ettevõte: 197 645 €2025 Ettevõte: 171 532 €2025
Omakapital, € 2025: 41 529 € · +307,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 23 286 €20192020 Ettevõte: 24 096 €20202021 Ettevõte: 2 814 €20212022 Ettevõte: 26 065 €20222023 Ettevõte: 21 066 €20232024 Ettevõte: 10 192 €20242025 Ettevõte: 41 529 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 23 286 €20192020 Ettevõte: 24 096 €2021 Ettevõte: 2 814 €20212022 Ettevõte: 26 065 €2023 Ettevõte: 21 066 €20232024 Ettevõte: 10 192 €2025 Ettevõte: 41 529 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 76 702 31 337 11 854 171 532 41 529 1
2024 75 346 -10 874 9 940 197 645 10 192 1
2023 63 215 3 061 9 827 258 560 21 066 1
2022 41 724 23 251 8 747 143 698 26 065 1
2021 18 097 -29 342 5 158 163 237 2 814 1
2020 12 645 810 4 162 179 375 24 096 1
2019 68 903 -35 653 4 819 203 891 23 286 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
40,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
75,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
18,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
24,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
75,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,15
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
76 702 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
988 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 31.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 25.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49321Sõitjate juhuvedu maanteel Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10095121 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10095121 / 6
07.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
07.05.2020
PDF
Ä 10095121 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10095121 / 4
29.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2017
PDF
Ä 10095121 / 3
16.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
16.12.2011
PDF
Ä 95121 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
09.12.2008
PDF
Ä 95121
18.01.2006
Esmakanne Jõustunud
18.01.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes