AD Media Investments OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11179887 OÜ Tallinn Registreeritud 21.10.2005
Võrdle

AD Media Investments OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11179887, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Reklaamiagentuurid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus · EMTAK 73

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 14 799 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 013

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 15 274 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 18 052 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 996 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 870 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 642 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 532 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 461 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 216 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 935 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 406 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 816 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 003 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 274 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 532 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 461 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 216 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 935 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 406 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 816 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 003 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 274 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv 14 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 14 799 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 220 351 € Tegevusala mediaan: 13 798 €20192020 Ettevõte: 53 477 € Tegevusala mediaan: 12 176 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 429 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 712 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 413 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 799 €20240501001502002502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 220 351 € Tegevusala mediaan: 13 798 €2020 Ettevõte: 53 477 € Tegevusala mediaan: 12 176 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 429 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 712 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 413 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 799 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -1 667 € · −131,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 585 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 71 643 € Tegevusala mediaan: 731 €20192020 Ettevõte: 17 635 € Tegevusala mediaan: 591 €20202021 Ettevõte: -415 € Tegevusala mediaan: 871 €20212022 Ettevõte: -3 725 € Tegevusala mediaan: 543 €20222023 Ettevõte: 5 303 € Tegevusala mediaan: 751 €20232024 Ettevõte: -1 667 € Tegevusala mediaan: 585 €2024-20 000020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 71 643 € Tegevusala mediaan: 731 €2020 Ettevõte: 17 635 € Tegevusala mediaan: 591 €20202021 Ettevõte: -415 € Tegevusala mediaan: 871 €2022 Ettevõte: -3 725 € Tegevusala mediaan: 543 €20222023 Ettevõte: 5 303 € Tegevusala mediaan: 751 €2024 Ettevõte: -1 667 € Tegevusala mediaan: 585 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2020: 33,0 % · +0,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 12,5 % · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0102030402015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32,5 % Tegevusala mediaan: 10,2 %20192020 Ettevõte: 33,0 % Tegevusala mediaan: 12,5 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14,5 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,4 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,7 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,8 %20240102030402017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32,5 % Tegevusala mediaan: 10,2 %2020 Ettevõte: 33,0 % Tegevusala mediaan: 12,5 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14,5 %2022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,4 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,7 %2024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 1 101 115 € · +0,1% võrreldes 2023
02505007501 0001 2502015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 074 729 €20192020 Ettevõte: 1 090 791 €20202021 Ettevõte: 1 092 845 €20212022 Ettevõte: 1 087 954 €20222023 Ettevõte: 1 100 416 €20232024 Ettevõte: 1 101 115 €202402505007501 0001 2502017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 074 729 €2020 Ettevõte: 1 090 791 €20202021 Ettevõte: 1 092 845 €2022 Ettevõte: 1 087 954 €20222023 Ettevõte: 1 100 416 €2024 Ettevõte: 1 101 115 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 1 068 084 € · −0,2% võrreldes 2023
02505007501 0001 2502015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 050 953 €20192020 Ettevõte: 1 068 588 €20202021 Ettevõte: 1 068 173 €20212022 Ettevõte: 1 064 448 €20222023 Ettevõte: 1 069 751 €20232024 Ettevõte: 1 068 084 €202402505007501 0001 2502017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 050 953 €2020 Ettevõte: 1 068 588 €20202021 Ettevõte: 1 068 173 €2022 Ettevõte: 1 064 448 €20222023 Ettevõte: 1 069 751 €2024 Ettevõte: 1 068 084 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 0 -1 667 0 1 101 115 1 068 084 0
2023 0 5 303 0 1 100 416 1 069 751 0
2022 0 -3 725 0 1 087 954 1 064 448 0
2021 0 -415 0 1 092 845 1 068 173 0
2020 53 477 17 635 0 1 090 791 1 068 588 0
2019 220 351 71 643 0 1 074 729 1 050 953 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Omakapitali rentaablus (ROE)
-0,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
20,96
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 73111Reklaamiagentuurid Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10092729 / M5
28.10.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 31.01.2027 Jõustunud
28.10.2026
PDF
Ä 10092729 / M4
05.09.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 19.10.2026 Jõustunud
19.09.2026
PDF
Ä 10092729 / 19
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10092729 / M3
08.10.2020
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 27.10.2020 Puudused kõrvaldatud
12.10.2020
PDF
Ä 10092729 / M2
15.09.2020
Korraldav määrus 15.10.2020 Jõustunud
15.09.2020
PDF
Ä 10092729 / 18
03.09.2020
Kandemäärus ex officio Jõustunud
03.09.2020
PDF
Ä 10092729 / 17
06.12.2019
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
02.01.2020
PDF
Ä 10092729 / M1
18.10.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.11.2019 Jõustunud
18.10.2019
PDF
Ä 10092729 / 16
14.12.2018
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2018
PDF
Ä 10092729 / 15
07.12.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2018
PDF
Ä 10092729 / 14
24.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
24.10.2018
PDF
Ä 10092729 / 13
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 10092729 / 12
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10092729 / 11
24.08.2017
Muutmiskanne Jõustunud
24.08.2017
PDF
Ä 10092729 / 10
06.06.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.06.2017
PDF
Ä 10092729 / 9
02.12.2016
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2016
PDF
Ä 10092729 / 8
29.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
29.09.2016
PDF
Ä 10092729 / 7
05.08.2015
Muutmiskanne Jõustunud
05.08.2015
PDF
Ä 10092729 / 6
18.12.2013
Muutmiskanne Jõustunud
18.12.2013
PDF
Ä 10092729 / 5
04.01.2011
Muutmiskanne Jõustunud
04.01.2011
PDF
Ä 10092729 / 4
10.11.2010
Kandemäärus ex officio Jõustunud
10.11.2010
PDF
Ä 92729 / 3
05.01.2009
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
08.01.2009
PDF
Ä 92729 / 2
01.12.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 92729
21.10.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes