OÜ Ruksis Invest

Registrisse kantud Registrikood 11118236 OÜ Tallinn Registreeritud 22.03.2005
Võrdle

OÜ Ruksis Invest (OÜ), Tallinn, registrikood 11118236, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 5 000 € ja töötajaid .

Käive
5 000 €
Riiklikud maksud
2 164 €
↑ 47,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 000 €
↓ 29,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused · EMTAK 82

  • Käive · 2026 III kv 5 000 €
    tegevusala mediaan 14 685 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 227
  • Müügitulu · 2025 11 620 €
    tegevusala mediaan 3 483 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 688
  • Puhasrentaablus · 2025 127,8 %
    tegevusala mediaan 11,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 113

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 5 000 € · tegevusala mediaan 14 685 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 210 € Tegevusala mediaan: 14 047 €IV·232024 I kv Ettevõte: 180 € Tegevusala mediaan: 13 582 €2024 II kv Ettevõte: 308 € Tegevusala mediaan: 14 014 €II·242024 III kv Ettevõte: 300 € Tegevusala mediaan: 13 256 €2024 IV kv Ettevõte: 60 € Tegevusala mediaan: 14 616 €IV·242025 I kv Ettevõte: 30 € Tegevusala mediaan: 13 419 €2025 II kv Ettevõte: 7 590 € Tegevusala mediaan: 14 570 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 030 € Tegevusala mediaan: 13 911 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 039 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 308 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 894 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 000 € Tegevusala mediaan: 14 685 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 60 € Tegevusala mediaan: 14 616 €2025 I kv Ettevõte: 30 € Tegevusala mediaan: 13 419 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 590 € Tegevusala mediaan: 14 570 €2025 III kv Ettevõte: 4 030 € Tegevusala mediaan: 13 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 039 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 308 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 894 €2026 III kv Ettevõte: 5 000 € Tegevusala mediaan: 14 685 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 164 € · +47,4% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 1 577 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 155 €2024 II kv Ettevõte: 1 689 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 689 €2024 IV kv Ettevõte: 1 698 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 858 €2025 II kv Ettevõte: 1 925 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 277 €2025 IV kv Ettevõte: 1 538 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 307 €2026 II kv Ettevõte: 1 468 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 164 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 698 €2025 I kv Ettevõte: 1 858 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 925 €2025 III kv Ettevõte: 2 277 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 538 €2026 I kv Ettevõte: 1 307 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 468 €2026 III kv Ettevõte: 2 164 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 5 000 2 164 1 000 —
2026 II kv — 1 468 1 426 —
2026 I kv — 1 307 1 307 —
2025 IV kv — 1 538 1 353 —
2025 III kv 4 030 2 277 1 353 —
2025 II kv 7 590 1 925 1 585 —
2025 I kv 30 1 858 1 632 —
2024 IV kv 60 1 698 1 492 —
2024 III kv 300 1 689 1 527 —
2024 II kv 308 1 689 1 527 —
2024 I kv 180 4 155 2 241 —
2023 IV kv 210 1 577 1 411 —
2023 III kv 190 1 577 1 411 —
2023 II kv 22 920 7 095 1 787 —
2023 I kv 15 260 8 221 2 652 —
2022 IV kv 60 3 219 1 823 —
2022 III kv 260 4 597 2 237 —
2022 II kv 100 2 969 1 748 —
2022 I kv — 1 467 1 296 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 11 620 € · +1 455,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 483 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 45 000 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 5 000 € Tegevusala mediaan: 3 140 €20202021 Ettevõte: 55 530 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 15 460 € Tegevusala mediaan: 3 000 €20222023 Ettevõte: 23 670 € Tegevusala mediaan: 3 062 €20232024 Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 3 141 €20242025 Ettevõte: 11 620 € Tegevusala mediaan: 3 483 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 45 000 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 5 000 € Tegevusala mediaan: 3 140 €2021 Ettevõte: 55 530 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 15 460 € Tegevusala mediaan: 3 000 €2023 Ettevõte: 23 670 € Tegevusala mediaan: 3 062 €20232024 Ettevõte: 747 € Tegevusala mediaan: 3 141 €2025 Ettevõte: 11 620 € Tegevusala mediaan: 3 483 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 14 851 € · −65,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
-10001002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -67 510 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -29 433 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -75 385 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 222 629 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: -13 902 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 43 170 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 14 851 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-10001002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -67 510 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -29 433 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -75 385 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 222 629 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: -13 902 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 43 170 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 14 851 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 127,8 % · tegevusala mediaan 11,2 % · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
-1 000-50005001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -150,0 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: -588,7 % Tegevusala mediaan: 13,9 %20202021 Ettevõte: -135,8 % Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: 1 440,0 % Tegevusala mediaan: 12,6 %20222023 Ettevõte: -58,7 % Tegevusala mediaan: 12,8 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %20242025 Ettevõte: 127,8 % Tegevusala mediaan: 11,2 %2025-1 000-50005001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -150,0 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: -588,7 % Tegevusala mediaan: 13,9 %2021 Ettevõte: -135,8 % Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: 1 440,0 % Tegevusala mediaan: 12,6 %2023 Ettevõte: -58,7 % Tegevusala mediaan: 12,8 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,8 %2025 Ettevõte: 127,8 % Tegevusala mediaan: 11,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 874 235 € · +6,3% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 519 425 €20192020 Ettevõte: 476 071 €20202021 Ettevõte: 526 984 €20212022 Ettevõte: 775 411 €20222023 Ettevõte: 754 090 €20232024 Ettevõte: 822 777 €20242025 Ettevõte: 874 235 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 519 425 €20192020 Ettevõte: 476 071 €2021 Ettevõte: 526 984 €20212022 Ettevõte: 775 411 €2023 Ettevõte: 754 090 €20232024 Ettevõte: 822 777 €2025 Ettevõte: 874 235 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 575 722 € · +2,6% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 485 748 €20192020 Ettevõte: 456 315 €20202021 Ettevõte: 368 430 €20212022 Ettevõte: 559 560 €20222023 Ettevõte: 523 077 €20232024 Ettevõte: 560 870 €20242025 Ettevõte: 575 722 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 485 748 €20192020 Ettevõte: 456 315 €2021 Ettevõte: 368 430 €20212022 Ettevõte: 559 560 €2023 Ettevõte: 523 077 €20232024 Ettevõte: 560 870 €2025 Ettevõte: 575 722 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 11 620 14 851 13 087 874 235 575 722 1
2024 747 43 170 11 571 822 777 560 870 1
2023 23 670 -13 902 10 438 754 090 523 077 1
2022 15 460 222 629 11 692 775 411 559 560 1
2021 55 530 -75 385 9 321 526 984 368 430 1
2020 5 000 -29 433 8 618 476 071 456 315 1
2019 45 000 -67 510 8 618 519 425 485 748 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
127,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
65,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
34,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,12
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
11 620 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 091 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.09.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 16.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 82991Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10087187 / M3
01.09.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 01.10.2026 Puudused kõrvaldatud
29.09.2026
PDF
Ä 10087187 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10087187 / M2
20.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 20.05.2021 Puudused kõrvaldatud
13.05.2021
PDF
Ä 10087187 / 9
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10087187 / 8
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10087187 / 7
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10087187 / 6
28.12.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
16.01.2012
PDF
Ä 87187 / 5
05.12.2008
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2008
PDF
Ä 87187 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF
Ä 87187 / 3
13.10.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 87187 / 2
19.09.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 87187 / M1
22.08.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 22.09.2005 Jõustunud PDF
Ä 87187
22.03.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes