Lintman Nordic OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11152061 OÜ Tallinn Registreeritud 12.07.2005
Võrdle

Lintman Nordic OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11152061, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 261 701 € ja töötajaid 3.

Käive
261 701 €
↑ 18,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
40 571 €
↑ 5,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 587 €
↑ 15,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 261 701 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 862 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2024 108 873 €
    tegevusala mediaan 18 875 € · ettevõtteid tegevusalal: 14 003
  • Puhasrentaablus · 2024 2,9 %
    tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 10 033

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 261 701 € · +18,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01002003002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 020 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 10 024 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 33 957 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 56 042 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 130 315 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 122 182 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 273 965 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 205 779 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 176 474 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 220 367 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 261 701 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 56 042 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 130 315 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 122 182 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 273 965 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 205 779 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 176 474 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 220 367 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 261 701 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 862 € · +15,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 113 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 3 052 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 864 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 608 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 238 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 1 624 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 627 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 1 683 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 639 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 1 613 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 862 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 608 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 1 238 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 624 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 627 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 683 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 639 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 613 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 862 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 40 571 € · +5,1% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: 1 505 €2024 II kv Ettevõte: 4 968 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 885 €2024 IV kv Ettevõte: 8 109 €IV·242025 I kv Ettevõte: 12 469 €2025 II kv Ettevõte: 12 146 €II·252025 III kv Ettevõte: 36 023 €2025 IV kv Ettevõte: 36 046 €IV·252026 I kv Ettevõte: 26 609 €2026 II kv Ettevõte: 38 597 €II·262026 III kv Ettevõte: 40 571 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 8 109 €2025 I kv Ettevõte: 12 469 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 146 €2025 III kv Ettevõte: 36 023 €III·252025 IV kv Ettevõte: 36 046 €2026 I kv Ettevõte: 26 609 €I·262026 II kv Ettevõte: 38 597 €2026 III kv Ettevõte: 40 571 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 261 701 40 571 5 587 3
2026 II kv 220 367 38 597 4 840 3
2026 I kv 176 474 26 609 4 918 3
2025 IV kv 205 779 36 046 5 049 3
2025 III kv 273 965 36 023 4 880 3
2025 II kv 122 182 12 146 4 873 3
2025 I kv 130 315 12 469 3 714 3
2024 IV kv 56 042 8 109 1 823 3
2024 III kv 33 957 4 885 1 728 2
2024 II kv 10 024 4 968 3 052 1
2024 I kv 8 020 1 505 226 2
2023 IV kv — — — 2
2023 III kv 3 000 — — 2
2023 II kv — — — 2
2023 I kv 2 400 24 — 2
2022 IV kv 800 — — 1
2022 III kv 1 800 — — 1
2022 II kv 1 800 — — 1
2022 I kv 1 800 1 274 — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
621 €
Käive töötaja kohta kvartalis
87 234 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 108 873 € · tegevusala mediaan 18 875 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
02550751001252015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 193 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 9 801 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 2 226 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 108 873 € Tegevusala mediaan: 18 875 €202402550751001252017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 193 € Tegevusala mediaan: 25 000 €2020 Ettevõte: 9 801 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 2 226 € Tegevusala mediaan: 23 333 €2022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 218 €2024 Ettevõte: 108 873 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: 3 132 € · +133,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
-20 000-15 000-10 000-5 00005 00010 0002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 104 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 6 200 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: -17 667 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -7 786 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: -9 400 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 3 132 € Tegevusala mediaan: 0 €2024-20 000-15 000-10 000-5 00005 00010 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 104 € Tegevusala mediaan: 246 €2020 Ettevõte: 6 200 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: -17 667 € Tegevusala mediaan: 245 €2022 Ettevõte: -7 786 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: -9 400 € Tegevusala mediaan: 20 €2024 Ettevõte: 3 132 € Tegevusala mediaan: 0 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 2,9 % · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
-800-600-400-20002002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 69,7 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 63,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: -793,7 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2024-800-600-400-20002002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 69,7 % Tegevusala mediaan: 2,6 %2020 Ettevõte: 63,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: -793,7 % Tegevusala mediaan: 3,3 %2022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %2024 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 101 692 € · +285,6% võrreldes 2023
02550751001252015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 74 558 €20192020 Ettevõte: 75 283 €20202021 Ettevõte: 47 424 €20212022 Ettevõte: 38 467 €20222023 Ettevõte: 26 370 €20232024 Ettevõte: 101 692 €202402550751001252017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 74 558 €2020 Ettevõte: 75 283 €20202021 Ettevõte: 47 424 €2022 Ettevõte: 38 467 €20222023 Ettevõte: 26 370 €2024 Ettevõte: 101 692 €2024
Omakapital, € 2024: 26 945 € · +4,6% võrreldes 2023
020 00040 00060 00080 0002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 73 035 €20192020 Ettevõte: 74 095 €20202021 Ettevõte: 46 169 €20212022 Ettevõte: 38 383 €20222023 Ettevõte: 25 758 €20232024 Ettevõte: 26 945 €2024020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 73 035 €2020 Ettevõte: 74 095 €20202021 Ettevõte: 46 169 €2022 Ettevõte: 38 383 €20222023 Ettevõte: 25 758 €2024 Ettevõte: 26 945 €2024
Töötajad 2024: 2 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02015 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220240,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 108 873 3 132 25 540 101 692 26 945 2
2023 0 -9 400 0 26 370 25 758 0
2022 0 -7 786 0 38 467 38 383 0
2021 2 226 -17 667 0 47 424 46 169 0
2020 9 801 6 200 0 75 283 74 095 0
2019 10 193 7 104 0 74 558 73 035 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
2,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
11,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
26,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
73,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
54 437 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 064 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.10.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 31.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 07.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Lifewell OÜ
    Juriidiline isik · 11095819 · 2 556 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Osaühing WASP PROJECT
    Asutaja · 40 000 € · 12.07.2005
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47529Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10090016 / M2
03.09.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 19.10.2026 Jõustunud
19.09.2026
PDF
Ä 10090016 / M1
20.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 03.10.2025 Puudused kõrvaldatud
04.11.2025
PDF
Ä 10090016 / 10
03.01.2024
Muutmiskanne Jõustunud
03.01.2024
PDF
Ä 10090016 / 9
12.12.2023
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2023
PDF
Ä 10090016 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10090016 / 7
04.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
04.07.2019
PDF
Ä 10090016 / 6
12.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
12.03.2018
PDF
Ä 10090016 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10090016 / 4
29.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
29.09.2016
PDF
Ä 90016 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
30.12.2008
PDF
Ä 90016 / 2
10.10.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 90016
12.07.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes