Raintal Invest OÜ
Raintal Invest OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11175872, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | 71 | — | — |
| 2026 I kv | 2 500 | 73 | — | — |
| 2025 IV kv | — | 71 | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | — | 71 | — | — |
| 2025 I kv | — | 67 | — | — |
| 2024 IV kv | — | — | — | — |
| 2024 III kv | — | — | — | — |
| 2024 II kv | — | 53 | — | — |
| 2024 I kv | 4 500 | 968 | — | — |
| 2023 IV kv | — | 13 | — | — |
| 2023 III kv | — | — | — | — |
| 2023 II kv | — | — | — | — |
| 2023 I kv | — | 64 | — | — |
| 2022 IV kv | — | 63 | — | — |
| 2022 III kv | — | — | — | — |
| 2022 II kv | — | — | — | — |
| 2022 I kv | — | 64 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -5 259 | 0 | 395 305 | 263 049 | 0 |
| 2024 | 4 500 | -2 341 | 0 | 320 339 | 268 308 | 0 |
| 2023 | 0 | -93 | 0 | 316 138 | 270 649 | 0 |
| 2022 | 182 000 | 132 809 | 0 | 325 232 | 270 743 | 0 |
| 2021 | 0 | -569 | 0 | 223 037 | 137 934 | 0 |
| 2020 | 0 | -1 323 | 0 | 226 976 | 138 504 | 0 |
| 2019 | 200 | 36 251 | 0 | 238 280 | 139 676 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 29.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 02.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 09.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Rain TalmarJuhatuse liige · alates 09.10.2019
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Rain TalmarFüüsiline isik · 2 556 €
Tegelikud kasusaajad
- Rain Talmarotsene osalus · alates 22.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Osaühing Kermon InvestAsutaja · 40 000 € · 07.10.2005
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10092257 / 12 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10092257 / 11 09.10.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.10.2019 |
||
| Ä 10092257 / 10 25.10.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.10.2018 |
||
| Ä 10092257 / 9 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10092257 / 8 29.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.11.2017 |
||
| Ä 10092257 / 7 14.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.09.2016 |
||
| Ä 10092257 / 6 09.11.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.11.2015 |
||
| Ä 10092257 / 5 25.01.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.01.2012 |
||
| Ä 10092257 / M1 15.12.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.02.2012 | Jõustunud 15.12.2011 |
|
| Ä 92257 / 4 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 03.12.2008 |
||
| Ä 92257 / 3 23.03.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.03.2006 |
||
| Ä 92257 / 2 13.12.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 92257 07.10.2005 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes