OÜ Reaktiv

Registrisse kantud Registrikood 11203953 OÜ Tartu linn Registreeritud 25.01.2006
Võrdle

OÜ Reaktiv (OÜ), Tartu linn, registrikood 11203953, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 28 140 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 089 €
↑ 44,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 157 €
↑ 43,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 157 €
    tegevusala mediaan 1 157 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 989
  • Müügitulu · 2025 28 140 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 -44,6 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2024 I kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 157 € · +43,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502024 I kv Ettevõte: 110 € Tegevusala mediaan: 915 €I·242024 II kv Ettevõte: 165 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 III kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 002 €III·242024 IV kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 609 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 844 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 III kv Ettevõte: 644 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 835 € Tegevusala mediaan: 1 109 €2026 I kv Ettevõte: 827 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 804 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 III kv Ettevõte: 1 157 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 609 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 844 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 III kv Ettevõte: 644 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 835 € Tegevusala mediaan: 1 109 €2026 I kv Ettevõte: 827 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 804 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 III kv Ettevõte: 1 157 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02024 I kv Ettevõte: 1I·242024 II kv Ettevõte: 12024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 089 € · +44,2% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502024 I kv Ettevõte: 105 €I·242024 II kv Ettevõte: 158 €2024 III kv Ettevõte: 753 €III·242024 IV kv Ettevõte: 753 €2025 I kv Ettevõte: 569 €I·252025 II kv Ettevõte: 793 €2025 III kv Ettevõte: 605 €III·252025 IV kv Ettevõte: 785 €2026 I kv Ettevõte: 778 €I·262026 II kv Ettevõte: 755 €2026 III kv Ettevõte: 1 089 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 753 €2025 I kv Ettevõte: 569 €I·252025 II kv Ettevõte: 793 €2025 III kv Ettevõte: 605 €III·252025 IV kv Ettevõte: 785 €2026 I kv Ettevõte: 778 €I·262026 II kv Ettevõte: 755 €2026 III kv Ettevõte: 1 089 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 089 1 157 1
2026 II kv — 755 804 1
2026 I kv — 778 827 1
2025 IV kv — 785 835 1
2025 III kv — 605 644 1
2025 II kv — 793 844 1
2025 I kv — 569 609 1
2024 IV kv — 753 806 1
2024 III kv — 753 806 1
2024 II kv — 158 165 1
2024 I kv — 105 110 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
386 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 28 140 € · +25,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39 689 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 23 182 € Tegevusala mediaan: 28 226 €20202021 Ettevõte: 24 828 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 25 420 € Tegevusala mediaan: 33 187 €20222023 Ettevõte: 22 425 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 22 454 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 28 140 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39 689 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 23 182 € Tegevusala mediaan: 28 226 €2021 Ettevõte: 24 828 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 25 420 € Tegevusala mediaan: 33 187 €2023 Ettevõte: 22 425 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 22 454 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 28 140 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -12 537 € · −131,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 27 568 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: 7 123 € Tegevusala mediaan: 237 €20202021 Ettevõte: 824 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: -4 989 € Tegevusala mediaan: 411 €20222023 Ettevõte: -4 608 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: -5 424 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: -12 537 € Tegevusala mediaan: 188 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 27 568 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: 7 123 € Tegevusala mediaan: 237 €2021 Ettevõte: 824 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: -4 989 € Tegevusala mediaan: 411 €2023 Ettevõte: -4 608 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: -5 424 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: -12 537 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -44,6 % · −20,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-50-2502550752016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 69,5 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: 30,7 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20202021 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: -19,6 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20222023 Ettevõte: -20,5 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -24,2 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: -44,6 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025-50-2502550752018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 69,5 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: 30,7 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2021 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: -19,6 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2023 Ettevõte: -20,5 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -24,2 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: -44,6 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 22 238 € · −36,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 36 340 €20192020 Ettevõte: 42 964 €20202021 Ettevõte: 43 800 €20212022 Ettevõte: 44 773 €20222023 Ettevõte: 39 886 €20232024 Ettevõte: 34 743 €20242025 Ettevõte: 22 238 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 36 340 €20192020 Ettevõte: 42 964 €2021 Ettevõte: 43 800 €20212022 Ettevõte: 44 773 €2023 Ettevõte: 39 886 €20232024 Ettevõte: 34 743 €2025 Ettevõte: 22 238 €2025
Omakapital, € 2025: 21 812 € · −36,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 35 598 €20192020 Ettevõte: 42 721 €20202021 Ettevõte: 43 545 €20212022 Ettevõte: 44 380 €20222023 Ettevõte: 39 773 €20232024 Ettevõte: 34 349 €20242025 Ettevõte: 21 812 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 35 598 €20192020 Ettevõte: 42 721 €2021 Ettevõte: 43 545 €20212022 Ettevõte: 44 380 €2023 Ettevõte: 39 773 €20232024 Ettevõte: 34 349 €2025 Ettevõte: 21 812 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 28 140 -12 537 10 607 22 238 21 812 1
2024 22 454 -5 424 7 459 34 743 34 349 1
2023 22 425 -4 608 0 39 886 39 773 0
2022 25 420 -4 989 0 44 773 44 380 0
2021 24 828 824 1 421 43 800 43 545 1
2020 23 182 7 123 1 224 42 964 42 721 1
2019 39 689 27 568 5 013 36 340 35 598 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-44,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-57,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-56,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
98,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
34,69
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
28 140 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
884 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20034519 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20034519 / 8
10.04.2023
Muutmiskanne Jõustunud
10.04.2023
PDF
Ä 20034519 / 7
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20034519 / 6
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 20034519 / 5
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 20034519 / 4
08.05.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
08.05.2014
PDF
Ä 20034519 / 3
07.03.2011
Muutmiskanne Jõustunud
07.03.2011
PDF
Ä 34519 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
09.12.2008
PDF
Ä 34519
24.01.2006
Esmakanne Jõustunud
25.01.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes