SG METALL PRODUKTION OÜ
SG METALL PRODUKTION OÜ (OÜ), , registrikood 11057813, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 54 481 €parem kui 81% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 33,2 %parem kui 71% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 83 | — | — |
| 2026 II kv | 10 901 | 2 115 | — | — |
| 2026 I kv | 14 984 | 323 | — | — |
| 2025 IV kv | 9 946 | 2 823 | — | — |
| 2025 III kv | 10 089 | 1 083 | — | — |
| 2025 II kv | 14 024 | 3 911 | — | — |
| 2025 I kv | 24 275 | 3 704 | — | — |
| 2024 IV kv | 22 624 | 2 640 | — | — |
| 2024 III kv | 23 267 | 2 001 | — | — |
| 2024 II kv | 24 776 | 4 377 | — | — |
| 2024 I kv | 26 759 | 2 144 | — | — |
| 2023 IV kv | 24 301 | 7 404 | — | — |
| 2023 III kv | 21 814 | 4 199 | — | — |
| 2023 II kv | 23 419 | 177 | — | — |
| 2023 I kv | 24 684 | 2 305 | — | — |
| 2022 IV kv | 27 305 | 4 493 | — | — |
| 2022 III kv | 22 317 | 3 676 | — | — |
| 2022 II kv | 70 039 | 13 987 | — | — |
| 2022 I kv | — | 11 414 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54 481 | 18 108 | 0 | 636 478 | 454 742 | 0 |
| 2024 | 96 605 | 54 659 | 0 | 590 344 | 436 634 | 0 |
| 2023 | 100 616 | 47 842 | 0 | 606 683 | 439 374 | 0 |
| 2022 | 127 484 | 79 334 | 0 | 522 397 | 391 532 | 0 |
| 2021 | 19 628 | -46 039 | 0 | 484 806 | 312 198 | 0 |
| 2020 | 104 739 | 28 432 | 0 | 489 022 | 458 237 | 0 |
| 2019 | 290 303 | 80 444 | 0 | 451 949 | 429 805 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 15.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 01.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 29.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 28.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 05.11.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Aleksei IgnatenkoJuhatuse liige · alates 29.07.2004
- Maksim IgnatenkoJuhatuse liige · alates 14.09.2007
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Maksim IgnatenkoFüüsiline isik · 20 000 €
- Aleksei IgnatenkoFüüsiline isik · 20 000 €
Tegelikud kasusaajad
- Aleksei Ignatenkootsene osalus · alates 18.10.2018
- Maksim Ignatenkootsene osalus · alates 18.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Aleksei IgnatenkoAsutaja · 20 000 € · 29.07.2004
- Jüri RepinAsutaja · 20 000 € · 29.07.2004
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10081810 / 8 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10081810 / M6 09.08.2023 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 08.09.2023 | Jõustunud 09.08.2023 |
|
| Ä 10081810 / M5 28.06.2022 |
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus | 28.07.2022 | Jõustunud 28.06.2022 |
|
| Ä 10081810 / 7 19.01.2021 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 03.02.2021 |
||
| Ä 10081810 / M4 18.12.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.01.2021 | Jõustunud 18.12.2020 |
|
| Ä 10081810 / M3 13.11.2020 |
Korraldav määrus | 13.12.2020 | Jõustunud 13.11.2020 |
|
| Ä 10081810 / M2 13.04.2018 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 13.04.2018 |
||
| Ä 10081810 / 6 12.03.2018 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 12.03.2018 |
||
| Ä 10081810 / 5 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 81810 / 4 05.01.2009 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 06.01.2009 |
||
| Ä 81810 / 3 14.09.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.09.2007 |
||
| Ä 81810 / M1 31.08.2007 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 30.09.2007 | Jõustunud 31.08.2007 |
|
| Ä 81810 / 2 03.01.2006 |
Muutmiskanne | Kinnitatud 03.01.2006 |
||
| Ä 81810 29.07.2004 |
Esmakanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes