Etno Music OÜ
Registrisse kantud Registrikood 11207678
OÜ Mõisaküla Registreeritud 03.01.2006
Võrdle
Etno Music OÜ (OÜ), Mõisaküla, registrikood 11207678, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muusikute lavaline tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 11 152 € ja töötajaid 1.
Käive
11 152 €
↑ 79,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
991 €
↓ 28,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 054 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90
Käive · 2026 III kv 11 152 €
parem kui 50% ettevõtetel
tegevusala mediaan 11 164 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 365
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 054 €
parem kui 45% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 096 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 077
Müügitulu · 2025 47 555 €
parem kui 91% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
Puhasrentaablus · 2025 -33,1 %
parem kui 10% ettevõtetel
tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 11 152 € · +79,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 11 164 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 878 €
Tegevusala mediaan: 9 000 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 5 401 €
Tegevusala mediaan: 9 650 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 750 €
Tegevusala mediaan: 8 357 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 14 126 €
Tegevusala mediaan: 10 795 € 2024 IV kv
Ettevõte: 8 560 €
Tegevusala mediaan: 9 389 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 503 €
Tegevusala mediaan: 9 320 € 2025 II kv
Ettevõte: 12 452 €
Tegevusala mediaan: 8 080 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 25 328 €
Tegevusala mediaan: 10 850 € 2025 IV kv
Ettevõte: 6 355 €
Tegevusala mediaan: 9 154 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 5 586 €
Tegevusala mediaan: 10 512 € 2026 II kv
Ettevõte: 6 202 €
Tegevusala mediaan: 9 107 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 11 152 €
Tegevusala mediaan: 11 164 € III·26 0 10 000 20 000 30 000 2024 IV kv
Ettevõte: 8 560 €
Tegevusala mediaan: 9 389 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 503 €
Tegevusala mediaan: 9 320 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 12 452 €
Tegevusala mediaan: 8 080 € 2025 III kv
Ettevõte: 25 328 €
Tegevusala mediaan: 10 850 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 6 355 €
Tegevusala mediaan: 9 154 € 2026 I kv
Ettevõte: 5 586 €
Tegevusala mediaan: 10 512 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 6 202 €
Tegevusala mediaan: 9 107 € 2026 III kv
Ettevõte: 11 152 €
Tegevusala mediaan: 11 164 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 054 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 096 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0 250 500 750 1 000 1 250 2023 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 840 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 894 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 963 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 983 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 963 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 015 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 066 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 030 €
Tegevusala mediaan: 1 085 € 2025 IV kv
Ettevõte: 972 €
Tegevusala mediaan: 1 085 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 027 €
Tegevusala mediaan: 1 067 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 054 €
Tegevusala mediaan: 1 089 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 054 €
Tegevusala mediaan: 1 096 € III·26 0 250 500 750 1 000 1 250 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 963 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 015 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 066 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 030 €
Tegevusala mediaan: 1 085 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 972 €
Tegevusala mediaan: 1 085 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 027 €
Tegevusala mediaan: 1 067 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 054 €
Tegevusala mediaan: 1 089 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 054 €
Tegevusala mediaan: 1 096 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: — IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 991 € · −28,6% võrreldes 2026 II kv
0 1 000 2 000 3 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 018 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 363 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 888 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 061 € 2024 IV kv
Ettevõte: 585 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 249 € 2025 II kv
Ettevõte: 2 126 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 959 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 375 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 049 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 387 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 991 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 2024 IV kv
Ettevõte: 585 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 249 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 126 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 959 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 375 € 2026 I kv
Ettevõte: 2 049 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 387 € 2026 III kv
Ettevõte: 991 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 47 555 € · +46,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 25 310 €
Tegevusala mediaan: 3 283 € 2019 2020
Ettevõte: 19 238 €
Tegevusala mediaan: 2 338 € 2020 2021
Ettevõte: 22 178 €
Tegevusala mediaan: 2 332 € 2021 2022
Ettevõte: 19 368 €
Tegevusala mediaan: 2 950 € 2022 2023
Ettevõte: 20 332 €
Tegevusala mediaan: 3 587 € 2023 2024
Ettevõte: 32 542 €
Tegevusala mediaan: 3 534 € 2024 2025
Ettevõte: 47 555 €
Tegevusala mediaan: 3 365 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 25 310 €
Tegevusala mediaan: 3 283 € 2019 2020
Ettevõte: 19 238 €
Tegevusala mediaan: 2 338 € 2021
Ettevõte: 22 178 €
Tegevusala mediaan: 2 332 € 2021 2022
Ettevõte: 19 368 €
Tegevusala mediaan: 2 950 € 2023
Ettevõte: 20 332 €
Tegevusala mediaan: 3 587 € 2023 2024
Ettevõte: 32 542 €
Tegevusala mediaan: 3 534 € 2025
Ettevõte: 47 555 €
Tegevusala mediaan: 3 365 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -15 721 € · −2,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-20 000 -15 000 -10 000 -5 000 0 5 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -650 €
Tegevusala mediaan: 234 € 2019 2020
Ettevõte: 2 516 €
Tegevusala mediaan: 87 € 2020 2021
Ettevõte: 1 551 €
Tegevusala mediaan: 260 € 2021 2022
Ettevõte: -5 586 €
Tegevusala mediaan: 227 € 2022 2023
Ettevõte: -13 267 €
Tegevusala mediaan: 226 € 2023 2024
Ettevõte: -15 375 €
Tegevusala mediaan: 204 € 2024 2025
Ettevõte: -15 721 €
Tegevusala mediaan: 139 € 2025 -20 000 -15 000 -10 000 -5 000 0 5 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -650 €
Tegevusala mediaan: 234 € 2019 2020
Ettevõte: 2 516 €
Tegevusala mediaan: 87 € 2021
Ettevõte: 1 551 €
Tegevusala mediaan: 260 € 2021 2022
Ettevõte: -5 586 €
Tegevusala mediaan: 227 € 2023
Ettevõte: -13 267 €
Tegevusala mediaan: 226 € 2023 2024
Ettevõte: -15 375 €
Tegevusala mediaan: 204 € 2025
Ettevõte: -15 721 €
Tegevusala mediaan: 139 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -33,1 % · +14,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
-80 -60 -40 -20 0 20 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -2,6 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2019 2020
Ettevõte: 13,1 %
Tegevusala mediaan: 7,0 % 2020 2021
Ettevõte: 7,0 %
Tegevusala mediaan: 11,8 % 2021 2022
Ettevõte: -28,8 %
Tegevusala mediaan: 9,2 % 2022 2023
Ettevõte: -65,3 %
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2023 2024
Ettevõte: -47,2 %
Tegevusala mediaan: 6,9 % 2024 2025
Ettevõte: -33,1 %
Tegevusala mediaan: 6,2 % 2025 -80 -60 -40 -20 0 20 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -2,6 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2019 2020
Ettevõte: 13,1 %
Tegevusala mediaan: 7,0 % 2021
Ettevõte: 7,0 %
Tegevusala mediaan: 11,8 % 2021 2022
Ettevõte: -28,8 %
Tegevusala mediaan: 9,2 % 2023
Ettevõte: -65,3 %
Tegevusala mediaan: 8,3 % 2023 2024
Ettevõte: -47,2 %
Tegevusala mediaan: 6,9 % 2025
Ettevõte: -33,1 %
Tegevusala mediaan: 6,2 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 45 433 € · −6,0% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 36 220 € 2019 2020
Ettevõte: 35 419 € 2020 2021
Ettevõte: 37 616 € 2021 2022
Ettevõte: 31 629 € 2022 2023
Ettevõte: 21 525 € 2023 2024
Ettevõte: 48 315 € 2024 2025
Ettevõte: 45 433 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 36 220 € 2019 2020
Ettevõte: 35 419 € 2021
Ettevõte: 37 616 € 2021 2022
Ettevõte: 31 629 € 2023
Ettevõte: 21 525 € 2023 2024
Ettevõte: 48 315 € 2025
Ettevõte: 45 433 € 2025
Omakapital , € 2025: -13 123 € · −605,1% võrreldes 2024
-20 000 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 32 760 € 2019 2020
Ettevõte: 35 276 € 2020 2021
Ettevõte: 36 827 € 2021 2022
Ettevõte: 31 241 € 2022 2023
Ettevõte: 17 974 € 2023 2024
Ettevõte: 2 598 € 2024 2025
Ettevõte: -13 123 € 2025 -20 000 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 32 760 € 2019 2020
Ettevõte: 35 276 € 2021
Ettevõte: 36 827 € 2021 2022
Ettevõte: 31 241 € 2023
Ettevõte: 17 974 € 2023 2024
Ettevõte: 2 598 € 2025
Ettevõte: -13 123 € 2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
14.09.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
22.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
13.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
02.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
27.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
28.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
29.09.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
90202 Muusikute lavaline tegevus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes