Taivo Ehitus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11119135 OÜ Tallinn Registreeritud 24.03.2005
Võrdle

Taivo Ehitus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 11119135, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata rajatiste ehitus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
15 €
↓ 84,2% võrreldes: 2025 IV kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rajatiste ehitus · EMTAK 42

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 88 960 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 426

Maksud ja käive

2023 II kv – 2026 I kv
Käive, € 2025 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 54 940 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 II kv Ettevõte: 13 215 € Tegevusala mediaan: 42 367 €II·232023 III kv Ettevõte: 10 394 € Tegevusala mediaan: 55 596 €2023 IV kv Ettevõte: 7 744 € Tegevusala mediaan: 57 537 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 426 € Tegevusala mediaan: 30 131 €2024 II kv Ettevõte: 656 € Tegevusala mediaan: 43 636 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 55 552 €2024 IV kv Ettevõte: 203 € Tegevusala mediaan: 59 411 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 084 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 44 234 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 54 940 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 60 220 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 36 839 €I·26020 00040 00060 00080 0002024 II kv Ettevõte: 656 € Tegevusala mediaan: 43 636 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 55 552 €III·242024 IV kv Ettevõte: 203 € Tegevusala mediaan: 59 411 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 34 084 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 44 234 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 54 940 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 60 220 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 36 839 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 III kv: 1 005 € · −26,6% võrreldes 2023 II kv · tegevusala mediaan 1 572 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 II kv Ettevõte: 1 370 € Tegevusala mediaan: 1 321 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 005 € Tegevusala mediaan: 1 572 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 696 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 534 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 448 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 657 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 890 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 717 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 538 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 845 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 070 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 721 €I·2605001 0001 5002 0002 5002024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 448 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 657 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 890 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 717 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 538 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 845 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 070 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 721 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 II kv Ettevõte: 1II·232023 III kv Ettevõte: 12023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —I·26
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 15 € · −84,2% võrreldes 2025 IV kv
05001 0001 5002 0002023 II kv Ettevõte: 2 000 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 904 €2023 IV kv Ettevõte: 1 674 €IV·232024 I kv Ettevõte: 133 €2024 II kv Ettevõte: 29 €II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 54 €II·252025 III kv Ettevõte: 158 €2025 IV kv Ettevõte: 95 €IV·252026 I kv Ettevõte: 15 €I·260501001502002024 II kv Ettevõte: 29 €2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 54 €2025 III kv Ettevõte: 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 95 €2026 I kv Ettevõte: 15 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 15 — —
2025 IV kv — 95 — —
2025 III kv — 158 — —
2025 II kv — 54 — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv 203 — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv 656 29 — —
2024 I kv 1 426 133 132 —
2023 IV kv 7 744 1 674 428 —
2023 III kv 10 394 1 904 1 005 1
2023 II kv 13 215 2 000 1 370 1
2023 I kv — 1 182 1 315 1
2022 IV kv 32 670 4 334 1 395 1
2022 III kv 7 392 1 150 726 1
2022 II kv 4 170 202 — 2
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 88 960 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 27 490 € Tegevusala mediaan: 87 742 €20192020 Ettevõte: 6 200 € Tegevusala mediaan: 79 900 €20202021 Ettevõte: 8 647 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 44 232 € Tegevusala mediaan: 83 429 €20222023 Ettevõte: 32 169 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 1 467 € Tegevusala mediaan: 74 590 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 88 960 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 27 490 € Tegevusala mediaan: 87 742 €20192020 Ettevõte: 6 200 € Tegevusala mediaan: 79 900 €2021 Ettevõte: 8 647 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 44 232 € Tegevusala mediaan: 83 429 €2023 Ettevõte: 32 169 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 1 467 € Tegevusala mediaan: 74 590 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 88 960 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 560 € · −1 422,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 500 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -553 € Tegevusala mediaan: 3 099 €20192020 Ettevõte: 458 € Tegevusala mediaan: 1 997 €20202021 Ettevõte: -3 370 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 1 295 € Tegevusala mediaan: 2 069 €20222023 Ettevõte: 993 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: 118 € Tegevusala mediaan: 1 984 €20242025 Ettevõte: -1 560 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025-4 000-2 00002 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -553 € Tegevusala mediaan: 3 099 €20192020 Ettevõte: 458 € Tegevusala mediaan: 1 997 €2021 Ettevõte: -3 370 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 1 295 € Tegevusala mediaan: 2 069 €2023 Ettevõte: 993 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: 118 € Tegevusala mediaan: 1 984 €2025 Ettevõte: -1 560 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 8,0 % · +5,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
-40-30-20-100102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20192020 Ettevõte: 7,4 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20202021 Ettevõte: -39,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20222023 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: 8,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,0 %2025-40-30-20-100102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20192020 Ettevõte: 7,4 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2021 Ettevõte: -39,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2023 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: 8,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 4 257 € · −30,4% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 370 €20192020 Ettevõte: 6 778 €20202021 Ettevõte: 3 407 €20212022 Ettevõte: 6 580 €20222023 Ettevõte: 5 831 €20232024 Ettevõte: 6 120 €20242025 Ettevõte: 4 257 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 370 €20192020 Ettevõte: 6 778 €2021 Ettevõte: 3 407 €20212022 Ettevõte: 6 580 €2023 Ettevõte: 5 831 €20232024 Ettevõte: 6 120 €2025 Ettevõte: 4 257 €2025
Omakapital, € 2025: 4 257 € · −26,8% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 320 €20192020 Ettevõte: 6 778 €20202021 Ettevõte: 3 407 €20212022 Ettevõte: 4 706 €20222023 Ettevõte: 5 699 €20232024 Ettevõte: 5 817 €20242025 Ettevõte: 4 257 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 320 €20192020 Ettevõte: 6 778 €2021 Ettevõte: 3 407 €20212022 Ettevõte: 4 706 €2023 Ettevõte: 5 699 €20232024 Ettevõte: 5 817 €2025 Ettevõte: 4 257 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -1 560 0 4 257 4 257 0
2024 1 467 118 0 6 120 5 817 0
2023 32 169 993 9 895 5 831 5 699 1
2022 44 232 1 295 10 303 6 580 4 706 1
2021 8 647 -3 370 1 163 3 407 3 407 1
2020 6 200 458 0 6 778 6 778 0
2019 27 490 -553 1 445 6 370 6 320 1
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2005 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-36,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-36,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 21.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 31.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 12.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 20.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 42991Mujal liigitamata rajatiste ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10087290 / 14
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10087290 / 13
03.06.2022
Muutmiskanne Jõustunud
03.06.2022
PDF
Ä 10087290 / M4
23.05.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.06.2022 Puudused kõrvaldatud
03.06.2022
PDF
Ä 10087290 / 12
18.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
18.01.2021
PDF
Ä 10087290 / 11
28.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
28.01.2020
PDF
Ä 10087290 / 10
02.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
02.10.2018
PDF
Ä 10087290 / 9
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10087290 / 8
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10087290 / 7
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10087290 / 6
28.08.2014
Muutmiskanne Jõustunud
28.08.2014
PDF
Ä 10087290 / M3
27.08.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.09.2014 Puudused kõrvaldatud
27.08.2014
PDF
Ä 10087290 / M2
21.08.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.09.2014 Puudused kõrvaldatud
27.08.2014
PDF
Ä 10087290 / 5
25.10.2012
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
17.11.2012
PDF
Ä 10087290 / M1
03.09.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.10.2012 Jõustunud
03.09.2012
PDF
Ä 10087290 / 4
12.12.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
02.01.2012
PDF
Ä 87290 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 87290 / 2
21.04.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 87290
24.03.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes