osaühing HG KURRE Grupp

Registrisse kantud Registrikood 11128016 OÜ Kehtna alevik Registreeritud 04.05.2005
Võrdle

osaühing HG KURRE Grupp (OÜ), Kehtna alevik, registrikood 11128016, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 71 681 € ja töötajaid 15.

Käive
71 681 €
↓ 27,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
17 795 €
↓ 27,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
13 544 €
↓ 0,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
15
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Käive · 2026 III kv 71 681 €
    tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 903 €
    tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
  • Müügitulu · 2025 445 306 €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
  • Puhasrentaablus · 2025 1,8 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 71 681 € · −27,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 151 457 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: 112 174 € Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 II kv Ettevõte: 149 217 € Tegevusala mediaan: 26 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 109 230 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 135 111 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 111 846 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 126 856 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 104 657 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 193 038 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 87 884 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 II kv Ettevõte: 99 242 € Tegevusala mediaan: 29 392 €II·262026 III kv Ettevõte: 71 681 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 135 111 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 111 846 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 126 856 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 104 657 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 193 038 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 87 884 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 II kv Ettevõte: 99 242 € Tegevusala mediaan: 29 392 €2026 III kv Ettevõte: 71 681 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 903 € · −6,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 865 € Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 700 € Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: 722 € Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: 719 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: 873 € Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 763 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 903 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 757 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: 919 € Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 152 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: 969 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: 903 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 873 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: 763 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 903 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 757 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 919 € Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 1 152 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: 969 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: 903 € Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 15 · +7,1% võrreldes 2026 II kv
051015202023 IV kv Ettevõte: 14IV·232024 I kv Ettevõte: 162024 II kv Ettevõte: 16II·242024 III kv Ettevõte: 172024 IV kv Ettevõte: 17IV·242025 I kv Ettevõte: 162025 II kv Ettevõte: 15II·252025 III kv Ettevõte: 152025 IV kv Ettevõte: 16IV·252026 I kv Ettevõte: 122026 II kv Ettevõte: 14II·262026 III kv Ettevõte: 15III·26051015202024 IV kv Ettevõte: 172025 I kv Ettevõte: 16I·252025 II kv Ettevõte: 152025 III kv Ettevõte: 15III·252025 IV kv Ettevõte: 162026 I kv Ettevõte: 12I·262026 II kv Ettevõte: 142026 III kv Ettevõte: 15III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 17 795 € · −27,8% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 27 293 €IV·232024 I kv Ettevõte: 18 524 €2024 II kv Ettevõte: 23 045 €II·242024 III kv Ettevõte: 16 207 €2024 IV kv Ettevõte: 28 472 €IV·242025 I kv Ettevõte: 16 939 €2025 II kv Ettevõte: 23 606 €II·252025 III kv Ettevõte: 13 775 €2025 IV kv Ettevõte: 41 541 €IV·252026 I kv Ettevõte: 28 273 €2026 II kv Ettevõte: 24 632 €II·262026 III kv Ettevõte: 17 795 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 28 472 €2025 I kv Ettevõte: 16 939 €I·252025 II kv Ettevõte: 23 606 €2025 III kv Ettevõte: 13 775 €III·252025 IV kv Ettevõte: 41 541 €2026 I kv Ettevõte: 28 273 €I·262026 II kv Ettevõte: 24 632 €2026 III kv Ettevõte: 17 795 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 71 681 17 795 13 544 15
2026 II kv 99 242 24 632 13 572 14
2026 I kv 87 884 28 273 13 823 12
2025 IV kv 193 038 41 541 14 699 16
2025 III kv 104 657 13 775 11 352 15
2025 II kv 126 856 23 606 13 550 15
2025 I kv 111 846 16 939 12 204 16
2024 IV kv 135 111 28 472 14 833 17
2024 III kv 109 230 16 207 12 215 17
2024 II kv 149 217 23 045 11 554 16
2024 I kv 112 174 18 524 11 194 16
2023 IV kv 151 457 27 293 12 112 14
2023 III kv 106 116 15 196 7 682 12
2023 II kv 119 543 13 943 6 821 9
2023 I kv 102 969 11 983 3 797 6
2022 IV kv 95 713 10 780 5 187 5
2022 III kv 107 336 10 515 5 505 11
2022 II kv 97 562 15 378 6 591 9
2022 I kv 74 273 5 192 963 7
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
301 €
Käive töötaja kohta kvartalis
4 779 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 445 306 € · −11,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 272 868 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 180 085 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 216 849 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 380 024 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 475 634 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 505 007 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 445 306 € Tegevusala mediaan: 32 212 €202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 272 868 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 180 085 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 216 849 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 380 024 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 475 634 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 505 007 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 445 306 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 8 024 € · −62,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-25 000025 00050 00075 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -16 867 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -9 980 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: 14 935 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 26 712 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: 86 317 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 21 430 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: 8 024 € Tegevusala mediaan: 421 €2025-25 000025 00050 00075 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -16 867 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: -9 980 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: 14 935 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 26 712 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: 86 317 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: 21 430 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: 8 024 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,8 % · −2,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
-10-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -6,2 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: -5,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 18,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025-10-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -6,2 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: -5,5 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 18,1 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 426 692 € · −7,7% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 448 214 €20192020 Ettevõte: 410 240 €20202021 Ettevõte: 449 848 €20212022 Ettevõte: 455 724 €20222023 Ettevõte: 487 798 €20232024 Ettevõte: 462 159 €20242025 Ettevõte: 426 692 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 448 214 €20192020 Ettevõte: 410 240 €2021 Ettevõte: 449 848 €20212022 Ettevõte: 455 724 €2023 Ettevõte: 487 798 €20232024 Ettevõte: 462 159 €2025 Ettevõte: 426 692 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 252 215 € · +1,1% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 83 108 €20192020 Ettevõte: 73 389 €20202021 Ettevõte: 86 886 €20212022 Ettevõte: 152 848 €20222023 Ettevõte: 228 242 €20232024 Ettevõte: 249 507 €20242025 Ettevõte: 252 215 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 83 108 €20192020 Ettevõte: 73 389 €2021 Ettevõte: 86 886 €20212022 Ettevõte: 152 848 €2023 Ettevõte: 228 242 €20232024 Ettevõte: 249 507 €2025 Ettevõte: 252 215 €2025
Töötajad 2025: 8 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12025024682018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 445 306 8 024 122 128 426 692 252 215 8
2024 505 007 21 430 124 150 462 159 249 507 8
2023 475 634 86 317 85 634 487 798 228 242 8
2022 380 024 26 712 53 103 455 724 152 848 5
2021 216 849 14 935 27 631 449 848 86 886 3
2020 180 085 -9 980 26 521 410 240 73 389 2
2019 272 868 -16 867 24 655 448 214 83 108 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 1
2005 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
59,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
40,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,07
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
55 663 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 272 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 23.11.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49391Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30022796 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30022796 / 9
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30022796 / 8
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30022796 / 7
18.10.2016
Muutmiskanne Jõustunud
18.10.2016
PDF
Ä 30022796 / M4
12.08.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 11.09.2016 Puudused kõrvaldatud
13.08.2016
PDF
Ä 30022796 / 6
16.06.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
16.06.2016
PDF
Ä 30022796 / 5
06.05.2014
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
06.06.2014
PDF
Ä 30022796 / M3
31.03.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.04.2014 Jõustunud
31.03.2014
PDF
Ä 30022796 / 4
04.02.2013
Muutmiskanne Jõustunud
04.02.2013
PDF
Ä 30022796 / M2
18.01.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.02.2013 Jõustunud
18.01.2013
PDF
Ä 30022796 / 3
09.07.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
09.07.2010
PDF
Ä 22796 / M1
25.11.2009
Aruandetrahvimäärus 29.12.2009 Jõustunud
29.11.2009
PDF
Ä 87829 / 2
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 22796
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 87829
04.05.2005
Esmakanne Jõustunud PDF
Ä 87829 / M1
13.04.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 03.06.2005 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes