Osaühing Strait Air Transport Eesti

Registrisse kantud Registrikood 11169370 OÜ Tallinn Registreeritud 03.10.2005
Võrdle

Osaühing Strait Air Transport Eesti (OÜ), Tallinn, registrikood 11169370, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 354 810 € ja töötajaid 1.

Käive
354 810 €
↓ 32,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 950 €
↓ 2,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 389 €
↓ 2,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Laondus ja veondust abistavad tegevusalad · EMTAK 52

  • Käive · 2026 III kv 354 810 €
    tegevusala mediaan 38 439 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 299
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 389 €
    tegevusala mediaan 1 714 € · ettevõtteid tegevusalal: 884
  • Müügitulu · 2025 984 886 €
    tegevusala mediaan 36 293 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
  • Puhasrentaablus · 2025 5,2 %
    tegevusala mediaan 2,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 539

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 354 810 € · −32,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 38 439 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
02004006002023 IV kv Ettevõte: 206 132 € Tegevusala mediaan: 43 017 €IV·232024 I kv Ettevõte: 285 257 € Tegevusala mediaan: 39 730 €2024 II kv Ettevõte: 381 292 € Tegevusala mediaan: 42 377 €II·242024 III kv Ettevõte: 213 443 € Tegevusala mediaan: 43 191 €2024 IV kv Ettevõte: 359 846 € Tegevusala mediaan: 43 044 €IV·242025 I kv Ettevõte: 428 671 € Tegevusala mediaan: 38 591 €2025 II kv Ettevõte: 398 074 € Tegevusala mediaan: 39 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 356 684 € Tegevusala mediaan: 38 108 €2025 IV kv Ettevõte: 318 659 € Tegevusala mediaan: 36 775 €IV·252026 I kv Ettevõte: 315 666 € Tegevusala mediaan: 31 616 €2026 II kv Ettevõte: 527 232 € Tegevusala mediaan: 38 825 €II·262026 III kv Ettevõte: 354 810 € Tegevusala mediaan: 38 439 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 359 846 € Tegevusala mediaan: 43 044 €2025 I kv Ettevõte: 428 671 € Tegevusala mediaan: 38 591 €I·252025 II kv Ettevõte: 398 074 € Tegevusala mediaan: 39 388 €2025 III kv Ettevõte: 356 684 € Tegevusala mediaan: 38 108 €III·252025 IV kv Ettevõte: 318 659 € Tegevusala mediaan: 36 775 €2026 I kv Ettevõte: 315 666 € Tegevusala mediaan: 31 616 €I·262026 II kv Ettevõte: 527 232 € Tegevusala mediaan: 38 825 €2026 III kv Ettevõte: 354 810 € Tegevusala mediaan: 38 439 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 389 € · −2,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 714 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 3 612 € Tegevusala mediaan: 1 553 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 645 € Tegevusala mediaan: 1 665 €2024 II kv Ettevõte: 3 630 € Tegevusala mediaan: 1 643 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 630 € Tegevusala mediaan: 1 681 €2024 IV kv Ettevõte: 6 154 € Tegevusala mediaan: 1 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 440 € Tegevusala mediaan: 1 829 €2025 II kv Ettevõte: 5 342 € Tegevusala mediaan: 1 693 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 626 € Tegevusala mediaan: 1 747 €2025 IV kv Ettevõte: 5 626 € Tegevusala mediaan: 1 706 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 390 € Tegevusala mediaan: 1 665 €2026 II kv Ettevõte: 5 539 € Tegevusala mediaan: 1 577 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 389 € Tegevusala mediaan: 1 714 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 6 154 € Tegevusala mediaan: 1 663 €2025 I kv Ettevõte: 4 440 € Tegevusala mediaan: 1 829 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 342 € Tegevusala mediaan: 1 693 €2025 III kv Ettevõte: 5 626 € Tegevusala mediaan: 1 747 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 626 € Tegevusala mediaan: 1 706 €2026 I kv Ettevõte: 5 390 € Tegevusala mediaan: 1 665 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 539 € Tegevusala mediaan: 1 577 €2026 III kv Ettevõte: 5 389 € Tegevusala mediaan: 1 714 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 950 € · −2,7% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 6 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 596 €2024 II kv Ettevõte: 11 750 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 866 €2024 IV kv Ettevõte: 6 748 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 217 €2025 II kv Ettevõte: 4 941 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 204 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 5 089 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 950 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 6 748 €2025 I kv Ettevõte: 4 217 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 941 €2025 III kv Ettevõte: 5 204 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 089 €2026 III kv Ettevõte: 4 950 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 354 810 4 950 5 389 1
2026 II kv 527 232 5 089 5 539 1
2026 I kv 315 666 — 5 390 1
2025 IV kv 318 659 — 5 626 1
2025 III kv 356 684 5 204 5 626 1
2025 II kv 398 074 4 941 5 342 1
2025 I kv 428 671 4 217 4 440 1
2024 IV kv 359 846 6 748 6 154 1
2024 III kv 213 443 7 866 7 259 2
2024 II kv 381 292 11 750 7 259 2
2024 I kv 285 257 9 596 7 290 2
2023 IV kv 206 132 6 903 7 223 2
2023 III kv 319 191 7 590 7 202 2
2023 II kv 383 351 — 8 224 2
2023 I kv 373 744 3 758 6 438 2
2022 IV kv 326 776 6 247 6 540 2
2022 III kv 212 187 9 869 6 699 2
2022 II kv 406 052 6 620 7 086 2
2022 I kv 447 089 6 399 6 836 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 796 €
Käive töötaja kohta kvartalis
354 810 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 984 886 € · +8,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 36 293 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 911 365 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 916 343 € Tegevusala mediaan: 45 642 €20202021 Ettevõte: 1 414 414 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 1 175 878 € Tegevusala mediaan: 51 350 €20222023 Ettevõte: 923 446 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 911 270 € Tegevusala mediaan: 37 221 €20242025 Ettevõte: 984 886 € Tegevusala mediaan: 36 293 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 911 365 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 916 343 € Tegevusala mediaan: 45 642 €2021 Ettevõte: 1 414 414 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 1 175 878 € Tegevusala mediaan: 51 350 €2023 Ettevõte: 923 446 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 911 270 € Tegevusala mediaan: 37 221 €2025 Ettevõte: 984 886 € Tegevusala mediaan: 36 293 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 51 328 € · −36,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 123 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 30 324 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: 20 463 € Tegevusala mediaan: 692 €20202021 Ettevõte: 26 184 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: 14 582 € Tegevusala mediaan: 1 182 €20222023 Ettevõte: -8 994 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: 80 392 € Tegevusala mediaan: 45 €20242025 Ettevõte: 51 328 € Tegevusala mediaan: 123 €2025-20 000020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 30 324 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: 20 463 € Tegevusala mediaan: 692 €2021 Ettevõte: 26 184 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: 14 582 € Tegevusala mediaan: 1 182 €2023 Ettevõte: -8 994 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: 80 392 € Tegevusala mediaan: 45 €2025 Ettevõte: 51 328 € Tegevusala mediaan: 123 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,2 % · −3,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
-202468102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 5,4 %20222023 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 3,2 %20242025 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025-202468102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2023 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 282 583 € · −47,3% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 285 543 €20192020 Ettevõte: 346 420 €20202021 Ettevõte: 348 282 €20212022 Ettevõte: 517 980 €20222023 Ettevõte: 422 671 €20232024 Ettevõte: 536 024 €20242025 Ettevõte: 282 583 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 285 543 €20192020 Ettevõte: 346 420 €2021 Ettevõte: 348 282 €20212022 Ettevõte: 517 980 €2023 Ettevõte: 422 671 €20232024 Ettevõte: 536 024 €2025 Ettevõte: 282 583 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 164 611 € · −47,5% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 180 656 €20192020 Ettevõte: 201 119 €20202021 Ettevõte: 227 303 €20212022 Ettevõte: 241 885 €20222023 Ettevõte: 232 891 €20232024 Ettevõte: 313 283 €20242025 Ettevõte: 164 611 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 180 656 €20192020 Ettevõte: 201 119 €2021 Ettevõte: 227 303 €20212022 Ettevõte: 241 885 €2023 Ettevõte: 232 891 €20232024 Ettevõte: 313 283 €2025 Ettevõte: 164 611 €2025
Töötajad 2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 984 886 51 328 52 607 282 583 164 611 1
2024 911 270 80 392 61 247 536 024 313 283 2
2023 923 446 -8 994 74 459 422 671 232 891 2
2022 1 175 878 14 582 63 416 517 980 241 885 2
2021 1 414 414 26 184 61 038 348 282 227 303 2
2020 916 343 20 463 55 336 346 420 201 119 2
2019 911 365 30 324 51 950 285 543 180 656 2
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 4
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 4
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
31,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
18,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
58,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
41,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,39
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
984 886 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 384 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Strait Air Transport A/s
    Juriidiline isik · 2 558 €

Tegelikud kasusaajad

  • Sune Simonsen
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · DNK · alates 18.02.2025

Asutajad ja muud isikud

  • Scan-Shipping A/S
    Asutaja · 40 000 € · 03.10.2005
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 52261Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10092089 / 15
18.06.2025
Muutmiskanne Jõustunud
18.06.2025
PDF
Ä 10092089 / M3
05.06.2025
Korraldav määrus 15.06.2025 Jõustunud
05.06.2025
PDF
Ä 10092089 / 14
23.12.2024
Muutmiskanne Jõustunud
23.12.2024
PDF
Ä 10092089 / 13
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10092089 / 12
27.05.2022
Muutmiskanne Jõustunud
27.05.2022
PDF
Ä 10092089 / 11
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10092089 / 10
29.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2017
PDF
Ä 10092089 / 9
15.11.2016
Muutmiskanne Jõustunud
15.11.2016
PDF
Ä 10092089 / M2
14.11.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.11.2016 Puudused kõrvaldatud
15.11.2016
PDF
Ä 10092089 / 8
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10092089 / 7
29.04.2015
Muutmiskanne Jõustunud
29.04.2015
PDF
Ä 10092089 / 6
07.03.2013
Muutmiskanne Jõustunud
07.03.2013
PDF
Ä 10092089 / M1
25.02.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 11.04.2013 Puudused kõrvaldatud
06.03.2013
PDF
Ä 10092089 / 5
23.08.2012
Muutmiskanne Jõustunud
23.08.2012
PDF
Ä 10092089 / 4
02.07.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
02.07.2010
PDF
Ä 92089 / 3
15.01.2010
Muutmiskanne Jõustunud
15.01.2010
PDF
Ä 92089 / 2
28.05.2008
Muutmiskanne Jõustunud
28.05.2008
PDF
Ä 92089
03.10.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes