Grafton Estonia OÜ
Grafton Estonia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11193077, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tööjõurent. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 2 531 893 € ja töötajaid 133.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 2,5 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 32 553 € · ettevõtteid tegevusalal: 715
- Tööjõumaksud töötaja kohta 7 359 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 1 477 € · ettevõtteid tegevusalal: 653
- Müügitulu · 2025 9,2 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 38 312 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 162
- Puhasrentaablus · 2025 1,8 %parem kui 40% ettevõteteltegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 914
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 2 531 893 | 1 144 384 | 978 766 | 133 |
| 2026 II kv | 2 662 612 | 1 187 374 | 1 008 283 | 133 |
| 2026 I kv | 2 479 717 | 1 128 872 | 960 689 | 139 |
| 2025 IV kv | 2 416 816 | 1 067 955 | 891 556 | 142 |
| 2025 III kv | 2 207 352 | 997 167 | 877 575 | 130 |
| 2025 II kv | 2 206 686 | 950 936 | 850 711 | 115 |
| 2025 I kv | 2 524 722 | 1 103 946 | 1 040 252 | 103 |
| 2024 IV kv | 2 096 839 | 823 552 | 749 706 | 108 |
| 2024 III kv | 1 998 164 | 757 998 | 676 081 | 99 |
| 2024 II kv | 1 483 656 | 641 657 | 672 232 | 78 |
| 2024 I kv | 1 752 404 | 679 176 | 717 832 | 70 |
| 2023 IV kv | 1 745 021 | 637 151 | 671 077 | 56 |
| 2023 III kv | 1 597 200 | 644 152 | 675 932 | 60 |
| 2023 II kv | 1 673 187 | 604 796 | 630 165 | 59 |
| 2023 I kv | 1 718 060 | 664 072 | 692 062 | 62 |
| 2022 IV kv | 1 767 047 | 625 863 | 616 056 | 60 |
| 2022 III kv | 1 487 456 | 529 696 | 516 231 | 64 |
| 2022 II kv | 1 218 680 | 467 415 | 411 170 | 58 |
| 2022 I kv | 938 186 | 325 864 | 301 645 | 52 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 249 213 | 170 475 | 221 965 | 2 244 546 | 742 679 | 4 |
| 2024 | 7 479 763 | 63 867 | 266 683 | 2 243 251 | 572 204 | 5 |
| 2023 | 6 774 469 | 42 005 | 333 973 | 1 827 820 | 508 336 | 8 |
| 2022 | 5 616 537 | 210 478 | 394 465 | 1 694 848 | 466 331 | 10 |
| 2021 | 3 918 680 | 351 657 | 395 400 | 1 094 398 | 542 592 | 9 |
| 2020 | 4 536 940 | 240 597 | 349 748 | 996 770 | 379 107 | 8 |
| 2019 | 5 924 818 | 307 370 | 486 329 | 1 319 371 | 454 510 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 41 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 46 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 49 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 68 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 109 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 17.03.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 13.03.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 28.02.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 25.04.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 11.03.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 16.04.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 05.03.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Dario Dell‘osaJuhatuse liige · alates 25.01.2023
- Daniele MerleratiJuhatuse liige · alates 27.01.2025
- Nasdaq CSD SEOsade registripidaja · alates 07.12.2022
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Omanikukonto: VERITA SOLUTIONS OÜJuriidiline isik · 11641593 · 5 115 €
Tegelikud kasusaajad
- Stefano Luciano Oreste Colli-Lanzikaudne osalus · ITA · alates 31.01.2023
Asutajad ja muud isikud
- CV-Online Estonia OÜAsutaja · 40 000 € · 21.11.2005
Tegevusalad (EMTAK)
- 78201Tööjõurent Põhitegevus
- 78101Tööhõiveagentuuride tegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10093518 / 23 04.02.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.02.2025 |
||
| Ä 10093518 / 22 27.01.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.01.2025 |
||
| Ä 10093518 / 21 29.06.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.06.2023 |
||
| Ä 10093518 / 20 25.01.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.01.2023 |
||
| Ä 10093518 / 19 07.12.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.12.2022 |
||
| Ä 10093518 / M2 17.03.2022 |
Korraldav määrus | 31.03.2022 | Jõustunud 17.03.2022 |
|
| Ä 10093518 / 18 25.09.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.09.2018 |
||
| Ä 10093518 / 17 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10093518 / 16 29.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.11.2017 |
||
| Ä 10093518 / 15 31.08.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.08.2016 |
||
| Ä 10093518 / 14 16.04.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.04.2014 |
||
| Ä 10093518 / 13 28.05.2012 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 28.05.2012 |
||
| Ä 10093518 / 12 06.11.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.11.2011 |
||
| Ä 10093518 / M1 31.10.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.12.2011 | Jõustunud 31.10.2011 |
|
| Ä 10093518 / 11 24.10.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.10.2011 |
||
| Ä 93518 / 10 16.06.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.06.2009 |
||
| Ä 93518 / 9 15.06.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.06.2009 |
||
| Ä 93518 / 8 10.06.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.06.2009 |
||
| Ä 93518 / 7 27.01.2009 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.01.2009 |
||
| Ä 93518 / 6 18.12.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.12.2008 |
||
| Ä 93518 / 5 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 11.12.2008 |
||
| Ä 93518 / 4 31.08.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.08.2007 |
||
| Ä 93518 / 3 31.05.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.05.2007 |
||
| Ä 93518 / 2 03.05.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.05.2006 |
||
| Ä 93518 18.11.2005 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes