OÜ KAMEEN STUUDIO

Registrisse kantud Registrikood 11194941 OÜ Tallinn Registreeritud 29.11.2005
Võrdle

OÜ KAMEEN STUUDIO (OÜ), Tallinn, registrikood 11194941, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu mujal liigitamata õpe. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 131 € ja töötajaid .

Käive
2 131 €
↑ 12,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
371 €
↑ 21,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Haridus · EMTAK 85

  • Käive · 2026 III kv 2 131 €
    tegevusala mediaan 8 170 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 274
  • Müügitulu · 2025 11 079 €
    tegevusala mediaan 2 265 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 180
  • Puhasrentaablus · 2025 4,5 %
    tegevusala mediaan 6,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 232

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 2 131 € · +12,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 8 170 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 2 108 € Tegevusala mediaan: 12 167 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 458 € Tegevusala mediaan: 11 214 €2024 II kv Ettevõte: 3 910 € Tegevusala mediaan: 10 708 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 557 € Tegevusala mediaan: 7 966 €2024 IV kv Ettevõte: 1 880 € Tegevusala mediaan: 11 391 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 298 € Tegevusala mediaan: 10 724 €2025 II kv Ettevõte: 2 435 € Tegevusala mediaan: 11 590 €II·252025 III kv Ettevõte: 983 € Tegevusala mediaan: 9 084 €2025 IV kv Ettevõte: 3 952 € Tegevusala mediaan: 10 603 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 496 € Tegevusala mediaan: 10 589 €2026 II kv Ettevõte: 1 902 € Tegevusala mediaan: 11 116 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 131 € Tegevusala mediaan: 8 170 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 1 880 € Tegevusala mediaan: 11 391 €2025 I kv Ettevõte: 4 298 € Tegevusala mediaan: 10 724 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 435 € Tegevusala mediaan: 11 590 €2025 III kv Ettevõte: 983 € Tegevusala mediaan: 9 084 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 952 € Tegevusala mediaan: 10 603 €2026 I kv Ettevõte: 1 496 € Tegevusala mediaan: 10 589 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 902 € Tegevusala mediaan: 11 116 €2026 III kv Ettevõte: 2 131 € Tegevusala mediaan: 8 170 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 371 € · +21,6% võrreldes 2026 II kv
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 153 €IV·232024 I kv Ettevõte: 363 €2024 II kv Ettevõte: 458 €II·242024 III kv Ettevõte: 417 €2024 IV kv Ettevõte: 134 €IV·242025 I kv Ettevõte: 548 €2025 II kv Ettevõte: 10 €II·252025 III kv Ettevõte: 157 €2025 IV kv Ettevõte: 646 €IV·252026 I kv Ettevõte: 189 €2026 II kv Ettevõte: 305 €II·262026 III kv Ettevõte: 371 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 134 €2025 I kv Ettevõte: 548 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 €2025 III kv Ettevõte: 157 €III·252025 IV kv Ettevõte: 646 €2026 I kv Ettevõte: 189 €I·262026 II kv Ettevõte: 305 €2026 III kv Ettevõte: 371 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 2 131 371 — —
2026 II kv 1 902 305 — —
2026 I kv 1 496 189 — —
2025 IV kv 3 952 646 — —
2025 III kv 983 157 — —
2025 II kv 2 435 10 — —
2025 I kv 4 298 548 — —
2024 IV kv 1 880 134 — —
2024 III kv 2 557 417 — —
2024 II kv 3 910 458 — —
2024 I kv 3 458 363 — —
2023 IV kv 2 108 153 — —
2023 III kv 1 638 330 235 —
2023 II kv 3 891 736 108 1
2023 I kv 3 829 1 198 797 —
2022 IV kv 3 352 718 399 1
2022 III kv 3 655 595 37 1
2022 II kv 5 321 783 37 1
2022 I kv 4 248 462 37 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 11 079 € · −0,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 265 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15 365 € Tegevusala mediaan: 1 150 €20192020 Ettevõte: 14 857 € Tegevusala mediaan: 1 020 €20202021 Ettevõte: 19 006 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 16 109 € Tegevusala mediaan: 1 727 €20222023 Ettevõte: 11 650 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 11 171 € Tegevusala mediaan: 2 003 €20242025 Ettevõte: 11 079 € Tegevusala mediaan: 2 265 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15 365 € Tegevusala mediaan: 1 150 €20192020 Ettevõte: 14 857 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2021 Ettevõte: 19 006 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 16 109 € Tegevusala mediaan: 1 727 €2023 Ettevõte: 11 650 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 11 171 € Tegevusala mediaan: 2 003 €2025 Ettevõte: 11 079 € Tegevusala mediaan: 2 265 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 499 € · −78,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 136 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -244 € Tegevusala mediaan: 259 €20192020 Ettevõte: -567 € Tegevusala mediaan: 228 €20202021 Ettevõte: 1 179 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: 959 € Tegevusala mediaan: 93 €20222023 Ettevõte: 171 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 2 341 € Tegevusala mediaan: 102 €20242025 Ettevõte: 499 € Tegevusala mediaan: 136 €2025-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -244 € Tegevusala mediaan: 259 €20192020 Ettevõte: -567 € Tegevusala mediaan: 228 €2021 Ettevõte: 1 179 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: 959 € Tegevusala mediaan: 93 €2023 Ettevõte: 171 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 2 341 € Tegevusala mediaan: 102 €2025 Ettevõte: 499 € Tegevusala mediaan: 136 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 4,5 % · −16,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,7 % · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-505101520252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1,6 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20192020 Ettevõte: -3,8 % Tegevusala mediaan: 9,7 %20202021 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 9,8 %20212022 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20222023 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 21,0 % Tegevusala mediaan: 7,1 %20242025 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 6,7 %2025-505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1,6 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20192020 Ettevõte: -3,8 % Tegevusala mediaan: 9,7 %2021 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 9,8 %20212022 Ettevõte: 6,0 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2023 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 21,0 % Tegevusala mediaan: 7,1 %2025 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 6,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 39 508 € · +1,1% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 37 762 €20192020 Ettevõte: 35 163 €20202021 Ettevõte: 36 946 €20212022 Ettevõte: 38 258 €20222023 Ettevõte: 37 211 €20232024 Ettevõte: 39 064 €20242025 Ettevõte: 39 508 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 37 762 €20192020 Ettevõte: 35 163 €2021 Ettevõte: 36 946 €20212022 Ettevõte: 38 258 €2023 Ettevõte: 37 211 €20232024 Ettevõte: 39 064 €2025 Ettevõte: 39 508 €2025
Omakapital, € 2025: 39 235 € · +1,3% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 35 152 €20192020 Ettevõte: 34 085 €20202021 Ettevõte: 35 264 €20212022 Ettevõte: 36 223 €20222023 Ettevõte: 36 394 €20232024 Ettevõte: 38 736 €20242025 Ettevõte: 39 235 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 35 152 €20192020 Ettevõte: 34 085 €2021 Ettevõte: 35 264 €20212022 Ettevõte: 36 223 €2023 Ettevõte: 36 394 €20232024 Ettevõte: 38 736 €2025 Ettevõte: 39 235 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 11 079 499 0 39 508 39 235 0
2024 11 171 2 341 0 39 064 38 736 0
2023 11 650 171 2 267 37 211 36 394 0
2022 16 109 959 7 501 38 258 36 223 1
2021 19 006 1 179 5 855 36 946 35 264 1
2020 14 857 -567 7 008 35 163 34 085 1
2019 15 365 -244 8 618 37 762 35 152 1
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
4,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
134,94
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 85599Muu mujal liigitamata õpe Põhitegevus
  • 96231Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10093804 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10093804 / 7
02.07.2020
Muutmiskanne Jõustunud
02.07.2020
PDF
Ä 10093804 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10093804 / 5
29.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2017
PDF
Ä 10093804 / 4
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 10093804 / 3
19.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2011
PDF
Ä 93804 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 93804
29.11.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes