OÜ ALATO GRUPP

Registrisse kantud Registrikood 11142950 OÜ Tallinn Registreeritud 25.05.2005
Võrdle

OÜ ALATO GRUPP (OÜ), Tallinn, registrikood 11142950, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2025 III kv käive 536 € ja töötajaid .

Käive
536 €
↑ 29,8% võrreldes: 2025 II kv
Riiklikud maksud
122 €
↑ 45,2% võrreldes: 2025 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2025 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2025 III kv 536 €
    tegevusala mediaan 9 025 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 243
  • Müügitulu · 2025 1 897 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 74,1 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2022 IV kv – 2025 III kv
Käive, € 2025 III kv: 536 € · +29,8% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 9 025 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002022 IV kv Ettevõte: 516 € Tegevusala mediaan: 7 951 €IV·222023 I kv Ettevõte: 516 € Tegevusala mediaan: 8 252 €2023 II kv Ettevõte: 516 € Tegevusala mediaan: 8 560 €II·232023 III kv Ettevõte: 678 € Tegevusala mediaan: 8 613 €2023 IV kv Ettevõte: 516 € Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 447 € Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: 413 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 541 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 413 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 413 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 413 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 536 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·2502 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 516 € Tegevusala mediaan: 8 379 €2024 I kv Ettevõte: 447 € Tegevusala mediaan: 8 662 €I·242024 II kv Ettevõte: 413 € Tegevusala mediaan: 9 055 €2024 III kv Ettevõte: 541 € Tegevusala mediaan: 9 026 €III·242024 IV kv Ettevõte: 413 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 413 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 413 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 536 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2025 III kv: 122 € · +45,2% võrreldes 2025 II kv
05001 0001 5002022 IV kv Ettevõte: 100 €IV·222023 I kv Ettevõte: 63 €2023 II kv Ettevõte: 100 €II·232023 III kv Ettevõte: 99 €2023 IV kv Ettevõte: 101 €IV·232024 I kv Ettevõte: 91 €2024 II kv Ettevõte: 83 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 389 €2024 IV kv Ettevõte: 78 €IV·242025 I kv Ettevõte: 61 €2025 II kv Ettevõte: 84 €II·252025 III kv Ettevõte: 122 €III·2505001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 101 €2024 I kv Ettevõte: 91 €I·242024 II kv Ettevõte: 83 €2024 III kv Ettevõte: 1 389 €III·242024 IV kv Ettevõte: 78 €2025 I kv Ettevõte: 61 €I·252025 II kv Ettevõte: 84 €2025 III kv Ettevõte: 122 €III·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 III kv 536 122 — —
2025 II kv 413 84 — —
2025 I kv 413 61 — —
2024 IV kv 413 78 — —
2024 III kv 541 1 389 117 —
2024 II kv 413 83 — —
2024 I kv 447 91 — —
2023 IV kv 516 101 — —
2023 III kv 678 99 — —
2023 II kv 516 100 — —
2023 I kv 516 63 — —
2022 IV kv 516 100 — —
2022 III kv 646 121 — —
2022 II kv 516 98 — —
2022 I kv 484 1 338 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 1 897 € · −6,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 494 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 2 394 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 2 010 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 2 194 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 2 226 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 2 030 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 1 897 € Tegevusala mediaan: 12 784 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 494 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 2 394 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 2 010 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 2 194 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 2 226 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 2 030 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 1 897 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 406 € · +184,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 920 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 1 649 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: 1 620 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 1 422 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: 1 533 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 495 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: 1 406 € Tegevusala mediaan: 1 062 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 920 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: 1 649 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: 1 620 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 1 422 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: 1 533 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: 495 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: 1 406 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 74,1 % · +49,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
0204060801002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 77,0 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 68,9 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: 80,6 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 64,8 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: 68,9 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 24,4 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: 74,1 % Tegevusala mediaan: 14,8 %20250204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 77,0 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: 68,9 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: 80,6 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 64,8 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: 68,9 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: 24,4 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: 74,1 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 4 768 € · +41,8% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 880 €20192020 Ettevõte: 8 525 €20202021 Ettevõte: 10 139 €20212022 Ettevõte: 6 533 €20222023 Ettevõte: 8 099 €20232024 Ettevõte: 3 362 €20242025 Ettevõte: 4 768 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 880 €20192020 Ettevõte: 8 525 €2021 Ettevõte: 10 139 €20212022 Ettevõte: 6 533 €2023 Ettevõte: 8 099 €20232024 Ettevõte: 3 362 €2025 Ettevõte: 4 768 €2025
Omakapital, € 2025: 4 768 € · +41,8% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 842 €20192020 Ettevõte: 8 491 €20202021 Ettevõte: 10 111 €20212022 Ettevõte: 6 533 €20222023 Ettevõte: 8 066 €20232024 Ettevõte: 3 362 €20242025 Ettevõte: 4 768 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 842 €20192020 Ettevõte: 8 491 €2021 Ettevõte: 10 111 €20212022 Ettevõte: 6 533 €2023 Ettevõte: 8 066 €20232024 Ettevõte: 3 362 €2025 Ettevõte: 4 768 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 897 1 406 0 4 768 4 768 0
2024 2 030 495 0 3 362 3 362 0
2023 2 226 1 533 0 8 099 8 066 0
2022 2 194 1 422 0 6 533 6 533 0
2021 2 010 1 620 0 10 139 10 111 0
2020 2 394 1 649 0 8 525 8 491 0
2019 2 494 1 920 0 6 880 6 842 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
74,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
29,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
29,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 23.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 11.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Anna Erin
    Füüsiline isik · 2 556 €

Tegelikud kasusaajad

  • Anna Erin
    otsene osalus · alates 14.05.2026

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10088886 / 9
14.05.2026
Muutmiskanne Jõustunud
14.05.2026
PDF
Ä 10088886 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10088886 / 7
30.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
30.10.2018
PDF
Ä 10088886 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10088886 / 5
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10088886 / 4
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10088886 / M2
16.02.2012
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 16.08.2012 Puudused kõrvaldatud
20.02.2012
PDF
Ä 10088886 / 3
21.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
21.12.2011
PDF
Ä 88886 / 2
09.09.2009
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
09.09.2009
PDF
Ä 88886 / M1
16.10.2007
Aruandetrahvimäärus Jõustunud
19.10.2007
PDF
Ä 88886
24.05.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes