Apteekide Koostöö Hulgimüük OÜ

Registrisse kantud Registrikood 11069727 OÜ Tartu linn Registreeritud 20.09.2004
Võrdle

Apteekide Koostöö Hulgimüük OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 11069727, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 632 € ja töötajaid 1.

Käive
1 632 €
↑ 2,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 718 €
↑ 28,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 640 €
↑ 31,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus ja muu infoalane tegevus · EMTAK 63

  • Käive · 2026 III kv 1 632 €
    tegevusala mediaan 17 575 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 012
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 640 €
    tegevusala mediaan 2 135 € · ettevõtteid tegevusalal: 423
  • Müügitulu · 2025 5 984 €
    tegevusala mediaan 5 110 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
  • Puhasrentaablus · 2025 5 644,2 %
    tegevusala mediaan 9,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 292

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 1 632 € · +2,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 17 575 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 1 705 € Tegevusala mediaan: 18 245 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 755 € Tegevusala mediaan: 19 996 €2024 II kv Ettevõte: 1 762 € Tegevusala mediaan: 16 991 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 733 € Tegevusala mediaan: 16 000 €2024 IV kv Ettevõte: 1 736 € Tegevusala mediaan: 17 517 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 946 € Tegevusala mediaan: 17 803 €2025 II kv Ettevõte: 1 915 € Tegevusala mediaan: 16 890 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 840 € Tegevusala mediaan: 18 033 €2025 IV kv Ettevõte: 1 508 € Tegevusala mediaan: 18 004 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 517 € Tegevusala mediaan: 18 420 €2026 II kv Ettevõte: 1 597 € Tegevusala mediaan: 17 757 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 632 € Tegevusala mediaan: 17 575 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 1 736 € Tegevusala mediaan: 17 517 €2025 I kv Ettevõte: 1 946 € Tegevusala mediaan: 17 803 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 915 € Tegevusala mediaan: 16 890 €2025 III kv Ettevõte: 1 840 € Tegevusala mediaan: 18 033 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 508 € Tegevusala mediaan: 18 004 €2026 I kv Ettevõte: 1 517 € Tegevusala mediaan: 18 420 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 597 € Tegevusala mediaan: 17 757 €2026 III kv Ettevõte: 1 632 € Tegevusala mediaan: 17 575 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus ja muu infoalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 640 € · +31,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 135 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 2 020 € Tegevusala mediaan: 1 877 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 115 € Tegevusala mediaan: 2 049 €2024 II kv Ettevõte: 1 779 € Tegevusala mediaan: 2 133 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 263 € Tegevusala mediaan: 2 154 €2024 IV kv Ettevõte: 1 833 € Tegevusala mediaan: 1 848 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 450 € Tegevusala mediaan: 2 294 €2025 II kv Ettevõte: 2 011 € Tegevusala mediaan: 2 232 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 624 € Tegevusala mediaan: 2 022 €2025 IV kv Ettevõte: 2 070 € Tegevusala mediaan: 2 051 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 297 € Tegevusala mediaan: 2 088 €2026 II kv Ettevõte: 2 011 € Tegevusala mediaan: 2 112 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 640 € Tegevusala mediaan: 2 135 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 833 € Tegevusala mediaan: 1 848 €2025 I kv Ettevõte: 2 450 € Tegevusala mediaan: 2 294 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 011 € Tegevusala mediaan: 2 232 €2025 III kv Ettevõte: 2 624 € Tegevusala mediaan: 2 022 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 070 € Tegevusala mediaan: 2 051 €2026 I kv Ettevõte: 2 297 € Tegevusala mediaan: 2 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 011 € Tegevusala mediaan: 2 112 €2026 III kv Ettevõte: 2 640 € Tegevusala mediaan: 2 135 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus ja muu infoalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 718 € · +28,1% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 2 061 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 186 €2024 II kv Ettevõte: 1 855 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 332 €2024 IV kv Ettevõte: 1 908 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 525 €2025 II kv Ettevõte: 2 122 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 702 €2025 IV kv Ettevõte: 2 181 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 379 €2026 II kv Ettevõte: 2 122 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 718 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 908 €2025 I kv Ettevõte: 2 525 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 122 €2025 III kv Ettevõte: 2 702 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 181 €2026 I kv Ettevõte: 2 379 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 122 €2026 III kv Ettevõte: 2 718 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 632 2 718 2 640 1
2026 II kv 1 597 2 122 2 011 1
2026 I kv 1 517 2 379 2 297 1
2025 IV kv 1 508 2 181 2 070 1
2025 III kv 1 840 2 702 2 624 1
2025 II kv 1 915 2 122 2 011 1
2025 I kv 1 946 2 525 2 450 1
2024 IV kv 1 736 1 908 1 833 1
2024 III kv 1 733 2 332 2 263 1
2024 II kv 1 762 1 855 1 779 1
2024 I kv 1 755 2 186 2 115 1
2023 IV kv 1 705 2 061 2 020 1
2023 III kv 1 697 2 267 2 258 1
2023 II kv 1 713 1 856 1 824 1
2023 I kv 1 305 2 129 2 107 1
2022 IV kv 2 273 3 416 3 453 1
2022 III kv 3 273 3 388 3 424 1
2022 II kv 3 273 2 936 2 951 1
2022 I kv 3 273 3 203 3 231 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
880 €
Käive töötaja kohta kvartalis
1 632 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 5 984 € · +1,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 5 110 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 92 114 353 € Tegevusala mediaan: 4 107 €20192020 Ettevõte: 78 455 892 € Tegevusala mediaan: 4 336 €20202021 Ettevõte: 12 000 € Tegevusala mediaan: 4 648 €20212022 Ettevõte: 10 000 € Tegevusala mediaan: 4 446 €20222023 Ettevõte: 5 838 € Tegevusala mediaan: 4 503 €20232024 Ettevõte: 5 923 € Tegevusala mediaan: 4 515 €20242025 Ettevõte: 5 984 € Tegevusala mediaan: 5 110 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 92 114 353 € Tegevusala mediaan: 4 107 €20192020 Ettevõte: 78 455 892 € Tegevusala mediaan: 4 336 €2021 Ettevõte: 12 000 € Tegevusala mediaan: 4 648 €20212022 Ettevõte: 10 000 € Tegevusala mediaan: 4 446 €2023 Ettevõte: 5 838 € Tegevusala mediaan: 4 503 €20232024 Ettevõte: 5 923 € Tegevusala mediaan: 4 515 €2025 Ettevõte: 5 984 € Tegevusala mediaan: 5 110 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus ja muu infoalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 337 750 € · +89,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-10001002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 118 319 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -51 260 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 100 939 € Tegevusala mediaan: 1 €20212022 Ettevõte: 161 399 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 171 761 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 178 569 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 337 750 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-10001002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 118 319 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: -51 260 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 100 939 € Tegevusala mediaan: 1 €20212022 Ettevõte: 161 399 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 171 761 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 178 569 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 337 750 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus ja muu infoalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5 644,2 % · +2 629,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 9,5 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 12,6 %20202021 Ettevõte: 841,2 % Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: 1 614,0 % Tegevusala mediaan: 10,8 %20222023 Ettevõte: 2 942,1 % Tegevusala mediaan: 15,6 %20232024 Ettevõte: 3 014,8 % Tegevusala mediaan: 12,2 %20242025 Ettevõte: 5 644,2 % Tegevusala mediaan: 9,5 %2025-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 12,6 %2021 Ettevõte: 841,2 % Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: 1 614,0 % Tegevusala mediaan: 10,8 %2023 Ettevõte: 2 942,1 % Tegevusala mediaan: 15,6 %20232024 Ettevõte: 3 014,8 % Tegevusala mediaan: 12,2 %2025 Ettevõte: 5 644,2 % Tegevusala mediaan: 9,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus ja muu infoalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 6 940 225 € · +5,1% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 24 473 181 €20192020 Ettevõte: 6 012 651 €20202021 Ettevõte: 6 091 872 €20212022 Ettevõte: 6 251 296 €20222023 Ettevõte: 6 423 214 €20232024 Ettevõte: 6 602 118 €20242025 Ettevõte: 6 940 225 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 24 473 181 €20192020 Ettevõte: 6 012 651 €2021 Ettevõte: 6 091 872 €20212022 Ettevõte: 6 251 296 €2023 Ettevõte: 6 423 214 €20232024 Ettevõte: 6 602 118 €2025 Ettevõte: 6 940 225 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 6 936 602 € · +5,1% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 037 444 €20192020 Ettevõte: 5 986 184 €20202021 Ettevõte: 6 087 123 €20212022 Ettevõte: 6 248 522 €20222023 Ettevõte: 6 420 283 €20232024 Ettevõte: 6 598 852 €20242025 Ettevõte: 6 936 602 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 037 444 €20192020 Ettevõte: 5 986 184 €2021 Ettevõte: 6 087 123 €20212022 Ettevõte: 6 248 522 €2023 Ettevõte: 6 420 283 €20232024 Ettevõte: 6 598 852 €2025 Ettevõte: 6 936 602 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0123452016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250123452018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus ja muu infoalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 5 984 337 750 14 920 6 940 225 6 936 602 1
2024 5 923 178 569 18 839 6 602 118 6 598 852 1
2023 5 838 171 761 18 745 6 423 214 6 420 283 1
2022 10 000 161 399 27 372 6 251 296 6 248 522 1
2021 12 000 100 939 31 176 6 091 872 6 087 123 1
2020 78 455 892 -51 260 153 413 6 012 651 5 986 184 5
2019 92 114 353 118 319 114 773 24 473 181 6 037 444 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 5
2009 — — — — — 5
2008 — — — — — 4
2007 — — — — — 4
2006 — — — — — 4
2005 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5 644,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
36,20
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
5 984 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 243 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 21.04.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.04.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 18.04.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 11.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.05.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.05.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 63102Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20027964 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20027964 / 7
02.11.2020
Muutmiskanne Jõustunud
02.11.2020
PDF
Ä 20027964 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20027964 / 5
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 20027964 / 4
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20027964 / 3
08.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2012
PDF
Ä 27964 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
22.12.2008
PDF
Ä 83117 / 3
22.12.2004
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Jõustunud PDF
Ä 27964
06.12.2004
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Jõustunud PDF
Ä 83117 / 2
24.11.2004
Märkus Jõustunud PDF
Ä 83117
20.09.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes