osaühing EDVARD LOBODA HAMBARAVI

Registrisse kantud Registrikood 11079542 OÜ Tallinn Registreeritud 19.10.2004
Võrdle

osaühing EDVARD LOBODA HAMBARAVI (OÜ), Tallinn, registrikood 11079542, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hambaravi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 71 852 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
4 512 €
↑ 0,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
4 980 €
↑ 0,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 490 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 71 852 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 1,5 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 490 € · +0,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 1 928 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 048 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 2 162 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 151 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 2 136 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 411 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 2 560 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 700 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 2 561 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 646 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 2 479 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 490 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 136 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 2 411 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 560 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 2 700 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 561 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 2 646 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 479 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 2 490 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 512 € · +0,7% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 640 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 873 €2024 II kv Ettevõte: 4 086 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 065 €2024 IV kv Ettevõte: 4 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 428 €2025 II kv Ettevõte: 4 637 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 913 €2025 IV kv Ettevõte: 4 638 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 800 €2026 II kv Ettevõte: 4 480 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 512 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 035 €2025 I kv Ettevõte: 4 428 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 637 €2025 III kv Ettevõte: 4 913 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 638 €2026 I kv Ettevõte: 4 800 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 480 €2026 III kv Ettevõte: 4 512 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 4 512 4 980 2
2026 II kv — 4 480 4 957 2
2026 I kv — 4 800 5 291 2
2025 IV kv — 4 638 5 122 2
2025 III kv — 4 913 5 400 2
2025 II kv — 4 637 5 120 2
2025 I kv — 4 428 4 822 2
2024 IV kv — 4 035 4 271 2
2024 III kv — 4 065 4 301 2
2024 II kv — 4 086 4 323 2
2024 I kv — 3 873 4 096 2
2023 IV kv — 3 640 3 855 2
2023 III kv — 3 941 4 160 2
2023 II kv — 3 741 3 957 2
2023 I kv — 3 154 3 394 2
2022 IV kv — 2 905 3 151 2
2022 III kv — 3 878 4 142 2
2022 II kv — 3 213 3 465 2
2022 I kv — 3 139 3 385 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
830 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 71 852 € · −7,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 66 013 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 57 637 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 64 887 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 72 788 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 76 172 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 77 573 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 71 852 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 66 013 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 57 637 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 64 887 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 72 788 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 76 172 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 77 573 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 71 852 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 106 € · −83,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 631 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 3 805 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 4 932 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 1 536 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 267 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 6 492 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 1 071 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10 631 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 3 805 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 4 932 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 1 536 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 267 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 6 492 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,5 % · −6,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 32% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16,1 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 7,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 8,4 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16,1 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 7,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 8,4 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 83 801 € · −6,2% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 65 125 €20192020 Ettevõte: 70 671 €20202021 Ettevõte: 77 600 €20212022 Ettevõte: 81 801 €20222023 Ettevõte: 88 113 €20232024 Ettevõte: 89 371 €20242025 Ettevõte: 83 801 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 65 125 €20192020 Ettevõte: 70 671 €2021 Ettevõte: 77 600 €20212022 Ettevõte: 81 801 €2023 Ettevõte: 88 113 €20232024 Ettevõte: 89 371 €2025 Ettevõte: 83 801 €2025
Omakapital, € 2025: 53 816 € · +2,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 48 460 €20192020 Ettevõte: 39 483 €20202021 Ettevõte: 44 415 €20212022 Ettevõte: 45 951 €20222023 Ettevõte: 46 218 €20232024 Ettevõte: 52 710 €20242025 Ettevõte: 53 816 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 48 460 €20192020 Ettevõte: 39 483 €2021 Ettevõte: 44 415 €20212022 Ettevõte: 45 951 €2023 Ettevõte: 46 218 €20232024 Ettevõte: 52 710 €2025 Ettevõte: 53 816 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 71 852 1 106 48 693 83 801 53 816 2
2024 77 573 6 492 43 722 89 371 52 710 2
2023 76 172 267 42 277 88 113 46 218 2
2022 72 788 1 536 39 037 81 801 45 951 2
2021 64 887 4 932 34 775 77 600 44 415 2
2020 57 637 3 805 27 352 70 671 39 483 2
2019 66 013 10 631 25 333 65 125 48 460 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 2
2006 — — — — — 2
2005 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
64,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
35,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,87
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
35 926 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 029 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 06.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86231Hambaravi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10083711 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10083711 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10083711 / 5
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10083711 / 4
01.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2016
PDF
Ä 83711 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
30.12.2008
PDF
Ä 83711 / 2
10.11.2004
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 83711
19.10.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes