VGDR Teenuste OÜ
Registrisse kantud Registrikood 11166886
OÜ Jalase küla Registreeritud 22.09.2005
Võrdle
VGDR Teenuste OÜ (OÜ), Jalase küla, registrikood 11166886, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elektriinstallatsioon. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 311 311 € ja töötajaid 1.
Käive
311 311 €
↑ 80,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
25 784 €
↑ 41,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 157 €
↑ 21,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43
Käive · 2026 III kv 311 311 €
parem kui 94% ettevõtetel
tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 157 €
parem kui 43% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
Müügitulu · 2025 1,3 mln €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
Puhasrentaablus · 2025 37,9 %
parem kui 89% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 311 311 € · +80,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 2023 IV kv
Ettevõte: 116 320 €
Tegevusala mediaan: 23 403 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 204 222 €
Tegevusala mediaan: 16 922 € 2024 II kv
Ettevõte: 216 457 €
Tegevusala mediaan: 18 660 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 187 595 €
Tegevusala mediaan: 21 547 € 2024 IV kv
Ettevõte: 106 130 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 331 975 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € 2025 II kv
Ettevõte: 268 128 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 612 655 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € 2025 IV kv
Ettevõte: 116 316 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 101 905 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € 2026 II kv
Ettevõte: 172 849 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 311 311 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 0 200 400 600 800 2024 IV kv
Ettevõte: 106 130 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € 2025 I kv
Ettevõte: 331 975 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 268 128 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € 2025 III kv
Ettevõte: 612 655 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 116 316 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € 2026 I kv
Ettevõte: 101 905 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 172 849 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € 2026 III kv
Ettevõte: 311 311 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 157 € · +21,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 947 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 543 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € 2024 II kv
Ettevõte: 989 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 157 €
Tegevusala mediaan: 1 141 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 566 €
Tegevusala mediaan: 1 178 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 485 €
Tegevusala mediaan: 1 177 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 687 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 161 €
Tegevusala mediaan: 1 250 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 085 €
Tegevusala mediaan: 1 270 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 809 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € 2026 II kv
Ettevõte: 950 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 157 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 566 €
Tegevusala mediaan: 1 178 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 485 €
Tegevusala mediaan: 1 177 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 687 €
Tegevusala mediaan: 1 194 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 161 €
Tegevusala mediaan: 1 250 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 085 €
Tegevusala mediaan: 1 270 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 809 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 950 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 157 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 2 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 2024 IV kv
Ettevõte: 2 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2024 IV kv
Ettevõte: 2 2025 I kv
Ettevõte: 2 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 25 784 € · +41,6% võrreldes 2026 II kv
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 7 850 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 30 345 € 2024 II kv
Ettevõte: 10 493 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 22 471 € 2024 IV kv
Ettevõte: 12 299 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 18 676 € 2025 II kv
Ettevõte: 10 567 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 60 826 € 2025 IV kv
Ettevõte: 10 722 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 5 871 € 2026 II kv
Ettevõte: 18 204 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 25 784 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 12 299 € 2025 I kv
Ettevõte: 18 676 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 10 567 € 2025 III kv
Ettevõte: 60 826 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 10 722 € 2026 I kv
Ettevõte: 5 871 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 18 204 € 2026 III kv
Ettevõte: 25 784 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 1 335 108 € · +115,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 21 200 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 30 682 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2020 2021
Ettevõte: 71 098 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 523 471 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2022 2023
Ettevõte: 1 239 254 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 620 136 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 2025
Ettevõte: 1 335 108 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 0 500 1 000 1 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 21 200 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 30 682 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2021
Ettevõte: 71 098 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 523 471 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2023
Ettevõte: 1 239 254 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 620 136 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2025
Ettevõte: 1 335 108 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 506 356 € · +283,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1 068 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: 16 116 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2020 2021
Ettevõte: 18 832 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: 203 508 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2022 2023
Ettevõte: 581 565 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: 132 030 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 2025
Ettevõte: 506 356 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 0 200 400 600 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 1 068 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: 16 116 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2021
Ettevõte: 18 832 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: 203 508 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2023
Ettevõte: 581 565 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: 132 030 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2025
Ettevõte: 506 356 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 37,9 % · +16,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
0 20 40 60 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 5,0 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: 52,5 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2020 2021
Ettevõte: 26,5 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: 38,9 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2022 2023
Ettevõte: 46,9 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: 21,3 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 2025
Ettevõte: 37,9 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 0 20 40 60 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 5,0 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: 52,5 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2021
Ettevõte: 26,5 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: 38,9 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2023
Ettevõte: 46,9 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: 21,3 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2025
Ettevõte: 37,9 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 2 095 873 € · +125,7% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 46 710 € 2019 2020
Ettevõte: 60 709 € 2020 2021
Ettevõte: 77 365 € 2021 2022
Ettevõte: 205 616 € 2022 2023
Ettevõte: 618 691 € 2023 2024
Ettevõte: 928 783 € 2024 2025
Ettevõte: 2 095 873 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 46 710 € 2019 2020
Ettevõte: 60 709 € 2021
Ettevõte: 77 365 € 2021 2022
Ettevõte: 205 616 € 2023
Ettevõte: 618 691 € 2023 2024
Ettevõte: 928 783 € 2025
Ettevõte: 2 095 873 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 978 547 € · +79,1% võrreldes 2024
0 200 400 600 800 1 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 4 053 € 2019 2020
Ettevõte: 20 169 € 2020 2021
Ettevõte: 39 001 € 2021 2022
Ettevõte: 192 509 € 2022 2023
Ettevõte: 506 574 € 2023 2024
Ettevõte: 546 417 € 2024 2025
Ettevõte: 978 547 € 2025 0 200 400 600 800 1 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 4 053 € 2019 2020
Ettevõte: 20 169 € 2021
Ettevõte: 39 001 € 2021 2022
Ettevõte: 192 509 € 2023
Ettevõte: 506 574 € 2023 2024
Ettevõte: 546 417 € 2025
Ettevõte: 978 547 € 2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
17.02.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
27.02.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
19.01.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
27.01.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
01.02.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
13.07.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
29.09.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
4321 Elektriinstallatsioon
Põhitegevus
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük
55103 Külalistemajad
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid
96229 Muud iluhooldused ja iluteenused
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes