TÜ Astridi Rehkendus

Registrisse kantud Registrikood 11087524 TÜ Sulupere küla Registreeritud 02.12.2004
Võrdle

TÜ Astridi Rehkendus (TÜ), Sulupere küla, registrikood 11087524, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 5 330 € ja töötajaid 1.

Käive
5 330 €
↑ 7,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 252 €
↑ 19,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
478 €
↑ 179,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Käive · 2026 III kv 5 330 €
    tegevusala mediaan 9 740 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 327
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 478 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2025 20 298 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 13,5 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 5 330 € · +7,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 740 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 4 300 € Tegevusala mediaan: 8 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 209 € Tegevusala mediaan: 8 662 €2024 II kv Ettevõte: 4 383 € Tegevusala mediaan: 9 055 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 533 € Tegevusala mediaan: 9 026 €2024 IV kv Ettevõte: 4 333 € Tegevusala mediaan: 8 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 983 € Tegevusala mediaan: 8 739 €2025 II kv Ettevõte: 3 983 € Tegevusala mediaan: 8 935 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 538 € Tegevusala mediaan: 9 025 €2025 IV kv Ettevõte: 4 943 € Tegevusala mediaan: 8 820 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 475 € Tegevusala mediaan: 9 182 €2026 II kv Ettevõte: 4 943 € Tegevusala mediaan: 9 921 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 330 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 4 333 € Tegevusala mediaan: 8 663 €2025 I kv Ettevõte: 3 983 € Tegevusala mediaan: 8 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 983 € Tegevusala mediaan: 8 935 €2025 III kv Ettevõte: 6 538 € Tegevusala mediaan: 9 025 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 943 € Tegevusala mediaan: 8 820 €2026 I kv Ettevõte: 5 475 € Tegevusala mediaan: 9 182 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 943 € Tegevusala mediaan: 9 921 €2026 III kv Ettevõte: 5 330 € Tegevusala mediaan: 9 740 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 478 € · +179,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 171 € Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 478 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 171 € Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 478 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 252 € · +19,7% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 459 €IV·232024 I kv Ettevõte: 194 €2024 II kv Ettevõte: 604 €II·242024 III kv Ettevõte: 466 €2024 IV kv Ettevõte: 438 €IV·242025 I kv Ettevõte: 463 €2025 II kv Ettevõte: 363 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 009 €2025 IV kv Ettevõte: 806 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 161 €2026 II kv Ettevõte: 1 046 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 252 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 438 €2025 I kv Ettevõte: 463 €I·252025 II kv Ettevõte: 363 €2025 III kv Ettevõte: 1 009 €III·252025 IV kv Ettevõte: 806 €2026 I kv Ettevõte: 1 161 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 046 €2026 III kv Ettevõte: 1 252 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 5 330 1 252 478 1
2026 II kv 4 943 1 046 171 1
2026 I kv 5 475 1 161 — —
2025 IV kv 4 943 806 — —
2025 III kv 6 538 1 009 — —
2025 II kv 3 983 363 — —
2025 I kv 3 983 463 — —
2024 IV kv 4 333 438 — —
2024 III kv 3 533 466 — —
2024 II kv 4 383 604 — —
2024 I kv 4 209 194 — —
2023 IV kv 4 300 459 — —
2023 III kv 4 233 152 — —
2023 II kv 4 200 241 — —
2023 I kv 4 200 — — —
2022 IV kv 4 200 248 — —
2022 III kv 10 200 1 887 — —
2022 II kv 36 064 4 950 — —
2022 I kv — 59 — —
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
159 €
Käive töötaja kohta kvartalis
5 330 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 20 298 € · +24,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 18 174 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 19 368 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 19 210 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 56 064 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 16 967 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 16 351 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 20 298 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 18 174 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 19 368 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 19 210 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 56 064 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 16 967 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 16 351 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 20 298 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 738 € · +211,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 892 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: -3 740 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: 4 560 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 26 813 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: -6 959 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -2 447 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: 2 738 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 892 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: -3 740 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: 4 560 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 26 813 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: -6 959 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -2 447 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: 2 738 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 13,5 % · +28,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
-60-40-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: -19,3 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: 23,7 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 47,8 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: -41,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -15,0 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: 13,5 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025-60-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: -19,3 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: 23,7 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 47,8 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: -41,0 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -15,0 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: 13,5 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 32 468 € · +1,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 16 072 €20192020 Ettevõte: 14 882 €20202021 Ettevõte: 16 112 €20212022 Ettevõte: 43 201 €20222023 Ettevõte: 33 362 €20232024 Ettevõte: 32 161 €20242025 Ettevõte: 32 468 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 16 072 €20192020 Ettevõte: 14 882 €2021 Ettevõte: 16 112 €20212022 Ettevõte: 43 201 €2023 Ettevõte: 33 362 €20232024 Ettevõte: 32 161 €2025 Ettevõte: 32 468 €2025
Omakapital, € 2025: 31 800 € · +9,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 10 834 €20192020 Ettevõte: 7 094 €20202021 Ettevõte: 11 654 €20212022 Ettevõte: 38 467 €20222023 Ettevõte: 31 508 €20232024 Ettevõte: 29 061 €20242025 Ettevõte: 31 800 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 10 834 €20192020 Ettevõte: 7 094 €2021 Ettevõte: 11 654 €20212022 Ettevõte: 38 467 €2023 Ettevõte: 31 508 €20232024 Ettevõte: 29 061 €2025 Ettevõte: 31 800 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 20 298 2 738 0 32 468 31 800 0
2024 16 351 -2 447 0 32 161 29 061 0
2023 16 967 -6 959 0 33 362 31 508 0
2022 56 064 26 813 0 43 201 38 467 0
2021 19 210 4 560 0 16 112 11 654 0
2020 19 368 -3 740 0 14 882 7 094 0
2019 18 174 892 0 16 072 10 834 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
13,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
8,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
33,16
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 21.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 23.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Täisühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga esindama õigustatud isik

Täisühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga täisosanik.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30023051 / 7
28.02.2025
Muutmiskanne Jõustunud
28.02.2025
PDF
Ä 30023051 / 6
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30023051 / 5
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30023051 / 4
22.06.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
22.06.2012
PDF
Ä 30023051 / 3
03.05.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.05.2010
PDF
Ä 84682 / 2
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 23051
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 84682
02.12.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes