Osaühing Balti Majameister

Registrisse kantud Registrikood 11166198 OÜ Suurupi küla Registreeritud 20.09.2005
Võrdle

Osaühing Balti Majameister (OÜ), Suurupi küla, registrikood 11166198, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 25 233 € ja töötajaid 2.

Käive
25 233 €
↓ 9,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
8 197 €
↑ 103,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 510 €
↑ 149,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 25 233 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 755 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 26 494 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 -138,4 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 25 233 € · −9,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 58 345 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 7 668 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 26 838 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 91 509 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 98 106 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 16 735 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 8 701 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 400 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 15 176 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 965 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 27 822 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 25 233 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 98 106 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 16 735 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 701 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 4 400 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 15 176 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 4 965 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 27 822 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 25 233 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 755 € · +274,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 050 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 980 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 673 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 994 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 972 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 648 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 486 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 836 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 469 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 755 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 994 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 972 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 648 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 486 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 836 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 469 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 1 755 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · −33,3% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 2III·2601232024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 8 197 € · +103,4% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 7 761 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 765 €2024 II kv Ettevõte: 3 547 €II·242024 III kv Ettevõte: 15 218 €2024 IV kv Ettevõte: 13 989 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 192 €2025 II kv Ettevõte: 2 906 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 434 €2025 IV kv Ettevõte: 3 324 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 862 €2026 II kv Ettevõte: 4 029 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 197 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 13 989 €2025 I kv Ettevõte: 5 192 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 906 €2025 III kv Ettevõte: 1 434 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 324 €2026 I kv Ettevõte: 1 862 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 029 €2026 III kv Ettevõte: 8 197 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 25 233 8 197 3 510 2
2026 II kv 27 822 4 029 1 406 3
2026 I kv 4 965 1 862 1 671 2
2025 IV kv 15 176 3 324 972 2
2025 III kv 4 400 1 434 1 296 2
2025 II kv 8 701 2 906 1 943 2
2025 I kv 16 735 5 192 1 988 2
2024 IV kv 98 106 13 989 2 417 2
2024 III kv 91 509 15 218 2 417 2
2024 II kv 26 838 3 547 1 346 2
2024 I kv 7 668 1 765 1 960 2
2023 IV kv 58 345 7 761 2 099 2
2023 III kv 70 804 9 627 2 333 2
2023 II kv 104 112 12 921 1 169 3
2023 I kv 7 016 1 554 1 475 1
2022 IV kv 4 282 679 500 2
2022 III kv 17 215 3 566 750 —
2022 II kv 46 888 4 985 1 068 3
2022 I kv 5 958 1 164 750 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
585 €
Käive töötaja kohta kvartalis
12 617 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 26 494 € · −88,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32 721 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 119 532 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 186 841 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 68 385 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 238 934 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 232 006 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 26 494 € Tegevusala mediaan: 38 239 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 32 721 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 119 532 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 186 841 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 68 385 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 238 934 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 232 006 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 26 494 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -36 658 € · −140,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-50 000050 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -31 260 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 4 245 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 34 362 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -2 227 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 78 384 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 90 297 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: -36 658 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-50 000050 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -31 260 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 4 245 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 34 362 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -2 227 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 78 384 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 90 297 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: -36 658 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -138,4 % · −177,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -95,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -3,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 38,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: -138,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -95,5 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -3,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 38,9 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: -138,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 175 462 € · −18,4% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 27 331 €20192020 Ettevõte: 20 802 €20202021 Ettevõte: 50 386 €20212022 Ettevõte: 50 581 €20222023 Ettevõte: 132 649 €20232024 Ettevõte: 214 932 €20242025 Ettevõte: 175 462 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 27 331 €20192020 Ettevõte: 20 802 €2021 Ettevõte: 50 386 €20212022 Ettevõte: 50 581 €2023 Ettevõte: 132 649 €20232024 Ettevõte: 214 932 €2025 Ettevõte: 175 462 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 171 519 € · −17,6% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 114 €20192020 Ettevõte: 12 359 €20202021 Ettevõte: 46 722 €20212022 Ettevõte: 44 495 €20222023 Ettevõte: 122 879 €20232024 Ettevõte: 208 176 €20242025 Ettevõte: 171 519 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 114 €20192020 Ettevõte: 12 359 €2021 Ettevõte: 46 722 €20212022 Ettevõte: 44 495 €2023 Ettevõte: 122 879 €20232024 Ettevõte: 208 176 €2025 Ettevõte: 171 519 €2025
Töötajad 2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 26 494 -36 658 20 833 175 462 171 519 1
2024 232 006 90 297 27 132 214 932 208 176 2
2023 238 934 78 384 28 273 132 649 122 879 1
2022 68 385 -2 227 10 987 50 581 44 495 1
2021 186 841 34 362 28 258 50 386 46 722 2
2020 119 532 4 245 15 454 20 802 12 359 1
2019 32 721 -31 260 13 546 27 331 8 114 1
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-138,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-21,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-20,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
34,42
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
26 494 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 736 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • OÜ Moverum
    Asutaja · 40 000 € · 20.09.2005

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30041268 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30041268 / 7
30.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2018
PDF
Ä 30041268 / 6
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30041268 / 5
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 30041268 / 4
31.05.2017
Muutmiskanne Jõustunud
31.05.2017
PDF
Ä 30041268 / 3
29.03.2016
Muutmiskanne Jõustunud
29.03.2016
PDF
Ä 30041268 / 2
19.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2011
PDF
Ä 91696 / 7
15.12.2009
Registrikaardi sulgemine piirkonnavahetuse tõttu Jõustunud
15.12.2009
PDF
Ä 41268
14.12.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Jõustunud
14.12.2009
PDF
Ä 91696 / 6
10.12.2009
Märkus Jõustunud
10.12.2009
PDF
Ä 91696 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 91696 / 4
20.11.2008
Muutmiskanne Jõustunud
20.11.2008
PDF
Ä 91696 / 3
29.06.2006
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2006
PDF
Ä 91696 / 2
10.10.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 91696
20.09.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes