Osaühing Tarvas Invest
Registrisse kantud Registrikood 11090259
OÜ Sõmeru alevik Registreeritud 21.03.2005
Võrdle
Osaühing Tarvas Invest (OÜ), Sõmeru alevik, registrikood 11090259, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 512 200 € ja töötajaid 29.
Käive
1 512 200 €
↓ 9,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
79 550 €
↓ 25,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
39 428 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
29
+1 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49
Käive · 2026 III kv 1,5 mln €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 360 €
parem kui 62% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
Müügitulu · 2025 4,4 mln €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
Puhasrentaablus · 2025 1,4 %
parem kui 42% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 1 512 200 € · −9,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 360 € · −3,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 29 · +3,6% võrreldes 2026 II kv
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 79 550 € · −25,9% võrreldes 2026 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 4 449 998 € · +4,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 61 560 € · −13,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 1,4 % · −0,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, tuh € 2025: 3 575 875 € · +6,2% võrreldes 2024
Omakapital, tuh € 2025: 1 518 260 € · +4,2% võrreldes 2024
Töötajad 2025: 27 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
| Aasta |
Periood |
Esitatud |
Aruanne |
Dokumendid |
| 2025 |
01.01.2025 – 31.12.2025 |
30.06.2026 |
Konsolideerimata · auditeeritud |
e-Äriregister |
| 2024 |
01.01.2024 – 31.12.2024 |
30.06.2025 |
Konsolideerimata · auditeeritud |
e-Äriregister |
| 2023 |
01.01.2023 – 31.12.2023 |
30.06.2024 |
Konsolideerimata · auditeeritud |
e-Äriregister |
| 2022 |
01.01.2022 – 31.12.2022 |
30.06.2023 |
Konsolideerimata · auditeeritud |
e-Äriregister |
| 2021 |
01.01.2021 – 31.12.2021 |
07.07.2022 |
Konsolideerimata · auditeeritud |
e-Äriregister |
| 2020 |
01.01.2020 – 31.12.2020 |
25.06.2021 |
Konsolideerimata · auditeeritud |
e-Äriregister |
| 2019 |
01.01.2019 – 31.12.2019 |
17.06.2020 |
Konsolideerimata · auditeeritud |
e-Äriregister |
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegevusalad (EMTAK)
- 49411Kaubavedu maanteel
Põhitegevus
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes