Osaühing Piimatootmise Juhtimine

Registrisse kantud Registrikood 11076420 OÜ Päidla küla Registreeritud 09.12.2004
Võrdle

Osaühing Piimatootmise Juhtimine (OÜ), Päidla küla, registrikood 11076420, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 15 690 € ja töötajaid .

Käive
15 690 €
↑ 298,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 327 €
↑ 735,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 15 690 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Müügitulu · 2025 25 973 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 25,4 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 15 690 € · +298,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 5 702 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 286 €2024 II kv Ettevõte: 10 224 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 10 012 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 460 € Tegevusala mediaan: 10 098 €2025 II kv Ettevõte: 4 996 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 007 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 10 374 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 867 €2026 II kv Ettevõte: 3 935 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 15 690 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 10 012 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 5 460 € Tegevusala mediaan: 10 098 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 996 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 5 007 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 374 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 867 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 935 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 15 690 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 327 € · +735,9% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 1 354 €II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 2 042 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 003 €2025 II kv Ettevõte: 90 €II·252025 III kv Ettevõte: 520 €2025 IV kv Ettevõte: 2 314 €IV·252026 I kv Ettevõte: 23 €2026 II kv Ettevõte: 398 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 327 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 042 €2025 I kv Ettevõte: 1 003 €I·252025 II kv Ettevõte: 90 €2025 III kv Ettevõte: 520 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 314 €2026 I kv Ettevõte: 23 €I·262026 II kv Ettevõte: 398 €2026 III kv Ettevõte: 3 327 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 15 690 3 327 — —
2026 II kv 3 935 398 — —
2026 I kv — 23 23 —
2025 IV kv 10 374 2 314 — —
2025 III kv 5 007 520 — —
2025 II kv 4 996 90 — —
2025 I kv 5 460 1 003 — —
2024 IV kv 10 012 2 042 20 —
2024 III kv — — — —
2024 II kv 10 224 1 354 — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv 5 702 671 20 —
2023 III kv 6 489 920 — —
2023 II kv 5 226 — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — 20 20 —
2022 III kv 13 891 1 387 — —
2022 II kv 11 158 2 121 — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 25 973 € · +53,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 11 403 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 3 327 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 1 229 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 25 049 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 12 191 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 16 903 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 25 973 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 11 403 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 3 327 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 1 229 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 25 049 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 12 191 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 16 903 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 25 973 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 6 601 € · +160,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
-20 000-15 000-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 181 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: -5 845 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -4 451 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 6 003 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -15 681 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -10 883 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 6 601 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-20 000-15 000-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 181 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: -5 845 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -4 451 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 6 003 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: -15 681 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -10 883 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 6 601 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 25,4 % · +89,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
-400-300-200-10001002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 27,9 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: -175,7 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -362,2 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: -128,6 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -64,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 25,4 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-400-300-200-10001002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 27,9 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: -175,7 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -362,2 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: -128,6 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -64,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 25,4 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 62 128 € · −2,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 61 715 €20192020 Ettevõte: 78 364 €20202021 Ettevõte: 76 921 €20212022 Ettevõte: 73 871 €20222023 Ettevõte: 73 214 €20232024 Ettevõte: 63 385 €20242025 Ettevõte: 62 128 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 61 715 €20192020 Ettevõte: 78 364 €2021 Ettevõte: 76 921 €20212022 Ettevõte: 73 871 €2023 Ettevõte: 73 214 €20232024 Ettevõte: 63 385 €2025 Ettevõte: 62 128 €2025
Omakapital, € 2025: 15 409 € · +75,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 39 664 €20192020 Ettevõte: 33 819 €20202021 Ettevõte: 29 368 €20212022 Ettevõte: 35 371 €20222023 Ettevõte: 19 690 €20232024 Ettevõte: 8 807 €20242025 Ettevõte: 15 409 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 39 664 €20192020 Ettevõte: 33 819 €2021 Ettevõte: 29 368 €20212022 Ettevõte: 35 371 €2023 Ettevõte: 19 690 €20232024 Ettevõte: 8 807 €2025 Ettevõte: 15 409 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 25 973 6 601 — 62 128 15 409 0
2024 16 903 -10 883 0 63 385 8 807 0
2023 12 191 -15 681 0 73 214 19 690 0
2022 25 049 6 003 0 73 871 35 371 0
2021 1 229 -4 451 0 76 921 29 368 0
2020 3 327 -5 845 0 78 364 33 819 0
2019 11 403 3 181 0 61 715 39 664 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 1
2007 — — — — — 1
2006 — — — — — 1
2005 — — — — — 1
2004 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
25,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
42,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
10,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
24,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
75,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,17
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.11.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus Põhitegevus
  • 02201Metsavarumine
  • 16111Puidu saagimine ja hööveldamine
  • 46871Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20027847 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20027847 / 6
26.06.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
26.06.2018
PDF
Ä 20027847 / 5
14.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2018
PDF
Ä 20027847 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20027847 / 3
30.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2011
PDF
Ä 27847 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
23.12.2008
PDF
Ä 27847 / M2
11.10.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 03.11.2006 Puudused kõrvaldatud
01.11.2006
PDF
Ä 27847
09.12.2004
Esmakanne Jõustunud PDF
Ä 27847 / M1
17.11.2004
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 17.01.2005 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes