KLARNES INVEST OÜ
KLARNES INVEST OÜ (OÜ), Ülejõe küla, registrikood 11194289, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 16 969 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 16 969 €parem kui 52% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Müügitulu · 2025 70 842 €parem kui 84% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 7,4 %parem kui 52% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 16 969 | 757 | — | — |
| 2026 II kv | 18 063 | 657 | — | — |
| 2026 I kv | 19 817 | 1 201 | — | — |
| 2025 IV kv | 17 406 | 1 138 | — | — |
| 2025 III kv | 16 677 | 782 | — | — |
| 2025 II kv | 17 713 | 775 | — | — |
| 2025 I kv | 19 236 | 1 052 | — | — |
| 2024 IV kv | 16 602 | 879 | — | — |
| 2024 III kv | 15 841 | 708 | — | — |
| 2024 II kv | 17 551 | 773 | — | — |
| 2024 I kv | 22 736 | 132 | — | — |
| 2023 IV kv | 16 579 | 276 | — | — |
| 2023 III kv | 15 943 | 404 | — | — |
| 2023 II kv | 19 653 | 627 | — | — |
| 2023 I kv | 26 736 | 793 | — | — |
| 2022 IV kv | 21 335 | 481 | — | — |
| 2022 III kv | 16 810 | 489 | — | — |
| 2022 II kv | 16 671 | 394 | — | — |
| 2022 I kv | 18 014 | 25 478 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70 842 | 5 218 | 253 027 | 245 360 | 0 |
| 2024 | 71 678 | -22 220 | 248 316 | 240 142 | 0 |
| 2023 | 75 468 | 15 501 | 280 713 | 262 362 | 0 |
| 2022 | 78 206 | 409 | 260 208 | 246 861 | 0 |
| 2021 | 161 922 | 109 550 | 278 097 | 246 452 | 0 |
| 2020 | 58 785 | 7 341 | 243 936 | 236 901 | 0 |
| 2019 | 58 431 | 30 | 235 915 | 229 560 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | 1 |
| 2008 | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 24.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 26.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 27.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 29.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 29.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 01.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Kaido KaupJuhatuse liige · alates 31.05.2012
- Lembit MakstinJuhatuse liige · alates 31.05.2012
- Nasdaq CSD SEOsade registripidaja · alates 28.09.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Omanikukonto: LM INVEST OÜJuriidiline isik · 12173326 · 792 €
- Omanikukonto: PEETER VILIPUUFüüsiline isik · 792 €
- Omanikukonto: Osaühing CardikJuriidiline isik · 10822140 · 536 €
- Omanikukonto: AMANBIR OÜJuriidiline isik · 12140120 · 436 €
Tegelikud kasusaajad
- Lembit Makstinkaudne osalus · alates 19.09.2018
- PEETER VILIPUUotsene osalus · alates 19.09.2018
Asutajad ja muud isikud
- OÜ PEALINNA ÕIGUSBÜROOAsutaja · 40 000 € · 24.11.2005
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 30043146 / 11 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 30043146 / 10 29.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.11.2017 |
||
| Ä 30043146 / 9 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 30043146 / 8 21.06.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.06.2012 |
||
| Ä 30043146 / 7 31.05.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.05.2012 |
||
| Ä 30043146 / 6 25.08.2011 |
Märge osade või aktsiate registreerituse kohta EVK-s | Jõustunud 25.08.2011 |
||
| Ä 30043146 19.07.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.07.2011 |
||
| Ä 30043146 / M1 07.07.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 07.07.2011 |
||
| Ä 10093737 / 5 24.03.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.03.2010 |
||
| Ä 10093737 / M1 18.03.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.04.2010 | Jõustunud 18.03.2010 |
|
| Ä 93737 / 4 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 03.12.2008 |
||
| Ä 93737 / 3 10.05.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.05.2006 |
||
| Ä 93737 / 2 12.12.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 93737 24.11.2005 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes