OÜ OTEPÄÄ EHITUSGRUPP

Registrisse kantud Registrikood 11106842 OÜ Otepää küla Registreeritud 24.03.2005
Võrdle

OÜ OTEPÄÄ EHITUSGRUPP (OÜ), Otepää küla, registrikood 11106842, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 585 565 € ja töötajaid 28.

Käive
585 565 €
↓ 17,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
99 819 €
↓ 26,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
52 782 €
↑ 10,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
28
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 585 565 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 885 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 2 mln €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 2,4 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 585 565 € · −17,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002023 IV kv Ettevõte: 830 577 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 281 088 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 844 474 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 788 414 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 634 679 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 459 870 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 412 308 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 646 629 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 560 059 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 279 984 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 710 458 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 585 565 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 634 679 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 459 870 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 412 308 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 646 629 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 560 059 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 279 984 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 710 458 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 585 565 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 885 € · +14,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 435 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 381 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 1 326 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 780 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 1 746 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 812 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 1 691 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 926 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 1 986 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 681 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 1 653 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 885 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 746 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 1 812 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 691 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 1 926 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 986 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 1 681 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 653 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 1 885 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 28 · −3,4% võrreldes 2026 II kv
0102030402023 IV kv Ettevõte: 30IV·232024 I kv Ettevõte: 312024 II kv Ettevõte: 33II·242024 III kv Ettevõte: 302024 IV kv Ettevõte: 30IV·242025 I kv Ettevõte: 292025 II kv Ettevõte: 30II·252025 III kv Ettevõte: 302025 IV kv Ettevõte: 30IV·252026 I kv Ettevõte: 302026 II kv Ettevõte: 29II·262026 III kv Ettevõte: 28III·2601020302024 IV kv Ettevõte: 302025 I kv Ettevõte: 29I·252025 II kv Ettevõte: 302025 III kv Ettevõte: 30III·252025 IV kv Ettevõte: 302026 I kv Ettevõte: 30I·262026 II kv Ettevõte: 292026 III kv Ettevõte: 28III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 99 819 € · −26,8% võrreldes 2026 II kv
0501001502023 IV kv Ettevõte: 73 653 €IV·232024 I kv Ettevõte: 41 936 €2024 II kv Ettevõte: 67 729 €II·242024 III kv Ettevõte: 140 495 €2024 IV kv Ettevõte: 71 136 €IV·242025 I kv Ettevõte: 81 897 €2025 II kv Ettevõte: 75 334 €II·252025 III kv Ettevõte: 120 571 €2025 IV kv Ettevõte: 108 771 €IV·252026 I kv Ettevõte: 72 354 €2026 II kv Ettevõte: 136 285 €II·262026 III kv Ettevõte: 99 819 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 71 136 €2025 I kv Ettevõte: 81 897 €I·252025 II kv Ettevõte: 75 334 €2025 III kv Ettevõte: 120 571 €III·252025 IV kv Ettevõte: 108 771 €2026 I kv Ettevõte: 72 354 €I·262026 II kv Ettevõte: 136 285 €2026 III kv Ettevõte: 99 819 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 585 565 99 819 52 782 28
2026 II kv 710 458 136 285 47 943 29
2026 I kv 279 984 72 354 50 440 30
2025 IV kv 560 059 108 771 59 579 30
2025 III kv 646 629 120 571 57 779 30
2025 II kv 412 308 75 334 50 744 30
2025 I kv 459 870 81 897 52 544 29
2024 IV kv 634 679 71 136 52 391 30
2024 III kv 788 414 140 495 53 388 30
2024 II kv 844 474 67 729 43 771 33
2024 I kv 281 088 41 936 42 818 31
2023 IV kv 830 577 73 653 43 052 30
2023 III kv 939 701 162 393 45 393 31
2023 II kv 791 684 124 572 40 298 31
2023 I kv 452 116 59 807 37 844 32
2022 IV kv 877 108 127 797 41 125 32
2022 III kv 682 414 91 292 38 566 31
2022 II kv 430 154 58 770 31 013 30
2022 I kv 385 668 46 995 26 820 27
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
628 €
Käive töötaja kohta kvartalis
20 913 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 955 328 € · −16,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 915 864 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 2 352 056 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 2 315 016 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 2 024 335 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 2 570 894 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 2 341 801 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 1 955 328 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 915 864 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 2 352 056 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 2 315 016 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 2 024 335 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 2 570 894 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 2 341 801 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 1 955 328 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 47 106 € · −78,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 57 487 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 282 390 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 242 423 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 197 418 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 524 907 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 214 293 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 47 106 € Tegevusala mediaan: 411 €202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 57 487 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 282 390 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 242 423 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 197 418 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 524 907 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 214 293 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 47 106 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,4 % · −6,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 12,0 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 10,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 9,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 20,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %202505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 12,0 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 10,5 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 9,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 20,4 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 4 060 851 € · −4,2% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 422 049 €20192020 Ettevõte: 2 899 566 €20202021 Ettevõte: 2 630 908 €20212022 Ettevõte: 2 971 911 €20222023 Ettevõte: 3 478 526 €20232024 Ettevõte: 4 238 547 €20242025 Ettevõte: 4 060 851 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 422 049 €20192020 Ettevõte: 2 899 566 €2021 Ettevõte: 2 630 908 €20212022 Ettevõte: 2 971 911 €2023 Ettevõte: 3 478 526 €20232024 Ettevõte: 4 238 547 €2025 Ettevõte: 4 060 851 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 3 409 297 € · +1,4% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 900 760 €20192020 Ettevõte: 2 183 150 €20202021 Ettevõte: 2 425 573 €20212022 Ettevõte: 2 622 991 €20222023 Ettevõte: 3 147 898 €20232024 Ettevõte: 3 362 191 €20242025 Ettevõte: 3 409 297 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 900 760 €20192020 Ettevõte: 2 183 150 €2021 Ettevõte: 2 425 573 €20212022 Ettevõte: 2 622 991 €2023 Ettevõte: 3 147 898 €20232024 Ettevõte: 3 362 191 €2025 Ettevõte: 3 409 297 €2025
Töötajad 2025: 30 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 29 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 29 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 220250102030402018 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 29 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 29 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 955 328 47 106 602 142 4 060 851 3 409 297 30
2024 2 341 801 214 293 554 480 4 238 547 3 362 191 30
2023 2 570 894 524 907 497 182 3 478 526 3 147 898 32
2022 2 024 335 197 418 425 191 2 971 911 2 622 991 31
2021 2 315 016 242 423 355 862 2 630 908 2 425 573 29
2020 2 352 056 282 390 383 492 2 899 566 2 183 150 29
2019 1 915 864 57 487 386 810 2 422 049 1 900 760 27
2018 — — — — — 27
2017 — — — — — 30
2016 — — — — — 30
2015 — — — — — 30
2014 — — — — — 26
2013 — — — — — 26
2012 — — — — — 23
2011 — — — — — 14
2010 — — — — — 14
2009 — — — — — 23
2008 — — — — — 22
2006 — — — — — 9
2005 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
84,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
16,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,23
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
65 178 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 673 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.09.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.09.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 04.09.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 18.11.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.09.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 25.08.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.10.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
2 58 500 € Swedbank AS 09.05.2022 – kehtib
1 650 000 EEK aktsiaselts Hansapank 05.04.2007 – kehtib

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 23631Valmis betoonisegu tootmine
  • 35141Elektrienergia jaotus
  • 52269Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20028603 / M5
31.08.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 02.10.2026 Puudused kõrvaldatud
30.09.2026
PDF
Ä 20028603 / M4
17.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 17.09.2025 Puudused kõrvaldatud
19.09.2025
PDF
Ä 20028603 / M3
07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 06.08.2024 Puudused kõrvaldatud
07.09.2024
PDF
Ä 20028603 / M2
26.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 26.10.2023 Puudused kõrvaldatud
26.11.2023
PDF
Ä 20028603 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
K 20028603 / 6
09.05.2022
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
09.05.2022
PDF
Ä 20028603 / 5
08.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.02.2018
PDF
Ä 20028603 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20028603 / 3
28.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
28.12.2011
PDF
Ä 28603 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
23.12.2008
PDF
K 38307
05.04.2007
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
05.04.2007
PDF
Ä 28603 / M1
28.03.2005
Lõivu tagastamise määrus Jõustunud PDF
Ä 28603
23.03.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes