Estiko Kinnisvarahaldus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11106552 OÜ Tartu linn Registreeritud 21.03.2005
Võrdle

Estiko Kinnisvarahaldus OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 11106552, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 24 240 € ja töötajaid 2.

Käive
24 240 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
11 088 €
↑ 3,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
6 417 €
↑ 2,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 24 240 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 209 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 96 960 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 19,5 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 24 240 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 20 205 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 21 464 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 23 560 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 22 559 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 22 099 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 23 515 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 24 426 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 24 240 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 24 363 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 24 240 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 24 240 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 24 240 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 22 099 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 23 515 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 24 426 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 24 240 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 24 363 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 24 240 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 24 240 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 24 240 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 209 € · +2,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 935 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 353 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 3 163 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 652 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 2 851 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 396 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 3 241 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 681 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 2 915 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 433 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 3 133 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 209 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 851 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 3 396 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 241 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 2 681 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 915 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 3 433 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 133 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 3 209 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 11 088 € · +3,0% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 8 881 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 673 €2024 II kv Ettevõte: 10 086 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 157 €2024 IV kv Ettevõte: 9 476 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 811 €2025 II kv Ettevõte: 10 766 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 076 €2025 IV kv Ettevõte: 10 575 €IV·252026 I kv Ettevõte: 11 400 €2026 II kv Ettevõte: 10 760 €II·262026 III kv Ettevõte: 11 088 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 9 476 €2025 I kv Ettevõte: 10 811 €I·252025 II kv Ettevõte: 10 766 €2025 III kv Ettevõte: 10 076 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 575 €2026 I kv Ettevõte: 11 400 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 760 €2026 III kv Ettevõte: 11 088 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 24 240 11 088 6 417 2
2026 II kv 24 240 10 760 6 266 2
2026 I kv 24 240 11 400 6 866 2
2025 IV kv 24 363 10 575 5 830 2
2025 III kv 24 240 10 076 5 362 2
2025 II kv 24 426 10 766 6 482 2
2025 I kv 23 515 10 811 6 791 2
2024 IV kv 22 099 9 476 5 702 2
2024 III kv 22 559 9 157 5 303 2
2024 II kv 23 560 10 086 6 325 2
2024 I kv 21 464 9 673 6 705 2
2023 IV kv 20 205 8 881 5 870 2
2023 III kv 20 205 8 859 5 804 2
2023 II kv 20 225 8 567 5 489 2
2023 I kv 20 656 8 203 5 103 2
2022 IV kv 20 428 8 414 5 396 2
2022 III kv 20 578 8 164 5 076 2
2022 II kv 20 233 8 203 5 121 2
2022 I kv 20 205 9 110 6 281 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 070 €
Käive töötaja kohta kvartalis
12 120 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 96 960 € · +9,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 77 675 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 85 296 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 72 738 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 80 820 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 80 820 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 88 260 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 96 960 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 77 675 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 85 296 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 72 738 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 80 820 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 80 820 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 88 260 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 96 960 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 18 896 € · +114,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -28 078 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 100 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -142 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 13 405 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 4 534 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 8 814 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 18 896 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-30 000-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -28 078 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 1 100 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -142 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 13 405 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 4 534 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 8 814 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 18 896 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 19,5 % · +9,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -36,1 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 10,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 19,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-40-200202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -36,1 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 5,6 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 10,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 19,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 205 142 € · +10,1% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 158 688 €20192020 Ettevõte: 158 791 €20202021 Ettevõte: 158 786 €20212022 Ettevõte: 169 697 €20222023 Ettevõte: 177 691 €20232024 Ettevõte: 186 366 €20242025 Ettevõte: 205 142 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 158 688 €20192020 Ettevõte: 158 791 €2021 Ettevõte: 158 786 €20212022 Ettevõte: 169 697 €2023 Ettevõte: 177 691 €20232024 Ettevõte: 186 366 €2025 Ettevõte: 205 142 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 187 585 € · +11,2% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 140 978 €20192020 Ettevõte: 142 077 €20202021 Ettevõte: 141 936 €20212022 Ettevõte: 155 341 €20222023 Ettevõte: 159 875 €20232024 Ettevõte: 168 689 €20242025 Ettevõte: 187 585 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 140 978 €20192020 Ettevõte: 142 077 €2021 Ettevõte: 141 936 €20212022 Ettevõte: 155 341 €2023 Ettevõte: 159 875 €20232024 Ettevõte: 168 689 €2025 Ettevõte: 187 585 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025012342018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 96 960 18 896 58 271 205 142 187 585 2
2024 88 260 8 814 57 629 186 366 168 689 2
2023 80 820 4 534 57 991 177 691 159 875 2
2022 80 820 13 405 49 106 169 697 155 341 2
2021 72 738 -142 59 738 158 786 141 936 3
2020 85 296 1 100 70 233 158 791 142 077 3
2019 77 675 -28 078 79 297 158 688 140 978 4
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 5
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 7
2006 — — — — — 10
2005 — — — — — 7

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
19,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
10,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
9,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
91,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
11,60
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
48 480 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 428 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68329Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20028585 / 15
04.02.2025
Muutmiskanne Jõustunud
04.02.2025
PDF
Ä 20028585 / 14
29.07.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
29.07.2024
PDF
Ä 20028585 / 13
11.06.2024
Muutmiskanne Jõustunud
11.06.2024
PDF
Ä 20028585 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20028585 / 11
12.06.2020
Muutmiskanne Jõustunud
12.06.2020
PDF
Ä 20028585 / 10
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20028585 / 9
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 20028585 / 8
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20028585 / 7
30.09.2011
Muutmiskanne Jõustunud
30.09.2011
PDF
Ä 20028585 / 6
09.09.2010
Muutmiskanne Jõustunud
09.09.2010
PDF
Ä 28585 / 5
30.01.2009
Muutmiskanne Jõustunud
30.01.2009
PDF
Ä 28585 / M2
27.01.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.02.2009 Jõustunud
27.01.2009
PDF
Ä 28585 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 28585 / 3
21.08.2007
Muutmiskanne Jõustunud
21.08.2007
PDF
Ä 28585 / 2
15.03.2006
Muutmiskanne Jõustunud
15.03.2006
PDF
Ä 28585 / M1
28.02.2006
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 29.04.2006 Jõustunud
28.02.2006
PDF
Ä 28585
18.03.2005
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes