osaühing Saare Artek

Registrisse kantud Registrikood 11132265 OÜ Sutu küla Registreeritud 25.05.2005
Võrdle

osaühing Saare Artek (OÜ), Sutu küla, registrikood 11132265, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 85 438 € ja töötajaid 8.

Käive
85 438 €
↑ 29,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
16 971 €
↑ 24,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
8 388 €
↑ 24,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
8
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 85 438 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 049 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
  • Müügitulu · 2025 269 324 €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 6,2 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 85 438 € · +29,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 59 951 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 54 102 € Tegevusala mediaan: 37 389 €2024 II kv Ettevõte: 59 257 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 84 625 € Tegevusala mediaan: 51 448 €2024 IV kv Ettevõte: 56 221 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 56 272 € Tegevusala mediaan: 37 353 €2025 II kv Ettevõte: 64 736 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 92 449 € Tegevusala mediaan: 49 958 €2025 IV kv Ettevõte: 57 343 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 52 421 € Tegevusala mediaan: 34 060 €2026 II kv Ettevõte: 65 823 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 85 438 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 56 221 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 56 272 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 64 736 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 92 449 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 57 343 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 52 421 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 65 823 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 85 438 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 049 € · +8,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 033 € Tegevusala mediaan: 965 €IV·232024 I kv Ettevõte: 817 € Tegevusala mediaan: 960 €2024 II kv Ettevõte: 851 € Tegevusala mediaan: 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 345 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2024 IV kv Ettevõte: 1 199 € Tegevusala mediaan: 1 050 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 098 € Tegevusala mediaan: 1 069 €2025 II kv Ettevõte: 723 € Tegevusala mediaan: 1 032 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 596 € Tegevusala mediaan: 1 190 €2025 IV kv Ettevõte: 1 416 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 728 € Tegevusala mediaan: 1 087 €2026 II kv Ettevõte: 964 € Tegevusala mediaan: 1 028 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 199 € Tegevusala mediaan: 1 050 €2025 I kv Ettevõte: 1 098 € Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: 723 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 III kv Ettevõte: 1 596 € Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 416 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 728 € Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 964 € Tegevusala mediaan: 1 028 €2026 III kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 8 · +14,3% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 5IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 7II·242024 III kv Ettevõte: 62024 IV kv Ettevõte: 6IV·242025 I kv Ettevõte: 62025 II kv Ettevõte: 8II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 7II·262026 III kv Ettevõte: 8III·26024682024 IV kv Ettevõte: 62025 I kv Ettevõte: 6I·252025 II kv Ettevõte: 82025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 72026 III kv Ettevõte: 8III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 16 971 € · +24,0% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 9 964 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 332 €2024 II kv Ettevõte: 9 826 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 166 €2024 IV kv Ettevõte: 11 252 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 396 €2025 II kv Ettevõte: 11 248 €II·252025 III kv Ettevõte: 18 372 €2025 IV kv Ettevõte: 12 878 €IV·252026 I kv Ettevõte: 13 987 €2026 II kv Ettevõte: 13 685 €II·262026 III kv Ettevõte: 16 971 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 11 252 €2025 I kv Ettevõte: 11 396 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 248 €2025 III kv Ettevõte: 18 372 €III·252025 IV kv Ettevõte: 12 878 €2026 I kv Ettevõte: 13 987 €I·262026 II kv Ettevõte: 13 685 €2026 III kv Ettevõte: 16 971 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 85 438 16 971 8 388 8
2026 II kv 65 823 13 685 6 750 7
2026 I kv 52 421 13 987 6 912 4
2025 IV kv 57 343 12 878 7 078 5
2025 III kv 92 449 18 372 7 982 5
2025 II kv 64 736 11 248 5 780 8
2025 I kv 56 272 11 396 6 587 6
2024 IV kv 56 221 11 252 7 196 6
2024 III kv 84 625 14 166 8 069 6
2024 II kv 59 257 9 826 5 960 7
2024 I kv 54 102 9 332 4 904 6
2023 IV kv 59 951 9 964 5 165 5
2023 III kv 75 024 10 752 5 673 5
2023 II kv 55 686 10 467 5 641 5
2023 I kv 41 730 7 656 4 373 7
2022 IV kv 53 371 9 728 4 310 4
2022 III kv 79 550 12 621 7 065 5
2022 II kv 54 663 9 738 5 035 7
2022 I kv 38 139 8 403 5 091 7
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
350 €
Käive töötaja kohta kvartalis
10 680 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 269 324 € · +5,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 192 752 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 151 757 € Tegevusala mediaan: 39 939 €20202021 Ettevõte: 172 166 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 231 662 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 234 587 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 255 618 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 269 324 € Tegevusala mediaan: 47 451 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 192 752 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 151 757 € Tegevusala mediaan: 39 939 €2021 Ettevõte: 172 166 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 231 662 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 234 587 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 255 618 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 269 324 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 16 646 € · +901,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15 116 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 8 595 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -17 406 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 16 755 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: 17 010 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 1 663 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: 16 646 € Tegevusala mediaan: 68 €2025-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15 116 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 8 595 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -17 406 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 16 755 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: 17 010 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 1 663 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: 16 646 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,2 % · +5,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
-15-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20202021 Ettevõte: -10,1 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025-15-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2021 Ettevõte: -10,1 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 71 654 € · +10,2% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 39 100 €20192020 Ettevõte: 43 025 €20202021 Ettevõte: 32 501 €20212022 Ettevõte: 47 051 €20222023 Ettevõte: 65 127 €20232024 Ettevõte: 65 034 €20242025 Ettevõte: 71 654 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 39 100 €20192020 Ettevõte: 43 025 €2021 Ettevõte: 32 501 €20212022 Ettevõte: 47 051 €2023 Ettevõte: 65 127 €20232024 Ettevõte: 65 034 €2025 Ettevõte: 71 654 €2025
Omakapital, € 2025: 55 817 € · +26,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 23 556 €20192020 Ettevõte: 26 151 €20202021 Ettevõte: 8 745 €20212022 Ettevõte: 25 499 €20222023 Ettevõte: 42 509 €20232024 Ettevõte: 44 172 €20242025 Ettevõte: 55 817 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 23 556 €20192020 Ettevõte: 26 151 €2021 Ettevõte: 8 745 €20212022 Ettevõte: 25 499 €2023 Ettevõte: 42 509 €20232024 Ettevõte: 44 172 €2025 Ettevõte: 55 817 €2025
Töötajad 2025: 4 · −33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 3202502462018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 269 324 16 646 82 768 71 654 55 817 4
2024 255 618 1 663 83 982 65 034 44 172 6
2023 234 587 17 010 63 761 65 127 42 509 4
2022 231 662 16 755 62 109 47 051 25 499 4
2021 172 166 -17 406 60 049 32 501 8 745 4
2020 151 757 8 595 59 857 43 025 26 151 4
2019 192 752 15 116 54 620 39 100 23 556 5
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 8
2015 — — — — — 8
2014 — — — — — 6
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
29,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
23,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
77,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
22,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,22
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
67 331 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 724 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 05.08.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 02.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 56112Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30020795 / M4
07.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 10.10.2024 Puudused kõrvaldatud
06.08.2024
PDF
Ä 30020795 / 11
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30020795 / 10
12.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.08.2019
PDF
Ä 30020795 / 9
23.05.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
23.05.2018
PDF
Ä 30020795 / 8
24.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
24.04.2018
PDF
Ä 30020795 / 7
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30020795 / 6
13.04.2015
Muutmiskanne Jõustunud
13.04.2015
PDF
Ä 30020795 / 5
26.04.2012
Muutmiskanne Jõustunud
26.04.2012
PDF
Ä 30020795 / M3
04.04.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
04.04.2012
PDF
Ä 30020795 / 4
21.03.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
21.03.2012
PDF
Ä 30020795 / 3
02.06.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
02.06.2010
PDF
Ä 20795 / M2
24.10.2008
Aruandetrahvimäärus 26.11.2008 Jõustunud
27.10.2008
PDF
Ä 20795 / 2
14.02.2008
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2008
PDF
Ä 20795 / M1
13.09.2007
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 07.10.2007 Puudused kõrvaldatud
24.09.2007
PDF
Ä 20795
25.05.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes