OÜ River Kinnisvara
Registrisse kantud Registrikood 11061246
OÜ Pärnu linn Registreeritud 12.10.2004
Võrdle
OÜ River Kinnisvara (OÜ), Pärnu linn, registrikood 11061246, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 49 651 € ja töötajaid .
Käive
49 651 €
↑ 54,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
11 735 €
↓ 24,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 694 €
↑ 4,4% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70
Käive · 2026 III kv 49 651 €
parem kui 82% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
Müügitulu · 2025 182 222 €
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
Puhasrentaablus · 2025 90,8 %
parem kui 84% ettevõtetel
tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 49 651 € · +54,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2023 IV kv
Ettevõte: 48 361 €
Tegevusala mediaan: 15 091 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 32 602 €
Tegevusala mediaan: 14 762 € 2024 II kv
Ettevõte: 31 613 €
Tegevusala mediaan: 14 762 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 32 065 €
Tegevusala mediaan: 14 140 € 2024 IV kv
Ettevõte: 41 222 €
Tegevusala mediaan: 15 052 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 33 773 €
Tegevusala mediaan: 14 703 € 2025 II kv
Ettevõte: 34 859 €
Tegevusala mediaan: 13 688 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 46 979 €
Tegevusala mediaan: 13 984 € 2025 IV kv
Ettevõte: 43 082 €
Tegevusala mediaan: 14 505 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 55 331 €
Tegevusala mediaan: 14 237 € 2026 II kv
Ettevõte: 32 143 €
Tegevusala mediaan: 14 128 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 49 651 €
Tegevusala mediaan: 13 705 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 2024 IV kv
Ettevõte: 41 222 €
Tegevusala mediaan: 15 052 € 2025 I kv
Ettevõte: 33 773 €
Tegevusala mediaan: 14 703 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 34 859 €
Tegevusala mediaan: 13 688 € 2025 III kv
Ettevõte: 46 979 €
Tegevusala mediaan: 13 984 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 43 082 €
Tegevusala mediaan: 14 505 € 2026 I kv
Ettevõte: 55 331 €
Tegevusala mediaan: 14 237 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 32 143 €
Tegevusala mediaan: 14 128 € 2026 III kv
Ettevõte: 49 651 €
Tegevusala mediaan: 13 705 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 11 735 € · −24,9% võrreldes 2026 II kv
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 12 750 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 12 658 € 2024 II kv
Ettevõte: 7 690 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 18 032 € 2024 IV kv
Ettevõte: 9 382 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 28 138 € 2025 II kv
Ettevõte: 6 820 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 11 339 € 2025 IV kv
Ettevõte: 11 150 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 62 879 € 2026 II kv
Ettevõte: 15 623 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 11 735 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 9 382 € 2025 I kv
Ettevõte: 28 138 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 6 820 € 2025 III kv
Ettevõte: 11 339 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 11 150 € 2026 I kv
Ettevõte: 62 879 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 15 623 € 2026 III kv
Ettevõte: 11 735 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 182 222 € · +23,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 119 265 €
Tegevusala mediaan: 8 998 € 2019 2020
Ettevõte: 112 970 €
Tegevusala mediaan: 8 779 € 2020 2021
Ettevõte: 132 836 €
Tegevusala mediaan: 9 884 € 2021 2022
Ettevõte: 124 257 €
Tegevusala mediaan: 10 945 € 2022 2023
Ettevõte: 145 031 €
Tegevusala mediaan: 11 079 € 2023 2024
Ettevõte: 147 394 €
Tegevusala mediaan: 10 766 € 2024 2025
Ettevõte: 182 222 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 119 265 €
Tegevusala mediaan: 8 998 € 2019 2020
Ettevõte: 112 970 €
Tegevusala mediaan: 8 779 € 2021
Ettevõte: 132 836 €
Tegevusala mediaan: 9 884 € 2021 2022
Ettevõte: 124 257 €
Tegevusala mediaan: 10 945 € 2023
Ettevõte: 145 031 €
Tegevusala mediaan: 11 079 € 2023 2024
Ettevõte: 147 394 €
Tegevusala mediaan: 10 766 € 2025
Ettevõte: 182 222 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 165 514 € · +51,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 250 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 129 958 €
Tegevusala mediaan: 966 € 2019 2020
Ettevõte: 184 139 €
Tegevusala mediaan: 760 € 2020 2021
Ettevõte: 217 962 €
Tegevusala mediaan: 1 171 € 2021 2022
Ettevõte: 111 779 €
Tegevusala mediaan: 470 € 2022 2023
Ettevõte: 120 980 €
Tegevusala mediaan: 681 € 2023 2024
Ettevõte: 108 970 €
Tegevusala mediaan: 538 € 2024 2025
Ettevõte: 165 514 €
Tegevusala mediaan: 284 € 2025 0 50 100 150 200 250 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 129 958 €
Tegevusala mediaan: 966 € 2019 2020
Ettevõte: 184 139 €
Tegevusala mediaan: 760 € 2021
Ettevõte: 217 962 €
Tegevusala mediaan: 1 171 € 2021 2022
Ettevõte: 111 779 €
Tegevusala mediaan: 470 € 2023
Ettevõte: 120 980 €
Tegevusala mediaan: 681 € 2023 2024
Ettevõte: 108 970 €
Tegevusala mediaan: 538 € 2025
Ettevõte: 165 514 €
Tegevusala mediaan: 284 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 90,8 % · +16,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 109,0 %
Tegevusala mediaan: 31,9 % 2019 2020
Ettevõte: 163,0 %
Tegevusala mediaan: 32,1 % 2020 2021
Ettevõte: 164,1 %
Tegevusala mediaan: 35,7 % 2021 2022
Ettevõte: 90,0 %
Tegevusala mediaan: 27,6 % 2022 2023
Ettevõte: 83,4 %
Tegevusala mediaan: 28,4 % 2023 2024
Ettevõte: 73,9 %
Tegevusala mediaan: 25,0 % 2024 2025
Ettevõte: 90,8 %
Tegevusala mediaan: 22,0 % 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 109,0 %
Tegevusala mediaan: 31,9 % 2019 2020
Ettevõte: 163,0 %
Tegevusala mediaan: 32,1 % 2021
Ettevõte: 164,1 %
Tegevusala mediaan: 35,7 % 2021 2022
Ettevõte: 90,0 %
Tegevusala mediaan: 27,6 % 2023
Ettevõte: 83,4 %
Tegevusala mediaan: 28,4 % 2023 2024
Ettevõte: 73,9 %
Tegevusala mediaan: 25,0 % 2025
Ettevõte: 90,8 %
Tegevusala mediaan: 22,0 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 688 155 € · +6,5% võrreldes 2024
0 200 400 600 800 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 518 853 € 2019 2020
Ettevõte: 557 886 € 2020 2021
Ettevõte: 641 256 € 2021 2022
Ettevõte: 563 078 € 2022 2023
Ettevõte: 680 846 € 2023 2024
Ettevõte: 646 219 € 2024 2025
Ettevõte: 688 155 € 2025 0 200 400 600 800 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 518 853 € 2019 2020
Ettevõte: 557 886 € 2021
Ettevõte: 641 256 € 2021 2022
Ettevõte: 563 078 € 2023
Ettevõte: 680 846 € 2023 2024
Ettevõte: 646 219 € 2025
Ettevõte: 688 155 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 545 008 € · −2,5% võrreldes 2024
0 200 400 600 800 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 359 657 € 2019 2020
Ettevõte: 493 796 € 2020 2021
Ettevõte: 615 525 € 2021 2022
Ettevõte: 547 849 € 2022 2023
Ettevõte: 593 316 € 2023 2024
Ettevõte: 559 097 € 2024 2025
Ettevõte: 545 008 € 2025 0 200 400 600 800 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 359 657 € 2019 2020
Ettevõte: 493 796 € 2021
Ettevõte: 615 525 € 2021 2022
Ettevõte: 547 849 € 2023
Ettevõte: 593 316 € 2023 2024
Ettevõte: 559 097 € 2025
Ettevõte: 545 008 € 2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
24.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
18.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
01.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
22.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
28.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
26.03.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanikuna ettevõtetes
44%
72%
55%
44%
24%
50%
32%
50%
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Põhitegevus
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
6832 Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes