CAS Hambaravi ja Ortopeedia OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11141287 OÜ Tallinn Registreeritud 13.05.2005
Võrdle

CAS Hambaravi ja Ortopeedia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11141287, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hambaravi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 92 671 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
5 535 €
↑ 103,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 069 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Müügitulu · 2025 92 671 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 14,7 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 535 € · +103,9% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 2 415 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 482 €2024 II kv Ettevõte: 2 617 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 729 €2024 IV kv Ettevõte: 2 617 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 871 €2025 II kv Ettevõte: 8 639 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 293 €2025 IV kv Ettevõte: 2 998 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 809 €2026 II kv Ettevõte: 2 714 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 535 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 2 617 €2025 I kv Ettevõte: 2 871 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 639 €2025 III kv Ettevõte: 2 293 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 998 €2026 I kv Ettevõte: 2 809 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 714 €2026 III kv Ettevõte: 5 535 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 5 535 3 069 —
2026 II kv — 2 714 3 069 —
2026 I kv — 2 809 3 082 —
2025 IV kv — 2 998 3 108 —
2025 III kv — 2 293 2 375 —
2025 II kv — 8 639 3 108 —
2025 I kv — 2 871 2 977 —
2024 IV kv — 2 617 2 716 —
2024 III kv — 5 729 3 371 —
2024 II kv — 2 617 2 716 —
2024 I kv — 2 482 2 577 —
2023 IV kv — 2 415 2 507 —
2023 III kv — 2 415 2 507 —
2023 II kv — 7 243 3 207 —
2023 I kv — 2 281 2 368 —
2022 IV kv — 2 214 2 298 —
2022 III kv — 4 599 2 765 —
2022 II kv — 2 214 2 298 —
2022 I kv — 2 080 2 159 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 92 671 € · +1,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 65 592 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 57 130 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 74 436 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 71 365 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 83 694 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 91 388 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 92 671 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 65 592 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 57 130 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 74 436 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 71 365 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 83 694 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 91 388 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 92 671 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 13 595 € · −31,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17 135 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 11 826 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 13 568 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 10 539 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 18 306 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 19 733 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 13 595 € Tegevusala mediaan: 1 071 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17 135 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 11 826 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 13 568 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 10 539 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 18 306 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 19 733 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 13 595 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 14,7 % · −6,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
01020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 26,1 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 20,7 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 18,2 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 21,9 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 21,6 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 14,7 % Tegevusala mediaan: 8,3 %202501020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 26,1 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 20,7 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 18,2 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 21,9 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 21,6 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 14,7 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 75 034 € · −14,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 72 711 €20192020 Ettevõte: 85 705 €20202021 Ettevõte: 79 251 €20212022 Ettevõte: 80 742 €20222023 Ettevõte: 79 009 €20232024 Ettevõte: 87 649 €20242025 Ettevõte: 75 034 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 72 711 €20192020 Ettevõte: 85 705 €2021 Ettevõte: 79 251 €20212022 Ettevõte: 80 742 €2023 Ettevõte: 79 009 €20232024 Ettevõte: 87 649 €2025 Ettevõte: 75 034 €2025
Omakapital, € 2025: 73 946 € · −8,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 51 379 €20192020 Ettevõte: 83 205 €20202021 Ettevõte: 76 773 €20212022 Ettevõte: 77 312 €20222023 Ettevõte: 75 617 €20232024 Ettevõte: 80 350 €20242025 Ettevõte: 73 946 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 51 379 €20192020 Ettevõte: 83 205 €2021 Ettevõte: 76 773 €20212022 Ettevõte: 77 312 €2023 Ettevõte: 75 617 €20232024 Ettevõte: 80 350 €2025 Ettevõte: 73 946 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 92 671 13 595 27 611 75 034 73 946 1
2024 91 388 19 733 25 428 87 649 80 350 1
2023 83 694 18 306 24 259 79 009 75 617 1
2022 71 365 10 539 22 223 80 742 77 312 1
2021 74 436 13 568 20 357 79 251 76 773 1
2020 57 130 11 826 15 912 85 705 83 205 1
2019 65 592 17 135 16 286 72 711 51 379 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 1
2008 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
14,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
18,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
18,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
98,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
68,97
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
92 671 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 301 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.02.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 31.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86231Hambaravi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10088148 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10088148 / 5
29.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
29.10.2018
PDF
Ä 10088148 / 4
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10088148 / 3
16.08.2011
Muutmiskanne Jõustunud
16.08.2011
PDF
Ä 88148 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF
Ä 88148
13.05.2005
Esmakanne Jõustunud PDF
Ä 88148 / M1
23.04.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 01.07.2005 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes