Roncor Investments OÜ
Roncor Investments OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11169630, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 19 990 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 19 990 €parem kui 56% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Müügitulu · 2025 74 630 €parem kui 85% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 7,9 %parem kui 53% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 19 990 | 1 232 | — | — |
| 2026 II kv | 23 240 | 1 243 | — | — |
| 2026 I kv | 30 299 | 1 221 | — | — |
| 2025 IV kv | 24 820 | 896 | — | — |
| 2025 III kv | 19 835 | 1 238 | — | — |
| 2025 II kv | 22 976 | 894 | — | — |
| 2025 I kv | 26 260 | — | — | — |
| 2024 IV kv | 19 621 | 689 | — | — |
| 2024 III kv | 17 138 | 712 | — | — |
| 2024 II kv | 20 156 | 464 | — | — |
| 2024 I kv | 27 297 | 600 | — | — |
| 2023 IV kv | 22 565 | — | — | — |
| 2023 III kv | 18 610 | 247 | — | — |
| 2023 II kv | 21 486 | 269 | — | — |
| 2023 I kv | 25 865 | 253 | — | — |
| 2022 IV kv | 20 611 | 507 | — | — |
| 2022 III kv | 14 873 | 258 | — | — |
| 2022 II kv | 17 328 | 274 | — | — |
| 2022 I kv | 14 636 | 314 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74 630 | 5 885 | 0 | 142 740 | 108 486 | 0 |
| 2024 | 71 828 | -18 612 | 0 | 122 253 | 102 601 | 0 |
| 2023 | 83 502 | 12 528 | 0 | 134 466 | 121 213 | 0 |
| 2022 | 66 552 | 6 516 | 0 | 125 906 | 108 685 | 0 |
| 2021 | 55 004 | 12 118 | 0 | 107 337 | 102 169 | 0 |
| 2020 | 49 588 | 5 015 | 0 | 94 954 | 90 051 | 0 |
| 2019 | 284 237 | 48 646 | 0 | 90 771 | 85 036 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 16.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 02.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 14.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 22.08.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 20.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 10.08.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Janno RokkJuhatuse liige · alates 11.10.2005
- Nasdaq CSD SEOsade registripidaja · alates 28.09.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Omanikukonto: OÜ ELUKOOLJuriidiline isik · 10717354 · 3 000 €
Tegelikud kasusaajad
- Janno Rokkotsene osalus · alates 19.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Comdirect Consult OÜAsutaja · 40 000 € · 03.10.2005
- Rimess OÜAudiitorettevõtja · 25.06.2010
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10092104 / 12 21.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.02.2018 |
||
| Ä 10092104 / 11 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10092104 / 10 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 10092104 / 9 06.01.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.01.2015 |
||
| Ä 10092104 / 8 08.12.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.12.2011 |
||
| Ä 10092104 / 7 17.11.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.11.2011 |
||
| Ä 10092104 / M1 20.10.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 20.10.2011 |
||
| Ä 92104 / 6 23.04.2009 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 23.04.2009 |
||
| Ä 92104 / 5 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 03.12.2008 |
||
| Ä 92104 / 4 02.10.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.10.2008 |
||
| Ä 92104 / 3 20.02.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.02.2006 |
||
| Ä 92104 / 2 11.10.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 92104 03.10.2005 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes