Osaühing ACTA INVESTEERINGUD

Registrisse kantud Registrikood 11062568 OÜ Paikuse alev Registreeritud 09.12.2004
Võrdle

Osaühing ACTA INVESTEERINGUD (OÜ), Paikuse alev, registrikood 11062568, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu majutus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 11 293 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
30 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Müügitulu · 2025 11 293 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 -97,8 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 II kv
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 30 € · +50,0% võrreldes 2025 IV kv
0204060801002022 I kv Ettevõte: 79 €I·222022 IV kv Ettevõte: 50 €IV·222023 I kv Ettevõte: 82 €I·232023 IV kv Ettevõte: 50 €IV·232024 II kv Ettevõte: 25 €II·242025 IV kv Ettevõte: 20 €IV·252026 II kv Ettevõte: 30 €II·260204060801002022 I kv Ettevõte: 79 €I·222022 IV kv Ettevõte: 50 €2023 I kv Ettevõte: 82 €I·232023 IV kv Ettevõte: 50 €2024 II kv Ettevõte: 25 €II·242025 IV kv Ettevõte: 20 €2026 II kv Ettevõte: 30 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 30 — —
2025 IV kv — 20 — —
2024 II kv — 25 — —
2023 IV kv — 50 — —
2023 I kv — 82 — —
2022 IV kv — 50 — —
2022 I kv — 79 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 11 293 € · −9,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 22 646 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 3 828 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 35 495 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 36 754 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 11 922 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 12 512 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 11 293 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 22 646 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 3 828 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 35 495 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 36 754 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 11 922 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 12 512 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 11 293 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -11 043 € · −747,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 847 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: -4 918 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 27 055 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 23 470 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: -19 561 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 1 706 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -11 043 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 847 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: -4 918 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 27 055 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 23 470 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: -19 561 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 1 706 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -11 043 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -97,8 % · −111,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-200-150-100-500501002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39,1 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: -128,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 76,2 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 63,9 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: -164,1 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 13,6 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: -97,8 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-200-150-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39,1 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: -128,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 76,2 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 63,9 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: -164,1 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 13,6 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: -97,8 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 146 810 € · −6,8% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 209 494 €20192020 Ettevõte: 204 431 €20202021 Ettevõte: 199 194 €20212022 Ettevõte: 199 072 €20222023 Ettevõte: 173 197 €20232024 Ettevõte: 157 502 €20242025 Ettevõte: 146 810 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 209 494 €20192020 Ettevõte: 204 431 €2021 Ettevõte: 199 194 €20212022 Ettevõte: 199 072 €2023 Ettevõte: 173 197 €20232024 Ettevõte: 157 502 €2025 Ettevõte: 146 810 €2025
Omakapital, € 2025: 13 166 € · −45,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 39 488 €20192020 Ettevõte: 34 570 €20202021 Ettevõte: 61 625 €20212022 Ettevõte: 85 095 €20222023 Ettevõte: 22 503 €20232024 Ettevõte: 24 209 €20242025 Ettevõte: 13 166 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 39 488 €20192020 Ettevõte: 34 570 €2021 Ettevõte: 61 625 €20212022 Ettevõte: 85 095 €2023 Ettevõte: 22 503 €20232024 Ettevõte: 24 209 €2025 Ettevõte: 13 166 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 11 293 -11 043 0 146 810 13 166 0
2024 12 512 1 706 0 157 502 24 209 0
2023 11 922 -19 561 0 173 197 22 503 0
2022 36 754 23 470 0 199 072 85 095 0
2021 35 495 27 055 0 199 194 61 625 0
2020 3 828 -4 918 0 204 431 34 570 0
2019 22 646 8 847 0 209 494 39 488 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2005 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-97,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-83,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-7,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
9,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
91,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 10.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55901Muu majutus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30020180 / 11
10.07.2024
Kandemäärus ex officio Jõustunud
10.07.2024
PDF
Ä 30020180 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30020180 / 9
19.06.2023
Muutmiskanne Jõustunud
19.06.2023
PDF
Ä 30020180 / 8
25.01.2023
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Jõustunud
25.01.2023
PDF
Ä 30020180 / 7
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 30020180 / 6
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 30020180 / 5
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30020180 / 4
06.06.2014
Muutmiskanne Jõustunud
06.06.2014
PDF
Ä 30020180 / 3
30.11.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
30.11.2010
PDF
Ä 20180 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 20180 / M1
05.09.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 05.10.2006 Jõustunud
07.09.2006
PDF
Ä 20180
08.12.2004
Esmakanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes