OÜ Romsta Investment

Registrisse kantud Registrikood 11172359 OÜ Tartu linn Registreeritud 24.10.2005
Võrdle

OÜ Romsta Investment (OÜ), Tartu linn, registrikood 11172359, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 5 878 € ja töötajaid .

Käive
5 878 €
↓ 43,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 5 878 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Müügitulu · 2025 28 825 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 -1 599,3 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 5 878 € · −43,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 59 461 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 54 294 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 31 579 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 55 877 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 69 023 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 23 413 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 11 985 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 854 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 10 813 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 7 918 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 10 400 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 878 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 69 023 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 23 413 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 985 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 6 854 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 813 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 7 918 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 400 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 5 878 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 5 878 — — —
2026 II kv 10 400 — — —
2026 I kv 7 918 — — —
2025 IV kv 10 813 — — —
2025 III kv 6 854 — — —
2025 II kv 11 985 — — —
2025 I kv 23 413 — — —
2024 IV kv 69 023 — — —
2024 III kv 55 877 — — —
2024 II kv 31 579 — — —
2024 I kv 54 294 — — —
2023 IV kv 59 461 — — —
2023 III kv 50 670 — — —
2023 II kv 72 569 — — —
2023 I kv 66 330 — — —
2022 IV kv 25 186 — — —
2022 III kv 1 104 — — —
2022 II kv 14 533 — — —
2022 I kv 56 051 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 28 825 € · −86,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 86 161 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 251 916 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 79 098 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 97 161 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 250 483 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 205 600 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 28 825 € Tegevusala mediaan: 10 800 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 86 161 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 251 916 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 79 098 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 97 161 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 250 483 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 205 600 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 28 825 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -461 012 € · −508,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-600-400-20002002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -142 426 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 34 544 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: -86 463 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: -12 427 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: 103 853 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 112 768 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: -461 012 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-600-400-20002002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -142 426 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 34 544 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: -86 463 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: -12 427 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: 103 853 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 112 768 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: -461 012 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -1 599,3 % · −1 654,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 500-1 000-50005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -165,3 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 13,7 % Tegevusala mediaan: 32,1 %20202021 Ettevõte: -109,3 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: -12,8 % Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: 41,5 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 54,8 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: -1 599,3 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025-2 000-1 500-1 000-50005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -165,3 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 13,7 % Tegevusala mediaan: 32,1 %2021 Ettevõte: -109,3 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: -12,8 % Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: 41,5 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 54,8 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: -1 599,3 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 988 936 € · −26,3% võrreldes 2024
05001 0001 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 960 206 €20192020 Ettevõte: 944 250 €20202021 Ettevõte: 983 235 €20212022 Ettevõte: 1 034 111 €20222023 Ettevõte: 1 095 231 €20232024 Ettevõte: 1 342 457 €20242025 Ettevõte: 988 936 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 960 206 €20192020 Ettevõte: 944 250 €2021 Ettevõte: 983 235 €20212022 Ettevõte: 1 034 111 €2023 Ettevõte: 1 095 231 €20232024 Ettevõte: 1 342 457 €2025 Ettevõte: 988 936 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 402 682 € · −53,4% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 711 419 €20192020 Ettevõte: 745 964 €20202021 Ettevõte: 659 501 €20212022 Ettevõte: 647 074 €20222023 Ettevõte: 750 926 €20232024 Ettevõte: 863 694 €20242025 Ettevõte: 402 682 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 711 419 €20192020 Ettevõte: 745 964 €2021 Ettevõte: 659 501 €20212022 Ettevõte: 647 074 €2023 Ettevõte: 750 926 €20232024 Ettevõte: 863 694 €2025 Ettevõte: 402 682 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 28 825 -461 012 0 988 936 402 682 0
2024 205 600 112 768 0 1 342 457 863 694 0
2023 250 483 103 853 0 1 095 231 750 926 0
2022 97 161 -12 427 0 1 034 111 647 074 0
2021 79 098 -86 463 0 983 235 659 501 0
2020 251 916 34 544 0 944 250 745 964 0
2019 86 161 -142 426 0 960 206 711 419 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-1 599,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-114,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-46,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
40,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
59,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 11.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 31.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
  • 85599Muu mujal liigitamata õpe
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20029959 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20029959 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20029959 / 5
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 20029959 / 4
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 20029959 / 3
12.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2011
PDF
Ä 29959 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
09.12.2008
PDF
Ä 29959
21.10.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes