osaühing Katikelli Pesumaja

Registrisse kantud Registrikood 11084879 OÜ Paide linn Registreeritud 18.11.2004
Võrdle

osaühing Katikelli Pesumaja (OÜ), Paide linn, registrikood 11084879, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 35 295 € ja töötajaid 3.

Käive
35 295 €
↑ 7,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
9 970 €
↑ 10,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
4 153 €
↑ 15,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Käive · 2026 III kv 35 295 €
    tegevusala mediaan 10 820 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 571
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 384 €
    tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
  • Müügitulu · 2025 236 095 €
    tegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
  • Puhasrentaablus · 2025 21,9 %
    tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 35 295 € · +7,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 10 820 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 39 817 € Tegevusala mediaan: 10 113 €IV·232024 I kv Ettevõte: 38 052 € Tegevusala mediaan: 9 587 €2024 II kv Ettevõte: 47 150 € Tegevusala mediaan: 10 155 €II·242024 III kv Ettevõte: 65 057 € Tegevusala mediaan: 10 861 €2024 IV kv Ettevõte: 49 002 € Tegevusala mediaan: 10 724 €IV·242025 I kv Ettevõte: 42 971 € Tegevusala mediaan: 10 117 €2025 II kv Ettevõte: 53 500 € Tegevusala mediaan: 10 474 €II·252025 III kv Ettevõte: 73 238 € Tegevusala mediaan: 10 767 €2025 IV kv Ettevõte: 67 917 € Tegevusala mediaan: 10 574 €IV·252026 I kv Ettevõte: 47 026 € Tegevusala mediaan: 10 260 €2026 II kv Ettevõte: 32 928 € Tegevusala mediaan: 10 309 €II·262026 III kv Ettevõte: 35 295 € Tegevusala mediaan: 10 820 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 49 002 € Tegevusala mediaan: 10 724 €2025 I kv Ettevõte: 42 971 € Tegevusala mediaan: 10 117 €I·252025 II kv Ettevõte: 53 500 € Tegevusala mediaan: 10 474 €2025 III kv Ettevõte: 73 238 € Tegevusala mediaan: 10 767 €III·252025 IV kv Ettevõte: 67 917 € Tegevusala mediaan: 10 574 €2026 I kv Ettevõte: 47 026 € Tegevusala mediaan: 10 260 €I·262026 II kv Ettevõte: 32 928 € Tegevusala mediaan: 10 309 €2026 III kv Ettevõte: 35 295 € Tegevusala mediaan: 10 820 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 384 € · +15,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 1 669 € Tegevusala mediaan: 734 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 235 € Tegevusala mediaan: 769 €2024 II kv Ettevõte: 986 € Tegevusala mediaan: 806 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 312 € Tegevusala mediaan: 806 €2024 IV kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 806 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 416 € Tegevusala mediaan: 863 €2025 II kv Ettevõte: 1 352 € Tegevusala mediaan: 899 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 069 € Tegevusala mediaan: 922 €2025 IV kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 903 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 141 € Tegevusala mediaan: 921 €2026 II kv Ettevõte: 1 195 € Tegevusala mediaan: 937 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 384 € Tegevusala mediaan: 969 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 806 €2025 I kv Ettevõte: 1 416 € Tegevusala mediaan: 863 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 352 € Tegevusala mediaan: 899 €2025 III kv Ettevõte: 1 069 € Tegevusala mediaan: 922 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 795 € Tegevusala mediaan: 903 €2026 I kv Ettevõte: 5 141 € Tegevusala mediaan: 921 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 195 € Tegevusala mediaan: 937 €2026 III kv Ettevõte: 1 384 € Tegevusala mediaan: 969 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 52024 II kv Ettevõte: 6II·242024 III kv Ettevõte: 62024 IV kv Ettevõte: 5IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 6II·252025 III kv Ettevõte: 72025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·26024682024 IV kv Ettevõte: 52025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 62025 III kv Ettevõte: 7III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 9 970 € · +10,0% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 11 140 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 332 €2024 II kv Ettevõte: 8 491 €II·242024 III kv Ettevõte: 16 908 €2024 IV kv Ettevõte: 11 499 €IV·242025 I kv Ettevõte: 12 957 €2025 II kv Ettevõte: 12 120 €II·252025 III kv Ettevõte: 21 055 €2025 IV kv Ettevõte: 18 278 €IV·252026 I kv Ettevõte: 16 125 €2026 II kv Ettevõte: 9 060 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 970 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 11 499 €2025 I kv Ettevõte: 12 957 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 120 €2025 III kv Ettevõte: 21 055 €III·252025 IV kv Ettevõte: 18 278 €2026 I kv Ettevõte: 16 125 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 060 €2026 III kv Ettevõte: 9 970 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 35 295 9 970 4 153 3
2026 II kv 32 928 9 060 3 584 3
2026 I kv 47 026 16 125 10 281 2
2025 IV kv 67 917 18 278 8 977 5
2025 III kv 73 238 21 055 7 483 7
2025 II kv 53 500 12 120 8 114 6
2025 I kv 42 971 12 957 7 079 5
2024 IV kv 49 002 11 499 8 977 5
2024 III kv 65 057 16 908 7 871 6
2024 II kv 47 150 8 491 5 916 6
2024 I kv 38 052 8 332 6 173 5
2023 IV kv 39 817 11 140 6 675 4
2023 III kv 56 985 14 170 7 288 6
2023 II kv 38 006 10 291 5 793 6
2023 I kv 34 861 10 357 5 890 6
2022 IV kv 41 522 10 601 5 684 6
2022 III kv 48 370 15 446 8 273 5
2022 II kv 31 795 9 256 4 654 7
2022 I kv 25 836 8 104 4 652 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
461 €
Käive töötaja kohta kvartalis
11 765 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 236 095 € · +17,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 249 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 116 200 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 100 707 € Tegevusala mediaan: 5 869 €20202021 Ettevõte: 115 421 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 148 998 € Tegevusala mediaan: 6 970 €20222023 Ettevõte: 169 164 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 201 546 € Tegevusala mediaan: 7 630 €20242025 Ettevõte: 236 095 € Tegevusala mediaan: 8 249 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 116 200 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 100 707 € Tegevusala mediaan: 5 869 €2021 Ettevõte: 115 421 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 148 998 € Tegevusala mediaan: 6 970 €2023 Ettevõte: 169 164 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 201 546 € Tegevusala mediaan: 7 630 €2025 Ettevõte: 236 095 € Tegevusala mediaan: 8 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 51 763 € · +29,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 12 071 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: 14 604 € Tegevusala mediaan: 24 €20202021 Ettevõte: 18 950 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 32 335 € Tegevusala mediaan: 47 €20222023 Ettevõte: 18 778 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 39 956 € Tegevusala mediaan: 26 €20242025 Ettevõte: 51 763 € Tegevusala mediaan: 29 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 12 071 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: 14 604 € Tegevusala mediaan: 24 €2021 Ettevõte: 18 950 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 32 335 € Tegevusala mediaan: 47 €2023 Ettevõte: 18 778 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 39 956 € Tegevusala mediaan: 26 €2025 Ettevõte: 51 763 € Tegevusala mediaan: 29 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 21,9 % · +2,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: 14,5 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20202021 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 21,7 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20222023 Ettevõte: 11,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 19,8 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: 21,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %202505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: 14,5 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2021 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 21,7 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2023 Ettevõte: 11,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 19,8 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: 21,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 286 813 € · −1,5% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 101 730 €20192020 Ettevõte: 114 832 €20202021 Ettevõte: 134 966 €20212022 Ettevõte: 171 411 €20222023 Ettevõte: 192 852 €20232024 Ettevõte: 291 246 €20242025 Ettevõte: 286 813 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 101 730 €20192020 Ettevõte: 114 832 €2021 Ettevõte: 134 966 €20212022 Ettevõte: 171 411 €2023 Ettevõte: 192 852 €20232024 Ettevõte: 291 246 €2025 Ettevõte: 286 813 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 267 951 € · +23,9% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 91 184 €20192020 Ettevõte: 105 788 €20202021 Ettevõte: 124 738 €20212022 Ettevõte: 157 455 €20222023 Ettevõte: 176 233 €20232024 Ettevõte: 216 189 €20242025 Ettevõte: 267 951 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 91 184 €20192020 Ettevõte: 105 788 €2021 Ettevõte: 124 738 €20212022 Ettevõte: 157 455 €2023 Ettevõte: 176 233 €20232024 Ettevõte: 216 189 €2025 Ettevõte: 267 951 €2025
Töötajad 2025: 4 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 1202502462018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 236 095 51 763 91 308 286 813 267 951 4
2024 201 546 39 956 82 727 291 246 216 189 4
2023 169 164 18 778 72 629 192 852 176 233 4
2022 148 998 32 335 63 400 171 411 157 455 5
2021 115 421 18 950 53 189 134 966 124 738 5
2020 100 707 14 604 43 960 114 832 105 788 5
2019 116 200 12 071 58 486 101 730 91 184 6
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 5
2016 — — — — — 5
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 4
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 4
2009 — — — — — 4
2008 — — — — — 6
2007 — — — — — 4
2006 — — — — — 2
2005 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
21,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
19,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
18,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
93,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
6,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,71
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
59 024 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 902 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 14.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 17.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 20.01.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96101Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus Põhitegevus
  • 47121Muu spetsialiseerimata jaemüük
  • 81211Hoonete üldpuhastus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30028647 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30028647 / 8
20.05.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
20.05.2019
PDF
Ä 30028647 / 7
15.05.2019
Muutmiskanne Jõustunud
15.05.2019
PDF
Ä 30028647 / M2
09.05.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.05.2019 Puudused kõrvaldatud
15.05.2019
PDF
Ä 30028647 / 6
19.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.06.2018
PDF
Ä 30028647 / M1
21.05.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.06.2018 Jõustunud
21.05.2018
PDF
Ä 30028647 / 5
07.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.02.2018
PDF
Ä 30028647 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30028647 / 3
10.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
10.01.2012
PDF
Ä 28647 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF
Ä 84353 / 2
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 28647
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 84353
18.11.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes