Autokaubad24 OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11165767 OÜ Tallinn Registreeritud 16.09.2005
Võrdle

Autokaubad24 OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11165767, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 561 532 € ja töötajaid 29.

Käive
3 561 532 €
↑ 2,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
69 310 €
↑ 43,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
50 391 €
↑ 29,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
29
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 3,6 mln €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 738 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 8,7 mln €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 2,3 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 3 561 532 € · +2,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 382 273 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 097 812 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 1 709 565 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 703 043 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 1 845 260 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 372 498 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 2 248 727 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 568 655 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 2 803 670 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 533 810 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 3 484 230 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 561 532 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 1 845 260 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 1 372 498 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 248 727 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 2 568 655 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 803 670 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 2 533 810 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 484 230 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 3 561 532 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 738 € · +29,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 419 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 421 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 1 304 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 266 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 1 275 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 563 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 1 543 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 821 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 2 092 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 692 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 1 346 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 738 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 275 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 1 563 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 543 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 821 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 092 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 692 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 346 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 738 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 29 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01020302023 IV kv Ettevõte: 14IV·232024 I kv Ettevõte: 152024 II kv Ettevõte: 15II·242024 III kv Ettevõte: 162024 IV kv Ettevõte: 18IV·242025 I kv Ettevõte: 172025 II kv Ettevõte: 21II·252025 III kv Ettevõte: 212025 IV kv Ettevõte: 20IV·252026 I kv Ettevõte: 222026 II kv Ettevõte: 29II·262026 III kv Ettevõte: 29III·2601020302024 IV kv Ettevõte: 182025 I kv Ettevõte: 17I·252025 II kv Ettevõte: 212025 III kv Ettevõte: 21III·252025 IV kv Ettevõte: 202026 I kv Ettevõte: 22I·262026 II kv Ettevõte: 292026 III kv Ettevõte: 29III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 69 310 € · +43,0% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 20 687 €IV·232024 I kv Ettevõte: 32 141 €2024 II kv Ettevõte: 23 989 €II·242024 III kv Ettevõte: 21 474 €2024 IV kv Ettevõte: 24 220 €IV·242025 I kv Ettevõte: 33 575 €2025 II kv Ettevõte: 34 412 €II·252025 III kv Ettevõte: 40 623 €2025 IV kv Ettevõte: 43 091 €IV·252026 I kv Ettevõte: 38 470 €2026 II kv Ettevõte: 48 465 €II·262026 III kv Ettevõte: 69 310 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 24 220 €2025 I kv Ettevõte: 33 575 €I·252025 II kv Ettevõte: 34 412 €2025 III kv Ettevõte: 40 623 €III·252025 IV kv Ettevõte: 43 091 €2026 I kv Ettevõte: 38 470 €I·262026 II kv Ettevõte: 48 465 €2026 III kv Ettevõte: 69 310 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 561 532 69 310 50 391 29
2026 II kv 3 484 230 48 465 39 020 29
2026 I kv 2 533 810 38 470 37 217 22
2025 IV kv 2 803 670 43 091 41 844 20
2025 III kv 2 568 655 40 623 38 244 21
2025 II kv 2 248 727 34 412 32 406 21
2025 I kv 1 372 498 33 575 26 563 17
2024 IV kv 1 845 260 24 220 22 952 18
2024 III kv 1 703 043 21 474 20 248 16
2024 II kv 1 709 565 23 989 19 566 15
2024 I kv 1 097 812 32 141 21 314 15
2023 IV kv 1 382 273 20 687 19 860 14
2023 III kv 1 313 128 23 277 23 115 13
2023 II kv 1 588 653 23 098 22 399 15
2023 I kv 1 011 254 19 856 20 060 14
2022 IV kv 1 492 984 18 146 17 850 13
2022 III kv 1 220 291 28 146 18 573 14
2022 II kv 1 272 554 17 636 16 785 14
2022 I kv 891 719 16 333 15 238 14
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
579 €
Käive töötaja kohta kvartalis
122 811 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 8 733 861 € · +45,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 312 065 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 2 255 620 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 3 747 248 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 4 646 513 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 4 912 122 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 6 018 209 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 8 733 861 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 312 065 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 2 255 620 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 3 747 248 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 4 646 513 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 4 912 122 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 6 018 209 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 8 733 861 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 203 857 € · +3,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 83 474 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -29 506 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 30 764 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -358 203 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 103 892 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 196 327 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 203 857 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-400-20002004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 83 474 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -29 506 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 30 764 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -358 203 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 103 892 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 196 327 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 203 857 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,3 % · −0,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6,4 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: -7,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6,4 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: -7,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 326 176 € · +53,3% võrreldes 2024
05001 0001 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 723 513 €20192020 Ettevõte: 763 066 €20202021 Ettevõte: 785 595 €20212022 Ettevõte: 514 861 €20222023 Ettevõte: 620 332 €20232024 Ettevõte: 865 316 €20242025 Ettevõte: 1 326 176 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 723 513 €20192020 Ettevõte: 763 066 €2021 Ettevõte: 785 595 €20212022 Ettevõte: 514 861 €2023 Ettevõte: 620 332 €20232024 Ettevõte: 865 316 €2025 Ettevõte: 1 326 176 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 512 012 € · +66,2% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 643 983 €20192020 Ettevõte: 602 813 €20202021 Ettevõte: 618 517 €20212022 Ettevõte: 222 990 €20222023 Ettevõte: 211 828 €20232024 Ettevõte: 308 155 €20242025 Ettevõte: 512 012 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 643 983 €20192020 Ettevõte: 602 813 €2021 Ettevõte: 618 517 €20212022 Ettevõte: 222 990 €2023 Ettevõte: 211 828 €20232024 Ettevõte: 308 155 €2025 Ettevõte: 512 012 €2025
Töötajad 2025: 20 · +66,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 22025051015202018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 8 733 861 203 857 400 173 1 326 176 512 012 20
2024 6 018 209 196 327 251 005 865 316 308 155 12
2023 4 912 122 103 892 237 718 620 332 211 828 11
2022 4 646 513 -358 203 215 497 514 861 222 990 10
2021 3 747 248 30 764 168 164 785 595 618 517 13
2020 2 255 620 -29 506 130 246 763 066 602 813 11
2019 1 312 065 83 474 127 414 723 513 643 983 10
2018 — — — — — 11
2017 — — — — — 10
2016 — — — — — 8
2015 — — — — — 6
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 4
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
39,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
15,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
38,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
61,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,42
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
436 693 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 667 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 24.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 20.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47911Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus Põhitegevus
  • 66199Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10091639 / 16
11.02.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
11.02.2026
PDF
Ä 10091639 / 15
11.10.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
11.10.2024
PDF
Ä 10091639 / 14
09.04.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
09.04.2024
PDF
Ä 10091639 / 13
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10091639 / 12
28.04.2023
Muutmiskanne Jõustunud
28.04.2023
PDF
Ä 10091639 / 11
07.03.2023
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
22.03.2023
PDF
Ä 10091639 / M2
30.01.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.03.2023 Jõustunud
30.01.2023
PDF
Ä 10091639 / 10
07.02.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
07.02.2022
PDF
Ä 10091639 / 9
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10091639 / 8
29.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2017
PDF
Ä 10091639 / 7
08.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
08.09.2016
PDF
Ä 10091639 / 6
11.07.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
11.07.2014
PDF
Ä 10091639 / 5
26.02.2010
Muutmiskanne Jõustunud
26.02.2010
PDF
Ä 91639 / 4
28.12.2009
Muutmiskanne Jõustunud
28.12.2009
PDF
Ä 91639 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 91639 / 2
23.04.2007
Muutmiskanne Jõustunud
23.04.2007
PDF
Ä 91639 / M1
17.01.2007
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 21.05.2007 Jõustunud
21.04.2007
PDF
Ä 91639
16.09.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes